בלוג-און

Top 5 – מקצועות ההייטק הכי מבוקשים ל-2022!

אין ספק ש-2021 הרגישה כמו שיפור משמעותי על קודמתה, רובנו חזרנו לעבודה פרונטלית תוך כדי אימוץ שיטות עבודה שלמדנו בצל המגיפה. עולם ההייטק אטרקטיבי מתמיד, עם המון ביקוש במגוון מקצועות. לכבוד השנה החדשה – ובהתאם למסורת – הבאנו לכם רשימה של המקצועות הכי מבוקשים בשוק היום, יאללה נגמרו התירוצים, הגיע הזמן למצוא משרה חדשה!

אנשי Data ו-BI

העת הנוכחית הביאה לכך שיש חשיבות אדירה להבנת מסקנות מהנתונים שנאספים. יש המון ביקוש לאנשי Data היכולים לנצל, ללמוד ולהפיק מסקנות ממערכות הנתונים הרבות. עולם ה-Big Data רלוונטי היום כמעט לכל תחום – אסטרטגיות שיווק, מחקרים אפידמיולוגיים, ניתוח נתונים גיאוגרפיים ואפילו פיתוח תרופות. בנוסף לאנשי Data, הצורך בניתוח מידע רחב דורש גם שימוש במערכות טכנולוגיות העוזרות לארגונים השונים להפיק מידע משמעותי מבחינה עסקית וכאן נכנסים גם מקצועות ה-BI.

DevOps

מכירים DevOps? תפקיד הנוצר בשביל לתת מענה לפערים שנוצרו בין תחום הפיתוח לתחום הייצור, לשם כך שמו מורכב מצירוף המילים Development ו-Operations. חברת לוג-און הבינה ויישמה את הצורך המיוחד בתפקיד זה וכיום דואגת להכשיר מפתחים בקורס ייעודי!

מהנדסי אבטחת מידע

כיום שכל המידע שלנו נמצא ברשת, אבטחת מידע היא הדאגה העיקרית עבור חברות וצרכנים כאחד. בעולם שבו יש חשש תמידי לפריצות אנחנו רואים גידול עצום בביקוש למהנדסי אבטחה, אשר נועדו להיות קו הגנה ראשוני של מוצרים ושירותים שונים. רגעים השנה כמו הפריצה לשרתי הרשת Apache, הזכירו לנו את החשיבות של קו ההגנה הזה.

מפתחי Java

המקצוע הטוב ביותר באמריקה על פי Glassdoor ל-2021, היתרון המשמעותי שלה הוא היכולת להשתמש בה בכמעט כל מערכת או פלטפורמה, דבר ההופך אותה לבעלת ביקוש גבוה מאוד וכמות המשרות בתחום תמיד עולה. גם הצמיחה המהירה של הענן משאירה את Java בין שפות הפיתוח המבוקשות ביותר בהייטק.

 אנשי QA

מישהו צריך לבדוק את זה נכון? עם העלייה המתמדת בפיתוח אתרים ואפליקציות, כך גם עולה הצורך בבודקי תוכנה מקצועיים. כל מוצר דורש בדיקה מקיפה ומעבר דרך סדרת אישורים קפדנית על מנת להבטיח את איכותו. גם ב-2022, ככל שתהיה עלייה בדרישה למפתחים, מקצוע ה-QA ימשיך לפרוח והביקוש אליו יגדל.

אז כל שנותר לכם לשנה החדשה הוא לבחור את הכיוון המתאים לכם ולצאת לשוק העבודה! לוג-און פיתחה כלים חדשים ומשמעותיים בשביל תהליך חיפוש העבודה שלכם, עליהם תוכלו לשמוע ולהיחשף בזירת המועמדים. כמו כן אנחנו מפרסמים לאורך כל השנה המון משרות שוות במגוון מקצועות ההייטק ממש כאן. אז כל שנותר לנו לעשות זה לאחל לכם שנה אזרחית טובה ובהצלחה בחיפוש העבודה!

 

 

 

 

דברו איתי כדי למצוא את המשרה הבאה שלכם!