בלוג-און

עדיין עובדים מהבית? – 5 מוצרים שכל הייטקיסט צריך שיהיו לו בבית

זה היה מאוד לא נוח בהתחלה אבל נדמה שכבר די התרגלנו לאילוצים של העבודה מהבית ולטשטוש הגבולות בין החיים האישיים לבין הקריירה. למרות שהסוף נראה קרוב מתמיד, כנראה שלא כל כך מהר נחזור לעבוד מהמשרדים באופן מלא. חברות מסוימות אף שוקלות להמשיך להעסיק עובדים מהבית גם אחרי משבר הקורונה. במיוחד עבור כל ההייטקיסטים ברחבי הארץ שממשיכים לעבוד מהבית, ריכזנו חמישה מוצרים שיכולים להקל לכם קצת על החיים. אגב, גם אם אתם לא עובדים מהבית, כדאי לכם להעיף מבט 😉

1. אוזניות מבטלות רעש

רעש הוא אחד המרכיבים שהכי מקשים על אפקטיביות וריכוז בעבודה מהבית. נכון, גם במשרדים לא בדיוק היה שקט אבל לרעשים של הרחוב, של הילדים או של השיפוצים שעושים ממול קצת קשה להתרגל. אוזניות מבטלות רעש עשויות להיות פתרון מצוין לזה! תוכלו לשמוע בהן מוזיקה תוך ניתוק מוחלט מהעולם או פשוט ליהנות משקט אמיתי. הדגם המדובר ביותר כיום הוא ה- WH-1000xm4  של Sony, אך כמובן שתוכלו למצוא אוזניות מבטלות רעש אחרות זולות יותר.

2. מחזיקים ללפטופ

לרובנו אין מחשב נייח פרטי והמעבר מהמשרדים לעבודה בבית דרש מאיתנו גם לעבור ממחשב נייח ללפטופ. אז נכון שסידרתם לעצמכם פינת עבודה מדהימה במהלך התקופה הזו, אבל איזה מפתה זה פשוט לקחת את הלפטופ לסלון ולשבת לעבוד על הספה? הפינוק הזה יכול להיות נוח רק אם יש לכם מחזיק טוב ללפטופ, אחרת אתם מוצאים את עצמכם מסתרבלים עם העכבר האלחוטי על הירך, הלפטופ על הברכיים, יושבים בגב שפוף במשך שעות ארוכות מול המסך בפוזיציה הכי לא נוחה שיש. מזל שיש מגוון רחב של מחזיקים ללפטופ, מהכי זולים עשויים פלסטיק, ליקרים יותר ומתוחכמים יותר. רק תבחרו ותוכלו לעבוד מכל פינה שתרצו בבית!

סוגי מחזיקים ללפטופ >>>

3. מקלדות מכניות

רוב המשרות הטכנולוגיות בהייטק דורשות ישיבה ממושכת מול מחשב ומקלדת. המעבר ממקלדות רגילות למכניות עשוי להיות מעבר לא פשוט שיצריך מכם תקופת הסתגלות קצרה, אך השדרוג למקלדות מסוג זה הוא הרבה מעבר לטכני – מדובר בשדרוג עבור הבריאות שלכם. מקלדות מכניות מעוצבות בצורה שמגנה על הידיים, המפרקים והכתפיים בשעה שאתם יושבים ומקלידים במרבית שעות היממה. עכשיו כשאנחנו עובדים בשעות גמישות יותר ואולי גם רבות יותר ממה שהיינו עובדים במשרד, כדאי לשקול שדרוג כזה על מנת להגן על בריאות הגוף.  

לכתבה על סוגי מקלדות מכניות והיתרונות שלהן >>>

4. עכברים ארגונומיים

בדומה למקלדות מכניות, מטרתם של העכברים הארגונומיים היא להקל על כאבים בידיים, בגב ובכתפיים ולעזור לכם לשמור על יציבה נכונה תוך כדי העבודה. בשונה ממקלדות מכניות, יש הרבה מאוד סוגים של עכברים ארגונומיים כשכל אחד מהם מעוצב אחרת לגמרי בשביל מטרות שונות  – להקל על המפרק, על האצבעות, על הכתפיים וכדומה. בחירת עכבר ארגונומי עשויה להיות בחירה קשה וגם כאן המעבר ידרוש מכם תקופת התרגלות קצרה. אבל בדומה למקלדות מכניות – זה עשוי להיות צעד שישפר לכם את איכות החיים.

לכתבה על בחירת עכברים ארגונומיים >>>

5. Docking Station

אולי המוצר שהפך להיות הכי רלוונטי והכרחי בתקופה כזו של עבודה ממושכת מהבית. תחנות עגינה, Docking Stations, יהפכו את הלפטופ שלכם לסביבת עבודה רצינית ונוחה יותר. מדובר במכשיר קטן יחסית שנשאר תמיד על שולחן העבודה, מחובר ללפטופ ויכול להתחבר לכל מכשיר אחר שאתם צריכים שיהיה בהישג יד. תוכלו לחבר בצורה מהירה את הלפטופ שלכם לצג חיצוני בגודל מלא, מקלדות ועכברים חיצוניים נוחים יותר, חיבור אינטרנטי קווי, סורקים, מדפסות, או כל דבר אחר שתצטרכו. פתאום הבית לא נראה כמו סביבת העבודה הכי גרועה שיש!

מחפשים עבודה בהייטק מהבית או מהמשרד? אנחנו חיוניים ויכולים להציע לכם מגוון משרות טכנולוגיות בהייטק >>>

דברו איתי כדי למצוא את המשרה הבאה שלכם!