בלוג-און

Top 5 – מקצועות ההייטק המבוקשים ביותר לשנת 2023!

שנת 2022 הביאה איתה לא מעט תחזיות אימה לגבי עתיד ההייטק בישראל. אבל כמו כל דבר בחיים, גם בשוק אמיד כמו ההייטק, משברים הם דבר בלתי נמנע. החדשות הטובות הן שמשברים לבסוף עוברים ושנת 2023 מסתמנת כשנה של צמיחה והתחזקות מקודמתה. בכל זאת, לא סתם ככה ישראל זכתה לכינוי 'אומת הסטארט-אפ'. קבלו את 5 מקצועות ההייטק המבוקשים ביותר לשנת 2023 שכדאי לכם להכיר.

DevOps

1. אנשי DevOps

לא סתם אנחנו צופים ביקוש אדיר למקצועות ההייטק מעולם ה- System ובפרט, לתחום ה- DevOps. בשנים האחרונות, מקצועות ה-DevOps מסומנים כהבטחה גדולה בהייטק. העלייה בפופולאריות התחום נובעת ככל הנראה ממשבר הקורונה והמעבר הדרסטי לשימוש בתשתית ענן. אנשי DevOps מחברים בין שני תחומים שקודם היו נפרדים: אופרציה ופיתוח. לכן, אין זה מפתיע שהימצאותם בנקודת השקה בין תחומים מבוקשים ביותר מקנה לאנשי ה-DevOps יתרון גדול בהייטק. גם בלוג-און לקחנו ברצינות את הביקוש והצורך הגדל בתפקידים אלו. בשיתוף פעולה עם חברות הייטק בינלאומיות קיימנו בלוג-און Bootcamps להכשרת מפתחי DevOps!

איש/אשת DevOps לארגון מצליח באזור המרכז>>>
איש/אשת תשתיות אפליקטיביות דיגיטל ו-DevOps לחברה פיננסית בת"א>>>
DevOps Engineer לארגון מוביל בתחום הרפואי באזור המרכז>>>
איש/אשת תשתיות Linux לחברת ביטוח מובילה באזור המרכז>>>

מקצועות

2. אנשי אבטחת מידע וסייבר

משנה לשנה הטכנולוגיה רק ממשיכה להתפתח ונראה שהיא גם לא מתכוונת לעצור. באותה נשימה, ככל שהטכנולוגיה משתפרת, כך גם מתייעלות הדרכים למצוא בה פרצות אבטחה. פושעי סייבר הופכים מתוחכמים יותר מיום ליום, ואף ארגון לא רוצה להסתכן בחשיפת המידע שלו. בעידן טכנולוגי זה, המידע בו מחזיק הארגון הוא גם הנכס היקר ביותר עבורו. כל זה הופך את תפקידי ניהול הרשתות ואבטחת המידע להיות בין מקצועות ההייטק המבוקשים ביותר בשוק.

מומחה/ית אבטחת מידע אפליקטיבי לחברה גדולה ומוכרת באזור השפלה>>>
אחראי/ת ניהול סיכוני אבטחת מידע לחברה מצליחה ומוכרת באזור השרון>>>
ארכיטקט/ית סייבר לארגון פיננסי גדול באזור מרכז הארץ>>>
מיישמ/ת בקרות אבטחת מידע וסייבר לארגון מוביל בתחומו באזור המרכז>>>

BI

3. מפתחי DATA ו-BI

בשנה האחרונה מתקיימת גדילה משמעותית בתחום ה- AI (בינה מלאכותית). לכן, זה רק מתבקש כי תחום ה- BI (בינה עסקית), האח הגדול והפחות מוכר של ה- AI, יתפוס תאוצה. מקצועות ההייטק מתחום ה-BI מתרכזים בחשיבות ניתוח מידע מההיסטוריה העסקית למען ייעול עתיד הארגון. מעקב אחר נתונים והפקת תובנות ממידע אינסופי הם האתגרים הכי מרתקים של השנים האחרונות. הגידול המאסיבי בכמויות המידע שאנו מייצרים מביא לכך שיותר ויותר חברות זקוקות לאנשי Data ו-BI.

מפתח/ת BIG DATA לאגף תשתיות טכנולוגיה ואבטחת מידע בחברת ביטוח מובילה>>>
ר"צ BI לארגון גדול באזור המרכז>>>
מפתח/ת BI לאגף ה-Data בחברת ביטוח באזור המרכז>>>
איש/אשת DBA אפליקטיבי למשרד ממשלתי בירושלים>>>

תוכנה

4. מפתחי תוכנה

נכון לשנת 2023, מקצועות פיתוח התוכנה נשארו בין מקצועות ההייטק היציבים והמבוקשים ביותר בשוק העולמי. המספר הרב של מערכות ושפות תכנות לוקח חלק גדול בצורך הלא פוסק של שוק ההייטק במפתחי תוכנה. לצד הביקוש המתמיד של מתכנתי Python, JAVA ו-Full-stack, בשנה האחרונה גבר הצורך במפתחי .NET בשילוב תשתית Angular ובמפתחי COBOL, אחת משפות התכנות הוותיקות ביותר.

מפתח/ת Java Backend End לחברה פיננסית מובילה בתל אביב>>>
מפתח/ת NET. לחברה גלובאלית מובילה באזור המרכז>>>
מתכנת/ת Full-Stack לארגון בטחוני באזור המרכז (קו רכבת)>>>
ר"צ פיתוח COBOL בכיר/ה לארגון פיננסי גדול ומוכר באזור המרכז>>>

מקצועות

5. מנהלי פרויקטים ומנתחי מערכות

ניהול פרויקטים מסייע לחברה לראות את "התמונה הגדולה", להבין את הפרויקטים טוב יותר ולעמוד ביעדי החברה. בתהליך ניתוח מערכות מידע, מנהלי פרויקטים מוודאים התאמה של מערכת מידע לארגון ולמשתמשים. על פי מחקר אמריקאי, הצורך של ארגונים בתפקיד מנהלי פרויקטים ימשיך לגדול. לפי ההערכות, עשרות מיליוני משרות למגוון מקצועות ניהול פרויקטים יהיו נגישות עד 2027 ואילך. צורך זה אינו מקרי. ככל שהטכנולוגיה מתקדמת, כך יותר חברות מצפות לספק מוצרים ושירותים מורכבים יותר. לכן, יותר מתמיד, חברות הייטק מבינות שאיכות תוצרי החברה תלויה במידה רבה בניהול פרויקטים טוב.

מנהל/ת פרויקטים בתחום אבטחת מידע לחברת ביטוח גדולה ומובילה באזור המרכז>>>
דרוש/ה מנתח/ת מערכות ומנהל/ת פרויקטים לחברה גדולה באזור המרכז>>>
מנהל/ת פרויקטים טכנולוגיים בתחומי ה-WEB וה-Mobile לארגון פיננסי מוביל>>>
PMO למחלקת מערכות מידע בחברת ביטוח באזור המרכז>>>

עכשיו, כשיש בידכם את המידע הנחוץ להגיע להחלטה הנכונה, הדרך לקריירת חלומותיכם בהייטק קצרה בהרבה. כל מה שנשאר לכם לעשות הוא לשלוח לנו קורות חיים ואנחנו נעשה עבורכם את השאר!

מחפשים את התפקיד הטכנולוגי הגדול הבא? שלחו לנו קורות חיים ונמצא לכם את משרת חלומותיכם!>>>

 

דברו איתי כדי למצוא את המשרה הבאה שלכם!