בלוג-און

יום העצמאות בהייטק – 5 חברות סטארט-אפ כחול-לבן מבטיחות!

לאחר 74 שנים, החזון הישראלי התממש בהייטק. זה לא סוד שישראל נחשבת מעצמה בתחום והרבה בזכות תנועת הסטארט-אפים הענפה שפוקדת את המדינה בעשור האחרון. לכבוד חגיגות יום-העצמאות, אנחנו בלוג-און בחרנו לשים זרקור (או זיקוקים) על כמה מהסטארט-אפים הישראלים המבטיחים ביותר שפועלים כיום בשוק!

Bionic

בעולם בו תאגידים וארגונים מחזיקים באלפי אפליקציות לתפעול מערכות הליבה שלהם, עולות סכנות אבטחת מידע פוטנציאליות שנובעות מהשינויים שנעשים בהם על ידי צוותי הפיתוח. Bionic שהוקמה ב-2019 פיתחה פלטפורמה המסייעת לצוותי אבטחת המידע לאתר סיכונים אלה בצורה אוטומטית על ידי זיהוי שינוים בארכיטקטורה של התוכנות. עם גיוסים של כ-20 מיליון דולר ומוצר יחיד מסוגו בשוק, מעניין יהיה לראות לאן עוד "ביוניק" תגיע.

Databand

המיתוג של Databand מבטיח "לא עוד הפתעות". ההפתעות הנ"ל הן תקלות בתחום הדאטה שאינן מאותרות בזמן יכולות לעלות הרבה כסף לתיקונן. הפלטפורמה של "דאטהבנד" יודעת לצפות מראש את התקלות ולתת לצוותי הדאטה את המידע והכלים לייעל את צריכת המשאבים והעלויות של המערכת. מאז הקמתה ב-2018 החברה גייסה כבר מעל 14.5 מיליון דולר ונראה שאין בכוונתה להפסיק.

Unit

על עולם הבנקים הדיגיטלי כבר כתבנו בהרחבה כאן. Unit מאפשרת לבנקים להטמיע את השירותים הפיננסיים הללו במהירות ויעלות ומאיצה את זמן היציאה לשוק. מאז הקמתה ב-2019 "יוניט" החלה להציע כלים ליצירת חשבונות, כרטיסים ותשלומי אשראי. גיוסיה עומדים על מעל 70 מיליון דולר כך שאפשר לצפות לה עתיד מזהיר!

Fireblocks

גם אם רוב האנשים עדיין לא מבינים את עולם ה-Web 3, הסטארט-אפים הישראלים נכנסים במהירות ובהצלחה למחוזות אלו. Fireblocks היא חברת קריפטו המפתחת תשתיות לביצוע העברות של מטבעות קריפטו. תשתיות אלו משמשות גם לתחומים אחרים כמו, גיימינג, NFT וביטחונות דיגיטליים. שוויה של החברה שנוסדה ב-2018 נאמד על כ- 2 מיליארד דולר, שאפו!

UKKO

תחום הביוטכנולוגיה הוא תחום מרתק שהשפעותיו יכולות להביא לשיפורים באיכות החיים שלנו כבני-אדם. UKKO המתמחה בהנדסת חלבונים מביאה פתרונות לסובלים מאלרגיות שונות כמו בוטנים וגלוטן. בעזרת טכנולוגיה משוכללת "אוקו" בונה מפה מולקולרית להבנת אינטראקציות הגוף עם האוכל, ועל בסיס זה מציעה חלבונים שלא מפעילים אלרגיות אלו. עם סבב גיוס מוצלח שך 40 מיליון דולר, "אוקו" בדרך להתוות שינוי של ממש בעולם האלרגיות למזון.

וזאת רק רשימה חלקית של כל הסטארט-אפים המרתקים שצומחים במדינתנו. תחום ההייטק הישראלי לא מראה סימני עצירה בקרוב ונמשיך לעקוב ולעדכן גם לקראת יום העצמאות הבא. לוג-און מאחלת לכם חג עצמאות שמח!

אם גם אתם מחפשים להשתלב בעולם ההייטק הישראלי, יש לנו המון משרות שוות בשבילכם! >>>

 

דברו איתי כדי למצוא את המשרה הבאה שלכם!