בלוג-און

4 שיטות עבודה שאתם חייבים ליישם כאנשי BI בשביל להצליח בהייטק

בתור אנשי BI אתם משתמשים במסקנות עבר כדי לשפר את העתיד שלנו. אתם אנשי מפתח בסלילת הדרך הארוכה והאין-סופית שלנו לעבר קדמה טכנולוגית. עליכם לשאוב דאטה ממקורות רבים, להפיק ממנה תובנות ולתכנן אסטרטגיית פעולה עבור המשתמש או הארגון ובהתאם לצרכיו. אבל כדי להצליח בתחום לא מספיק רק לבדוק מה עבד או לא עבד עבור ארגונים שונים בעבר. בשביל לייעל את התוצרים והערך שאתם מביאים איתכם לארגון, עליכם גם לנתח ולעדכן את שיטות העבודה שלכם! איך עושים את זה? ריכזנו עבורכם 4 שיטות עבודה שאתם חייבים ליישם כאנשי BI בשביל להצליח בעולם ההייטק.

innovation

1. לנשום, לאכול ולחלום חדשנות – מתקדמים למערכות BI מהדור החדש

כדי לשרוד בעולם התחרותי שלנו, ארגונים זקוקים לדרכים חדשות ומהירות לנתח את הדאטה שלהם ולהפיק ממנו ערך. אחת הדרכים לייעל את תהליכי העבודה שלכם כאנשי BI היא לעבור למערכת מתקדמת יותר. במקום בניית תרחישים ובדיקתם באופן יזום וידני, מערכות BI מהדור החדש עושות את העבודה הקשה עבורכם. פלטפורמות חדישות יודעות לחקור דאטה בזמן אמת, להתמודד עם תרחישים מרובים וליזום תגובה אוטומטית ומיידית בהתאם.

2. זמן שווה כסף – תכנון יעיל חוסך זמן יקר

כמקצועני BI החולשים על תחומי אחריות רבים, זמן הוא מצרך יקר במיוחד. ככל שאתם יותר צריכים אותו, ככה מרגיש שיש פחות ממנו. לכן, בדומה להרבה תחומים נוספים בחיינו, תכנון נכון של מהלך העבודה שלנו עשוי לחסוך עבורנו הרבה כאבי ראש. וכן, גם הרבה מאוד זמן.. בדיוק בשביל לפתור את הבעיה הזו רבים עושים שימוש בתוכנות ייעודיות לניהול פרויקטים. תוכנות אלו הן כלי מעולה המסייע לכם לסדר, לתעדף ולהנגיש את המשימות שלכם, כך שתוכלו לבצע אותן בצורה הטובה ביותר.

3. לבחור נכון – בחירה בתשתיות BI שנכונות עבורכם

תהיה מתקדמת ככל שתהיה, לא כל טכנולוגיה המתאימה למישהו אחד תתאים בהכרח גם למישהו אחר. אם אתם יותר אנשים של מחשבים ופחות של סמארטפונים, ייתכן ושימוש במערכת BI דרך ממשק של מכשיר מובייל יהיה פחות נוח עבורכם. לכן, אל תמהרו לבחור בטכנולוגיה החדשה ביותר רק כי כולם משתמשים בה. בדקו אותה קודם וראו האם היא נוחה ונגישה לכם לשימוש והאם היא מותאמת לצרכי הארגון. לתשתית דרכה אתם מפעילים את מערכת ה-BI יש הפוטנציאל להקל עליכם לבצע את עבודתכם בצורה הטובה ביותר, אך בו זמנית גם הפוטנציאל להקשות עליכם.

graphs

4. לא חייבים להיות גרפיקאים – שימוש בתוכנות עיצוב והצגת נתונים

השלב האחרון במסע שלכם כמומחי BI הוא להפיח חיים בדאטה שאספתם ולהציגו בצורה ויזואלית למשתמשים. אפשר להסתכל על השלב הזה ככרטיס הביקור שלכם מול המשתמשים והארגון. עליכם להנגיש את תוצאות המחקר למשתמשים השונים בארגון ולוודא שהמידע מוצג באופן ברור ומרשים ויזואלית. מערכות BI מתקדמות רבות כוללות את האפשרות להטמיע את הנתונים בטבלאות וגרפים מסוגים שונים. ועדיין, למה להסתפק בטבלאות וגרפים משעממים כשיש המון פלטפורמות שיקפיצו את הפרויקט שלכם בכמה רמות? כיום ממש לא חייבים להיות גרפיקאים כדי להשתמש בפלטפורמות ותוכנות לעיצוב מידע. תוכנות רבות כוללות תבניות מוכנות, מקצועיות וקלות לשימוש אשר בטוח ירשימו את הגורמים העסקיים מולכם.

בעולם שלא מפסיק להתחדש ולהתפתח, תחום ה-BI הינו רצוף אתגרים ותחומי אחריות רבים. כאנשי BI אתם אלופים באיסוף נתונים מן העבר והפקת מסקנות מהם לעתיד הארגון. אז קדימה, עכשיו תורכם ליישם את כל זה גם על שיטות העבודה שלכם!

מחפשים להשתלב בהייטק כאנשי BI? הגעתם למקום הנכון! מגוון של משרות בתחום מחכות לכם אצלנו>>>

דברו איתי כדי למצוא את המשרה הבאה שלכם!