בלוג-און

תוספים לדפדפן ה-Chrome שישדרגו לכם את העבודה בהייטק!

דפדפן ה-Chrome של Google כבר מזמן הפך להיות דלת הכניסה האופטימלי לרשת האינטרנט. אך האם אתם מנצלים את כל מה שיש לדפדפן להציע? אלפי תוספים משוחררים מידי שנה לדפדפן הפופולארי ופותחים עוד אפשרויות לניצול זמן, ארגון מידע ובניית סביבת עבודה נוחה יותר. בדיוק בשביל זה חקרנו ואיגדנו לכם קישורים להתקנת כמה מהתוספים שישדרגו לכם את העבודה והגלישה ברשת! 

התוסף שישאיר אותכם בפוקוס

מי לא מכיר את תחושת חוסר ההספק בעבודה, שכל הגירויים של המחשב מושכים אתכם מלנצל את הזמן שלכם בפרודוקטיביות. בדיוק בשביל זה נוצר התוסף StayFocused שמאפשר לכם להגביל את זמן המסך שלכם באתרים גונבי פוקוס, כמו Facebook ,Instagram ,Twitter ועוד רשתות חברתיות. תוכלו לבחור הגבלה לפי שעות או זמן כולל באתר ואף תוכלו להגדיר משימה שיש לכם לעשות שרק שתעבדו עליה, תפתח לכם האפשרות לצפות באתר שהגבלתם.

focusתוספים למען הל"וז

מרגישים מבולגנים?  לא מצליחים לעקוב אחרי המחויבויות שלכם? Todoist הוא תוסף להכנת רשימת מטלות נוחה ומעוצבת, שתוכלו לשתף עם שותפיכם לעבודה ולגשת אליה מכל מכשיר שבאמצעותכם. התוסף הישראלי LUZit מאפשר לכם לסמן משפט כתוב ב-WhatsApp או במייל ולהפוך אותו בקליק אחד לפגישה ביומן. קיצור דרך יעיל ואפקטיבי שיעזור לכם לא לפספס פגישות חשובות.

schedule

תוספים שמסדרים אחריכם

אין מאיים יותר מדפדפן פתוח עם עשרות כרטיסיות פתוחות. הצורך בלפתוח עוד מקור ולהתעסק בכמה מטלות במקביל גורמת לרוב סביבות העבודה ב-Chrome להראות מבולגנות ולא נגישות. Onetab, לא תפתור לכם את העומס אך היא כן תפתור לכם את הבלאגן. התוסף מאחד את כל הכרטיסיות הפתוחות לכרטיסייה אחת המאחדת בין כולם ועל הדרך מציעה חסכון של עד 95% מזיכרון ה-Ram במחשבכם, מעולה לאותם עובדים המסתמכים על אפקטיביות מהירות המחשב בעבודתם. איסוף חומרים באינטרנט היא פעולה ארוכה ומסורבלת, בין אם זה מעבר תכוף בין מקורות או שימוש רק בחלקים ספציפיים מהכתבה, לרוב יוצא שמאבדים או שוכחים מחומרים רלוונטיים. התוסף Evernote Web Clipper עוזר לשמור ולסדר את החומרים שאתם נתקלים בהם, בצורה של לינק, תמונה מקטע מסוים או ייצוא רק של המלל הרלוונטי לכם. קורה לעיתים שקשה להסביר במילים את מה שמתרחש מולכם לעמית בעבודה, Loom באה לגשר על הפער הזה ומציעה אפשרות לצלם את המסך שלכם תוך כדי הקלטת קול ופנים, להעברת אותם מסרים מורכבים שפשוט עדיף להראות ולא לתאר.

organize

תוספים לחיים טובים יותר

התוסף הפופולארי Honey, הוא חובה לכל אדם הרוכש מוצרים ברשת. בעת מעמד הקנייה, התוסף סורק את הרשת, משווה מחירים ומוצא לכם קופונים והנחות רלוונטיות כך שתחסכו בכל קנייה שלכם. כיף יותר לצפות בסדרות וסרטים עם חברים, אבל כפי שלמדנו בשנה האחרונה לא תמיד קל להיפגש פיזית, Teleparty מאפשרת לכם לסנכרן את הצפייה שלכם עם חברים ב-Netflix או בכל אתר סטרימינג אחר.

Lifestyleכל התוספים שהצגנו לכם פה יאפשרו לכם לנצל את מלוא הפוטנציאל מדפדפן ה-Chrome שלכם! אם זה לניצול זמן ופרודוקטיביות, דרכים לארגן את חומרי העבודה שלכם או אפילו סתם לאיכות הפנאי בזמנכם החופשי, התוספים הללו ישפרו פלאות את עבודתכם בהייטק!

עדיין לא עובדים בהייטק? בשביל זה אנחנו פה! משרות חמות מחכות לכם כאן >>>

דברו איתי כדי למצוא את המשרה הבאה שלכם!