בלוג-און

Top 5 – מקצועות ההייטק הכי מבוקשים לשנת 2020

תחום הטכנולוגיה ממשיך להיות התחום המוביל בשוק העבודה בעולם. כבכל שנה, עם פרסום המקצועות המבוקשים והמשתלמים ביותר בשוק, מקצועות ההייטק ממשיכים לתפוס את רוב המקומות ברשימה וכמובן את המקומות הראשונים. נראה שאתם נמצאים בתחום העיסוק הנכון! אם אתם עדיין לא בטוחים מה התחום הכי משתלם – הציצו ברשימה הבאה- TOP 5 מקצועות ההייטק הכי מבוקשים לשנת 2020:

Data Scientist

כיום כמעט ואין חברות שלא עובדות עם מאגרי ביג דאטה, מה שהפך את מקצוע ה-Data Scientist לאחד המקצועות המבוקשים ביותר בשוק כבר 4 שנים ברציפות. ככל שכמות המידע גדלה, עולה הצורך במומחי דאטה שיוכלו לעבד ולנתח אותו ולכן מקצוע ה-Data Scientist יהיה בחירה בטוחה למי שמעוניין במקצוע שלא הולך להיעלם בזמן הקרוב והביקוש אליו ממשיך לעלות.

לכל משרות ה- Data Scientist >>>

פיתוח Java

תחום שעשה זינוק לא קטן מהמקום ה-22 למקום השני הוא פיתוח Java. למרות הצמיחה של שפות תכנות כמו Python ו-Go, הצמיחה המהירה של הענן משאירה את Java בין שפות הפיתוח הנפוצות והמבוקשות ביותר בהייטק. אם אתם מתמחים גם ב- FED – מה טוב! הביקוש למפתחי Full stack עולה במהירות וכיום זהו אחד ממקצועות ההייטק המבוקשים בישראל.

לכל המשרות בתחום פיתוח Java >>>

לכל המשרות בתחום פיתוח Full Stack  >>>

מהנדסי DevOps

האם ידעתם שהביטוי DevOps הוא צירוף המילים Development (פיתוח) ו-Operations (תפעול)? תפקיד ה- DevOps הוא מתן מענה לפערים שנוצרו בין תחום הפיתוח לתחום הייצור עם ההשתכללות הטכנולוגית במשך השנים. תפקיד ה-DevOps נותן מענה לפערים תוך הבנה בפיתוח, במערכות הפעלה, בסיסי נתונים, ביצוע אוטומציות, כתיבת קוד ועוד.

לכל משרות ה- DevOps >>>

מהנדסי אבטחת מידע

אבטחת מידע היא הדאגה העיקרית עבור חברות וצרכנים כאחד בעולם בו כל המידע נשמר ברשת ונמצא בסכנה מתמדת לפריצה. בעקבות כך, אנו רואים גידול עצום במספר משרות מהנדסי האבטחה, אשר נועדו להיות קו הגנה ראשוני של מוצרים ושירותים שונים. עולם ההייטק יתמקד באבטחת IOT, כפי שציינו במאמר העוסק באיומי אבטחת מידע מרכזיים. נראה כי ככל שעובר הזמן, כמות המידע גדלה ובכך גדל הביקוש למהנדסי אבטחת מידע. אם אבטחת מידע זה התחום שלכם – נראה כי בחרתם בתחום יציב שרק ימשיך להתפתח.

לכל המשרות בתחום אבטחת מידע וסייבר >>>

פיתוח Front End

והזוכה בקפיצה המשמעותית ביותר הוא פיתוח Front End! ממקצוע שכלל לא נכלל ברשימה בשנת 2019, ה- Front End מטפס עד לפסגת הטבלה וקוטף את המקום הראשון. איך ניתן להסביר זאת? מפתחי Front End עוסקים בתחום ה-Web, תחום מאוד דינמי בו יש חשיבות רבה לעדכונים באופן שוטף על פי צורכי המשתמשים.

לכל המשרות בתחום פיתוח Front End >>>

מקצועות ההייטק ימשיכו להוביל את שוק העבודה לעוד שנים רבות. אצלנו בלוג-און ישנן עשרות משרות הייטק רלוונטיות אשר מתחדשות באופן שוטף. מזמינים אתכם להציץ בעמוד המשרות ולמצוא את המשרה הבאה שלכם בהייטק!

מחפשים את המשרה הבאה שלכם בהייטק? אנו ממשיכים לגייס ONLINE למגוון תחומים טכנולוגיים בהייטק >>>

 

דברו איתי כדי למצוא את המשרה הבאה שלכם!