בלוג-און

איך תנצלו את הזמן בהסגר הקורונה? גלו 3 אתרים המציעים קורסי אונליין חינמיים בתחום התוכנה

יצאתם לחל״ת? קיצצו לכם משעות העבודה? ממשיכים לעבוד במשרה מלאה מהבית אבל עדין לא יודעים מה לעשות עם הזמן הפנוי? הגיע הזמן לעשות מהלימון לימונדה… יש לכם הזדמנות להשתפר ולהתמקצע בתחומים שתמיד עניינו אתכם. במיוחד בשבילכם, בצל ימיי הקורונה ריכזנו רשימת קורסי אונליין חינמיים.

450 קורסי אונליין חינמיים של האוניברסיטאות הטובות ביותר בארה״ב 

האתר free code camp פרסם לאחרונה כתבה המרכזת 450 קורסי אונליין חינמיים בתחומים שונים. מדובר בקורסים של 8 האוניברסיטאות הטובות ביותר בארה״ב ביניהן Harvard, Yale, Cornell ועוד. הקורסים מחולקים לפי תחומים, ביניהם – פיתוח תוכנה, מדעי המחשב, Data Science, הנדסה ועוד. לא במקרה תחומים אלה נכנסו לרשימת ה-Top 5 של מקצועות ההייטק הכי מבוקשים לשנת 2020. בין הקורסים שיש באתר, תוכלו למצוא קורסים בנושאים כמו  JavaScript, Python, React Native, Data Science, Machine Learning ועוד… לכם נשאר רק לבחור!

לכל המשרות בתחום הפיתוח תוכנה >>>

מעל 500 קורסי אונליין חינמיים דרך פלטפורמת לינקדאין

זה בדיוק הזמן להזכיר ש- LinkedLearning מציעה לחבריה חודש התנסות חינם במגוון רחב של קורסים. לינקדאין אספה מומחים מרחבי העולם על מנת לתת למשתמשיה את הטיפים והכלים הטובים ביותר במגוון תחומים ביניהם HTML, Angular, PHP, Node.js, React, ASP.NET  ועוד רבים אחרים. הימים בהם אנו נמצאים הם הזדמנות נהדרת לנצל את תקופת הניסיון החינמית ולקחת קורס או שניים בנושא שמעניין אתכם. עוד אין לכם חשבון לינקדאין? זה בדיוק הזמן לפתוח פרופיל לינקדאין מנצח.

מחפשים משרה חדשה בהייטק? שלחו לנו קורות חיים >>>

אתר EDX מציע אלפי קורסי אונליין חינמיים עם מרצים מכל העולם

האתר האחרון מציע מעל 2,500 קורסי אונליין חינמים בנושאים שונים, ביניהם מדעי המחשב, הנדסה, Data science ועוד תחומים רבים אחרים. האתר דורש הרשמה (זריזה חייבים לציין) ובתמורה הוא מציע מגוון רחב של קורסים הנפתחים בתאריכים שונים (ממליצים להקדיש זמן לעבור על רשימת הקורסים השונים). הקורסים מוצעים בחינם וכן, ניתנת האפשרות לקבל תעודה המאשרת כי עברתם את הקורס (בתוספת תשלום). אנחנו הסתדרנו גם בלי התעודה… 

שימו לב, האתר מציע גם תוכניות שונות המכילות בתוכן מגוון קורסים ואף תארים בתחומים שונים בשיתוף עם חברות ובתי ספר מרחבי העולם – בתשלום, אז אם פתאום קופץ לכם סכום גדול מול העיניים בלי האפשרות החינמית, נשמו עמוק וחזרו למערכת הקורסים 🙃

בחרתם את הקורסים המועדפים עליכם? זכרו בסוף ההכשרה להציץ בעמוד המשרות שלנו ולמצוא את המשרה הבאה שלכם בהייטק!

 

דברו איתי כדי למצוא את המשרה הבאה שלכם!