בלוג-און

עושים כבוד – סיכום השנה של חדשות לוג-און!

עם סיומה של שנת 2021 ועריכת סיכומי השנה החגיגיים, חשוב לשמוע ולהתעדכן מהצד השני של חברת לוג-און – תחום המוצרים – ולשמוע על כמה מהיעדים הגדולים שהושגו בשנה שחלפה כמו; רכישת מוצרים חדשים ואטרקטיביים, מכירות גדולות לחברות והמון שדרוגים ועדכונים. כמו כן נציג גם כמה מהשאיפות והציפיות של החברה לשנת 2022. אין ספק שיהיה מעניין!

לנצל את המומנטום

את סיכום השנה החולפת אנחנו מתחילים בשנה שקדמה לה, בסוף שנת 2020 נרכשה התוכנה APL2, שפה וסביבת עבודה לעיבודים מתמטיים מורכבים. לוג-און הוציאה במהלך שנת 2021 גרסה חדשה של המוצר גם בסביבת חלונות וגם בסביבת IBM/MF. גרסאות אלו כבר בשימוש אצל מספר לקוחות: חברות בצפון אמריקה, חברת מכרות שוודית גדולה ומספר חברות בגרמניה שביניהן חברות ביטוח מהגדולות בעולם. יש עוד הרבה רוח במפרשים של הסירה הזו ואנחנו צופים עוד מכירות גדולות ל-APL2 בעתיד.

מסביב לעולם

זה כבר לא עניין חדש שלוג-און טומנת דגלים ברחבי העולם, בבחינת 2021 ניתן לראות כמה מהמכירות הגדולות והמרשימות ביותר של החברה. להלן כמה נקודות ציון; מכירתו של המוצר QuickSelect DB2 לחברת ביטוח בריאות אמריקאית, מכירה ראשונה של המוצר Wave לחברת ביטוח אמריקאית, מכירה של המוצר TCA כאן בארץ, הטמעה של TUC בחברה אמריקאית, ולקוח חדש למוצר VTFM בארץ השמש העולה, הלא היא יפן. מרוב סיכות על המפה כבר קשה לראות את המדינות 😊

2022 ויז'ן

כל סיכום שנה אינו שלם בלי הסתכלות קדימה אל עבר העתיד, לוג-און לא נחה על זרעי הדפנה וכבר מתכננת מהלכים גדולים לשנת 2022. כמובן שמשפחת המוצרים הקיימים ימשיכו לעבור שדרוגים ועדכונים על מנת להציע את העבודה האופטימלית ללקוחתנו. לקראת סוף השנה הקודמת נרכש מוצר מבטיח העונה לשם ASF שכבר זוכה לפיתוח מהדורה משלנו וצופים לו לקוחות כבר ברבעון הראשון או השני של 2022. כפי שניתן לראות, 2022 לא תישאר פראיירית מול 2021.

אז כך הסתיימה לה 2021, אין ספק שיש הישגים יפים להתגאות בהם בתחום התוכנה וכמו כן שאיפות גדולות להמשך העבודה ב-2022. אנחנו כמובן נמשיך לעדכן אתכם במהלך השנה בכל החדשות החמות ביותר של לוג-און בתחום המוצרים. ואם גם אתם רוצים לקחת חלק בהצלחה של לוג-און יש לנו המון משרות חמות במגוון תחומים כאן! >>>

 

 

דברו איתי כדי למצוא את המשרה הבאה שלכם!