הקשרים שלכם שווים כסף!

חבר מביא חבר

אנו מסייעים ללקוחותינו באיתור ובגיוס אנשי תוכנה מצטיינים למגוון משרות הייטק ומשרות בתחומים נוספים. המציאות המשתנה שבה אנו פועלים מעמידה בפנינו אתגרים לא מבוטלים, ומציבה את חטיבת היועצים של לוג-און במבחן יומיומי בנוגע ליכולתנו להגיע ולחשוף מועמדים חדשים פוטנציאליים לסל המשרות המגוון שלנו. מבין מקורות המידע שלנו, שיטת "חבר מביא חבר" נחשבת לאיכותית ולמתגמלת ביותר – את שני הצדדים, כמובן.

אז… חברה שלך מפתחת אפליקציות ומחפשת עבודה חדשה? בן דוד שלך בודק תוכנה שמחפש את התפקיד הבא? זו ההזדמנות שלך לעזור להם למצוא עבודה! ומה יוצא לך מזה? מעבר לתואר "החבר המושלם", גם אפשרות להרוויח עד 4,000 שקלים! שווה, נכון?
הקשרים שלכם שווים כסף, אז זה הזמן לשלוח אלינו את קורות החיים של החברים שלכם ואנחנו כבר נדאג לכל השאר.

תקנון

 1. מבצע 4X4
  המבצע יהיה תקף לעסקאות מיקור חוץ – ייעוץ (O.S) בלבד. הזכאות הבסיסית לתשלום המענק הינה 4,000 ₪ לאחר שהעובד ישלים 4 חודשי עבודה.
 2. גיוס לתפקידי מטה
  תפקידי מטה יוגדרו כ: מנהלי לקוחות/ מתאמי גיוס/ מטייבי גיוס/ תפקידים במטה החברה או גיוסים לתפקידים בתוך מסגרת לוג-און של עובדים שאינם מתחום התוכנה. לאחר השלמת 3 חודשי עבודה, יינתן מענק של 1,500 ₪
להמשך קריאה
תקנון מבצעי חבר מביא חבר לוג און
'

4000 סיבות טובות לעזור לחברים...

ועוד סיבה אחת ששווה לך 4,000 שקלים!

Q & A

קיימים שני סוגי מבצעים:
מבצע 4×4 ומבצע Give Us A Name. מבצע 4×4 מאפשר לכם להעביר אלינו חברים ומכרים העוסקים במקצועות התוכנה ולהיות מתוגמלים עליהם בסכום של 4,000 ₪ לאחר שהעובד/ת ישלים/תשלים 4 חודשי עבודה. מבצע Give Us A Name - מועמדים שיגויסו דרככם למשרות בהשמה- יזכו אתכם במענק של 1,000 ש"ח לאחר 3 חודשי עבודה.
כולם! בתנאי שיעבירו קורות חיים תחת פרטים מזהים.
מבצע 4×4- סכום של 4,000 ש"ח לאחר שהעובד/ת ישלים/תשלים 4 חודשי עבודה. מבצע Give Us A Name- משרות בהשמה- מענק של 1,000 ש"ח לאחר 3 חודשי עבודה
מבצע 4×4- המועמד/ת נרשם/ה על שמך, חתם/ה על הסכם העסקה בחברת לוג און בטווח של עד 3 חודשים ממועד קליטת קורות החיים שלו/ה, והשלים/ה לפחות 4 חודשי עבודה מלאים בחברה. Give Us A Name -מועמד/ת נרשם/ה על שמך, חתם/ה על הסכם העסקה בהשמה בטווח של עד 3 חודשים ממועד קליטת קורות החיים שלו/ה והשלים/ה 3 חודשי עבודה בלוג און בהתאם לתקנון המבצע.
שלח/י קורות חיים של מכרים / חברים / משפחה ל- haver@log-on.com או בלשונית 'חבר מביא חבר' באתר.
לנהל תהליך גיוס קצר ואיכותי, לעדכן אותך בהתקדמות המועמדים שנרשמו על שמך וכמובן לשלם!!!
קורות חיים של חברים/מכרים ניתן לשלוח לכתובת: haver@log-on.com או להעבירם באמצעות האתר בלשונית 'חבר מביא חבר' לאתר ודרך זירת המועמדים.
* לתשומת ליבך: קורות חיים שלא יופנו באחת מדרכים אלו, לא יאפשרו לך להתעדכן באמצעות 'זירת המועמדים' לגבי מועמדים שהעברת.
המקום בו תוכלו להתעדכן באופן שוטף לגבי קצב התקדמותכם במשרות שאליהן הופניתם, וכן לעקוב הכי מקרוב שאפשר אחר סטאטוס התקדמות המועמדים ששלחתם אלינו במסגרת מבצעי "חבר מביא חבר". לבנות קורות חיים חדשים, טכנולוגיים ומותאים לשוק ההייטק.
הנתונים בזירה מסונכרנים עם מערכת ניהול המידע שלנו והם זורמים לזירה באופן חד כיווני בלבד. הזירה שואבת את הנתונים ממערכת ניהול המידע של לוג-און ולכן ניתן לראות את העדכונים המבוצעים ביום למחרת.
הכניסה הראשונית לזירה דורשת הרשמה עם מייל וטלפון, ולאחר מכן ניתן להתחבר באמצעות אחד מן השניים - באמצעות קוד.
ייתכן והוא אינו עונה על הקריטריונים של דרישות המשרה הקיימות אצלנו או שאינו בתחום התוכנה.
עיינו בתקנון "חבר מביא חבר" שלנו ובדקו את התנאים לרישום קורות חיים על שמכם.

והנה כמה מהחברים הטובים שהשתתפו במבצע

 • אלכס
  15/5/23
  ״בעקבות תקופת הקורונה איבדתי את מקום העבודה שלי. חבר שניסה לעזור לי שלח את קורות החיים שלי למשרה באתר לוג-און ומשם הכל היסטוריה, התקבלתי למשרה חדשה ואפילו יותר טובה מהקודמת! האמת שבדיוק אתמול שלחתי קורות חיים של חבר אחר במסגרת המבצע, אולי גם אצליח לעזור למישהו ועל הדרך להרוויח...״
 • אלעד
  17/12/21
  ״הגעתי ללוג-און לפני שנה וחצי במבצע חבר מביא חבר, דרך חבר לצבא שהביא אותי ללוג-און. בעקבות כך גם אני הבאתי את בן דוד שלי והרווחתי 4,000 ש״ח- מבצע שווה כדאי לכם להביא כמה שיותר חברים!״
 • רועי
  20/10/22
  ״הבאתי שני אנשים למשרד הממשלתי בו אני עובד, אחלה תגמול, אחלה עובדים- ממליץ לכולם״
 • לאה
  14/4/23
  ״הציעו לי עבודה בלוג און שלא התאימה לי, אז שאלו אם אני מכירה מישהו שהעבודה כן תתאים לו. הצעתי את חברה שלי והיא התקבלה! מבחינתי דאגתי לחברה שלי ובסוף גם קיבלתי על זה כסף. מבצע שווה! כל הכבוד לכם!״
 • דנה
  05/6/23
  "חברה טובה שלי שלחה את קורות החיים שלי ללוג-און אחרי שראתה מודעה שמתאימה לפרופיל שלי. המבצע הזה פותח הזדמנויות חדשות... מבצע שמייצר win win situation, כל הצדדים מרוויחים ויוצאים מרוצים! (והיא כבר הזמינה אותי לארוחת ערב על חשבונה, בזכותכם!)"
 • נועה
  7/3/21
  ״הבוסית שלי סיפרה לי שמחפשים חבר/ת צוות חדש/ה... יש לי הרבה חברים מהתחום, ישר פניתי אליהם! ואז מכיוון לא צפוי הגיעו אלי קורות חיים של חברה שלומדת איתי ומשם הכל היסטוריה... כיום אנחנו עובדות באותו צוות והבונוס הוא שקיבלת על זה גם סכום כסף נאה״
 • אלון
  6/11/21
  ״שמעתי על חבר מביא חבר ברשתות החברתיות וכשנודע לי שקרובת משפחה שלי מחפשת עבודה העברתי את הקו"ח שלה. האמת היא ששכחתי מזה עד שקיבלתי טלפון מלוג-און. הייתה הפתעה משמחת!״
 • שני
  11/10/22
  ״העברתי קורות חיים של סטודנט שלומד איתי (לא ידעתי עד כמה זה ישתלם לי בסוף) ואז זה קרה- לאחר מספר חודשים קיבלתי את המענק, שבא בדיוק בזמן! פעולה כל כך פשוטה של שליחת מייל, התבררה כמשתלמת מאוד! שמחתי גם עבור החבר שהצליח למצוא עבודה וגם כי ידעתי שהמענק בדרך אלי!״
 • יעל
  25/3/23
  "חברה מהלימודים שראתה שאני עובדת בלוג-און פנתה אליי בפייסבוק ושאלה אם יש לי איך לעזור לה.. העברתי את קורות החיים שלה לגורמים הרלוונטים ומשם התגלגל תהליך ראיונות העבודה והיא התקבלה! החברה נורא התלהבה מלוג-און ומהטיפול המהיר והחם של הצוות"
 • עדי
  25/7/18
  "נתקלתי במבצע חבר מביא חבר של לוג-און כבר פעמים רבות אבל אף פעם לא מצאתי את מי לשלוח... לאחרונה בת-דודה שלי החליטה לחפש עבודה חדשה והמבצע הזה היה בדיוק הפתרון! גם לה וגם לי... תודה רבה, תמשיכו ככה!"
 • רועי
  21/6/18
  "ראיתי את הפרסומים של מבצע חבר מביא חבר בפייסבוק, שלחתי לכל החברים שלי והצלחתי לעניין את אחד מהם! שלחתי את קורות החיים שלו ודי מהר פנו אליו... משם כבר הכל היסטוריה! מבצע מבורך, משתלם לכל הצדדים, תודה!"
 • יהודית
  7/5/18
  "התקשרו אליי להצעת עבודה אך זה לא התאים לי, המלצתי על חברה שלי במקומי. לא חשבתי שאזכה במענק על כך ולאחר 4 חודשים הופתעתי מאוד לגלות שגם הצלחתי לעזור לחברתי וגם זכיתי בסכום מכובד! היום אני ממליצה לכל מכריי להיכנס ולהשתתף במבצע, משתלם מאוד! תודה לכם..."
 • שי
  1/10/19
  "שמעתי על מבצע "חבר מביא חבר" מיעל שעובדת אצלכם. המבצע ממש משתלם ויש תגמול מעולה! בזכות הכסף הזה אני הולך ליהנות מאד בחגים. חוץ מזה, החבר מספר שהבנות בגיוס היו מקסימות ועזרו לו מאד..."
 • ערן
  22/9/21
  "הגעתי למבצע דרך בחור בשם להב שעובד אצלכם. שלחתי קורות חיים של חבר טוב שלי שהתקבל למשרה, והוא שמח מאוד וממש פורח במשרד. הוא ממש מרוצה וגם המנהל הישיר שלי. תוך חצי שנה קיבלתי את הכסף. המבצע ממש שווה ושווה להשקיע בו את כל הזמן הדרוש..."
 • אהרון
  2/8/20
  "הציעו לי את המשרה ולא הייתי מעוניין, ואחרי זה ביקשו שאמליץ על מישהו. אחרי 3 חודשים שהחבר עבד דרך לוג-און, התקשרו והודיעו לי שזכיתי! אחלה מבצע וכל הכבוד לכם שאתם נותנים את ההזדמנות הזאת לאנשים אפילו שהם לא עובדי חברה. שווה לכל אחד להשקיע קצת יותר מהזמן שצריך לתת לזה..."
 • רוני
  18/5/18
  "חברה טובה שלי שלחה את קורות החיים שלי ללוג-און אחרי שראתה מודעה שמתאימה לפרופיל שלי. המבצע הזה פותח הזדמנויות חדשות... מבצע שמייצר win win situation, כל הצדדים מרוויחים ויוצאים מרוצים! (והיא כבר הזמינה אותי לארוחת ערב על חשבונה, בזכותכם!)..."
דברו איתי כדי למצוא את המשרה הבאה שלכם!