בלוג-און

מחפשים משרה חדשה? 5 סיבות שיוכיחו לכם כי חיפוש עבודה דרך חברות השמה להייטק זהו הפתרון האידיאלי בשבילכם!

שוב נכנסתם לאין סוף אתרי משרות פנויות? שוב שלחתם עשרות קורות חיים? ושוב התכוננתם לראיון עבודה של חייכם? כמה פעמים מצאתם את עצמכם שוברים את הראש ומתנהלים לבד בתהליך של מציאת משרה בהייטק? חברות ההשמה כאן בשביל לעשות לכם סדר…

  1. לא תוציאו שקל מהארנק

נתחיל מהפרט הכי חשוב, אין לכם מה להפסיד! בישראל אסור לחברת השמה לגבות תשלום כלשהו ממחפשי העבודה- התשלום מגיע מהמעסיקים ורק על בסיס הצלחת הגיוס. מה זה בעצם אומר? שהרווח כולו שלכם. חברות ההשמה להייטק מבצעות את העבודה עבורכם, פותחות לכם את דלתות העתיד וכל זה בחינם.

  1. הזמן שלכם הוא חשוב

לא לשווא אומרים Time is money – לצערנו זוהי אמת לאמיתה וכל דקה אשר מבוזבזת על חיפוש עבודה היא קריטית. כולנו יודעים שעל מנת למצוא עבודה חדשה טובה יש צורך בהמון זמן פנוי. אז מדוע לא לאפשר לחברות ההשמה לעשות עבודתן ולחסוך את זמנכם היקר? תחילה יתבצע ריאיון טכנולוגי מעמיק אשר יבוצע על ידי החברה וזאת בכדי שלא ייווצרו פערים בין הרקע המקצועי של המועמד לבין הבנתם של המגייסים. משם תמשיך החברה לתהליך סינון המשרות המתאימות ביותר עבורכם. עדיין חושבים שהזמן שלכם מתנהל בצורה לא תקינה? מוזמנים להיכנס למאמר שכתבנו אודות ניהול זמנים אפקטיבי.

  1. אתם לא חשופים לכל משרות ההייטק בשוק העבודה!

לצערנו, החיים הם לא תוכנית לבקשתנו ובהתאם לכך לא כל המשרות בשוק העבודה מתפרסמות. רגע, למה? התשובה לכך היא שחברות גדולות לא תמיד מעוניינות לפרסם בגלוי את המשרות הפתוחות אצלן ולכן יעדיפו לפנות לחברות ההשמה אשר תחסוך זמן יקר ותעביר להן מועמדים איכותיים.

  1. עוד עין בוחנת…

אתם בטוחים שאתם הכי יסודיים בעולם, עברתם על קורות החיים שש פעמים, נכנסתם למאמר שלנו על טיפים לכתיבת קורות חיים ובכל זאת… לא תזיק עוד עין בוחנת. חברות ההשמה יודעת לתת דגשים כשצריך, לתקן את הטעות הכי קטנה שיש וכמובן להבליט מידע חשוב.

  1. מידע מאחורי הקלעים

בסופו של יום, חברות ההשמה להייטק יודעות את מה שאתם לא יודעים! לא כל אינפורמציה בנוגע לתפקיד כלשהו מתפרסמת במודעת הדרושים. לחברות ההשמה יש מידע פנימי רב אודות הקשר שנוצר בינן לבין חברות המוצר לאורך שנים. אתם בוודאי שואלים מה הן עושות עם כל המידע, ואנחנו עונים – משתפות אתכם על מנת שיחד תוכלו להגדיל את סיכויי ההצלחה!

אז למה לא לעבוד במשרת הייטק דרך חברת השמה? לשאלה הזאת עוד לא מצאנו תשובה… כנסו עכשיו לעמוד המשרות שלנו ומצאו משרה בהייטק בקלי קלות! 

דברו איתי כדי למצוא את המשרה הבאה שלכם!