בלוג-און

"מהן ציפיות השכר שלך?" הכירו את טבלאות השכר בהייטק שישאירו אתכם מעודכנים!

טבלאות שכר הפכו לדרך מקובלת המשקפת תמונת מצב עדכנית של ממוצע השכר בשוק, לפי תפקיד ושנות ותק. בעולם ההייטק הרחב והמשתנה מיום ליום, חשוב שתישארו מעודכנים בכל הנוגע לרמת השכר שמגיעה לכם באמת. טבלאות השכר באתר לוג-און מתעדכנות בכל רבעון ומבוססות על מחקרי שוק מקיפים שעורכת חברת לוג-און. אם ככה, איך טבלאות שכר יכולות להקל עליכם בתהליך חיפוש העבודה? מה השימושים שתוכלו לעשות בהן כדי לקדם את הקריירה שלכם צעד נוסף? כל התשובות בכתבה הבאה.

טבלאות שכר

צעד קטן לכם, צעד גדול לקריירה שלכם – מאיפה כדאי להתחיל ולאן כדאי להמשיך

לפני שאתם שמים את כל הביצים בסל אחד, בדקו היטב את כל האפשרויות העומדות בפניכם. אם אתם עוד בתחילת הדרך המקצועית שלכם או אפילו אם אתם שוקלים שינוי מסלול בקריירה, טבלאות שכר הן כלי עזר מעולה עבורכם. בעזרתן תוכלו לדייק את הרצונות, השאיפות והציפיות שלכם מהתפקיד הבא. דרך אגב, גם לבקש העלאה בשכר היא בקשה לגיטימית, כמובן בהתאם לתפקיד ולותק שלכם.

אין לא נעים לי, יש לא מתאים לי – ציפיות שכר וניהול משא ומתן

אם הספקתם לעבור ראיון עבודה אחד או שניים, בוודאי כבר נתקלתם בשאלת ציפיות השכר. בקרב רבים מאיתנו, השאלה עשויה לעורר תחושת לחץ ואי נוחות. מצד אחד תשאפו להתקדם לשכר גבוה יותר ומצד שני לא תרצו לדרוש יותר מידי. אבל תסכימו איתנו שהשאלה מלחיצה אפילו יותר כשאין בידכם תשובה ברורה מראש. טבלאות השכר נועדו, בין השאר, כדי לעזור לכם להגיע מוכנים ובטוחים לראיון העבודה ולנהל מו"מ שכר יעיל יותר. וחשוב לא פחות, הטבלאות יכולות גם לעזור לכם לבחון את הצד המעסיק. כמו שתרצו לדרוש שכר ריאלי ומותאם למצב בשוק, כך גם תרצו לדעת שמה שמציעים לכם הוא הוגן.

עושים עבורכם את העבודה הקשה – סקר שוק שחוסך לכם בזמן ומאמץ   

האדם של היום רוצה להשיג יותר מידע בזמן קצר יותר, ואם אפשר גם בפחות מאמץ. טבלאות השכר עונות בשבילכם על שאלות שמעסיקות את כולנו ברמה היומיומית. שאלות עליהן לעיתים לא נרגיש בנוח לדבר עם כל אחד. לכן, במקום שתחפשו ותחקרו הכול בעצמכם, אנחנו עושים את העבודה הקשה עבורכם. כל הנתונים המעודכנים ביותר מרוכזים עבורכם במקום אחד.

טבלאות השכר של לוג-און נוצרו מתוך ההבנה שלנו את החשיבות הגדולה בשקיפות המידע ובחופש של הציבור לדעת. אלו יציגו בפניכם תמונה רחבה ועדכנית של המצב בשוק ההייטק ויעזרו לכם לבצע את הבחירות הנכונות ביותר עבורכם.

מחפשים להתקדם בתחום מסוים? מתלבטים אם "לבצע חישוב מסלול מחדש"? שלחו לנו את קורות החיים שלכם ונמצא לכם את המשרה המתאימה!>>>

דברו איתי כדי למצוא את המשרה הבאה שלכם!