בלוג-און

אור גדול מאיר הכול – 8 צעדים שיאירו לכם (ולאחרים) את הדרך להצלחה מקצועית בחג חנוכה הקרוב

אין ספק כי חג חנוכה של שנת 2023 יהיה שונה מזה של שנים קודמות. שנת 2023 הייתה שנה לא קלה, לא למשק הישראלי ולא לאנשים המרכיבים אותו. ועדיין, בתוך כל הקושי והחושך שהונחתו על מדינתנו, ניתן למצוא מספר נקודות אור שעזרו לנו לפלס את דרכנו בחשכה. נקודות אור שהתבטאו, בין השאר, בשיתוף הפעולה, העזרה, ההירתמות והנתינה של איש לרעהו בתקופה קשה זו בישראל. ברוח חג החנוכה ריכזנו לכם כמה צעדים שיאירו לכם, ולאחרים, את הדרך להצלחה מקצועית. קריאה נעימה!

חנוכה

🕯️נר ראשון: הציבו יעדים ברורים

עם הדלקת הנר הראשון של חנוכה, גם אתם יכולים להתחיל ולהאיר את דרככם המקצועית. התחילו בלבנות אסטרטגיה מקצועית על ידי הצבת יעדים ברורים וברי-השגה. הגדירו את השאיפות המקצועיות שלכם, דייקו אותן וצרו מפת דרך שתנחה את המאמצים שלכם. דרך מוגדרת היטב תעזור לכם להישאר ממוקדים ומלאי מוטיבציה לעבר המטרה.

ללמוד

🕯️נר שני: המשיכו ללמוד

שמרו על אש בעיניים ולהבה בוערת לתחום בו אתם עוסקים על ידי התחייבות ללמידה מתמשכת. כשם שנרות חנוכה דולקים לילה אחר לילה, עשו לכם הרגל לרכוש מיומנויות חדשות, להתעדכן במגמות בתעשייה ולאמץ למידה מתמדת. ידע זה כוח. לנכונות ללמוד ולרכישת ידע חדש יש את הכוח לסייע לכם להתמודד עם אתגרים בעבודה ולנצל הזדמנויות חדשות שנפתחות בפניכם.

 k

🕯️נר שלישי: תאירו לאחרים – והחיים יאירו אליכם בחזרה

אירועי השנים האחרונות, והחודשיים האחרונים בפרט, פגעו קשות בתחושת הביטחון האישית והמקצועית של כל אחד ואחת מאיתנו. חג החנוכה יכול להיות הזדמנות מעולה להירתם למען חברינו ולשמש להם כמגדלור בחשכה. ועכשיו, מה אם היינו אומרים לכם שיש דרך פשוטה לעשות בדיוק את זה ואפילו להרוויח על כך בחזרה, והרבה? בהשתתפות במבצע "חבר מביא חבר" של לוג-און אתם לא רק מסייעים לחברים ומכרים למצוא את עבודת חלומותיהם, אלא אתם גם יכולים להרוויח על כך כסף! לאחר תקופה מסוימת של העסקתם בפועל אתם תרוויחו על כך סכומים בשווי של עד 4,000 שקלים! כל מה שאתם צריכים לעשות זה לשלוח לנו קורות חיים של אנשים טכנולוגיים ומוכשרים – ואנחנו נעשה את השאר. להשתתפות במבצע חבר מביא חבר של חברת לוג-און, לחצו כאן!>>>

Wellbeing

🕯️נר רביעי: דאגו קודם כל ל-Wellbeing שלכם

במסע המקצועי שלכם, עליכם קודם כל לטפח את הרווחה שלכם. שמרו על איזון בריא בין עבודה לחיים, הקשיבו לעצמכם ולצרכים שלכם בזמן הנוכחי ודאגו לבריאות הגופנית והנפשית שלכם. מנוחה מעבודה, טיפוח תחביבים ופעילויות שממלאות אתכם בזמנכם הפרטי, בסופו של דבר מפתחים אתכם גם כאנשי מקצוע.

Networking

🕯️נר חמישי: שיתופי פעולה ונטוורקינג

צרו קשרים חזקים עם עמיתים, מנטורים ואנשים מרכזיים בתעשייה. התחילו בלפרסם תכנים הקשורים לנושאים המעניינים מקצועית, או אף השתתפו בדיונים פרונטליים או וירטואליים ברשתות ובוובינרים. בעזרת נטוורקינג, תוכלו ליצור או לחזק קשרים ולבנות רשת תומכת היכולה לספק הדרכה, השראה והזדמנויות שלא יסולאו בפז. ככה יפתחו בפניכם דלתות להזדמנויות חדשות ולנקודות מבט מגוונות, ותעשירו את המסע המקצועי שלכם.

חנוכה

🕯️נר שישי: טפחו יכולת הסתגלות וגמישות

כמו הסביבון, כך גם עולם העבודה הדינמי – השינוי הוא בלתי נמנע. בין אם מדובר בשינוי קטן בסביבת העבודה, שינוי תפקיד, מקום עבודה, או אפילו מסלול קריירה. חבקו את השינוי בראש פתוח וראו באתגרים הזדמנויות לצמיחה. זכרו, עולם העבודה, וההייטק בפרט, הוא עולם שמצריך דינמיות ולמידה מתמדת של טכנולוגיות ותחומים חדשים. לכן, נסו לשמור על ראש פתוח בחיפוש עבודה ואמצו את הצורך בשינוי. בסופו של דבר, כאנשי המחר עליכם להמשיך ולחשוב על עתידכם המקצועי ולהיות מוכנים לשינויים אפשריים.

חנוכה

🕯️נר שביעי: תבדקו איך אפשר טוב יותר

למה לא צלחתי את ראיון העבודה? מה השאלות שכנראה ישאלו אותי בראיון הבא? האם חיפשתי עבודה במקומות הנכונים? האם קורות החיים שלי מעודכנים וכתובים נכון? איך לנהל שיחת שכר נכון? מה היה במקום העבודה הקודם שאני ארצה לשפר במקום העבודה הבא? כל אלה שאלות לגיטימיות שכדאי לשאול את עצמכם. כדי להתקדם שלב נוסף במסלול הקריירה, עליכם להפיק לקחים מחוויות קודמות, טובות או פחות טובות.

ניצחון

🕯️נר שמיני: תחגגו את הניצחונות ואל תוותרו!

היום האחרון לחנוכה הוא היום להודות ולחגוג את ההצלחות והניצחות שלנו. נס פך השמן הוא תזכורת לכך שגם בתוך "הבלתי אפשרי" – הכול אפשרי. בתוך כל החושך בתקופה האחרונה, התהיות, אי הודאות והחששות – עלינו להקדיש זמן לחגיגת הניצחונות שלנו. בין אם הם גדולים או קטנים. זיהוי אבני דרך מגביר את המורל, מטפח חשיבה חיובית ומחזק את המוטיבציה להגיע לגבהים חדשים.

אנו מקווים שבעזרת צעדים אלו, תוכלו להאיר את דרככם לעתיד המקצועי אליו אתם מכוונים. ובינתיים, נשאר לנו רק לקוות ולאחל שהאור ימשיך לדלוק עבור כולנו, ולעולם לא יכבה. משפחת לוג-און מאחלת לכולנו חג שמח ומואר.

באנו חושך לגרש – מגוון משרות הייטק בחברות מובילות מחכות להאיר לכם את דרככם המקצועית. שלחו לנו את קורות החיים שלכם!!>>>

דברו איתי כדי למצוא את המשרה הבאה שלכם!