בלוג-און

נוק-אאוט – כל היתרונות בחיפוש עבודה דרך מיקור חוץ!

תגידו את האמת, שמעתם פעם על מיקור חוץ? גם אם התשובה שלכם היא כן וגם אם לא, אחרי הכתבה הזאת אתם תבינו בדיוק למה כדאי לכם לחפש עבודה במיקור חוץ. לחברות מיקור חוץ (Outsourcing) יש יתרונות רבים עבור מחפשי העבודה והעובדים שלהם, ששווה לכם מאוד לדעת לפני שאתם מתחילים את החיפוש אחר המשרה החדשה שלכם. אז שנתחיל לקלוט?

ליווי אישי בכל הדרך

עיקר העבודה של חברות מיקור חוץ היא הגשת מועמדים פוטנציאליים למשרות, לכן יש להם ניסיון רב בכל הנוגע לראיונות עבודה ותהליך הגיוס, ויכולים להקנות לכם יתרונות משמעותיים בדרככם למשרת הייטק. לוג-און השיקה לאחרונה את פלטפורמת זירת המועמדים, המאפשרת לכם לעקוב אחר התקדמותכם בתהליך הגיוס, לבנות קורות חיים טכנולוגיים שמותאים לשוק העבודה ועוד המון אפשרויות. כמו כן, לוג-און מתחזקת בלוג מתעדכן של כתבות רבות של טיפים ומדריכים שיעזרו לכם מאוד במציאת המשרה הבאה שלכם ובתהליך הגיוס!

משרות מתחת לפני השטח

ישנן משרות הייטק רבות שאינן חשופות אליכם, אך כן חשופות לחברות מיקור חוץ בלבד. מעבר לכך, ישנן חברות וארגונים שמגייסים רק דרך חברות מיקור חוץ! למה זה קורה? התשובה לכך היא שחברות גדולות לא תמיד מעוניינות לפרסם בגלוי את המשרות הפתוחות אצלן ולכן יעדיפו לפנות לחברות מיקור חוץ אשר יחסכו זמן יקר ויעבירו להן מועמדים איכותיים.

גם אמא וגם אבא

בתור עובדים בחברת מיקור חוץ אתם בעצם שייכים לשני ארגונים – לחברת המיקור חוץ ולארגון בו אתם עובדים באופן פיזי. השייכות הכפולה הזו מאפשרת לכם ליהנות משני העולמות ולנצל את היתרונות שבעבודה בכל אחד מהארגונים: Happy Hour, אירועי חברה וכמובן – השי לחג! אלמנט זה אינו מוסיף לכם לחצים נוספים או מחיוביות אלא רק עוד בונוסים המגיעים לכם כעובדים מיוחדים שכאלה 😊

קרקע יציבה וביטחון

לפעמים החיבור בין מקום עבודה ועובד אינו חיבור טוב. אם בעבודה לא דרך מיקור חוץ רוב האפשרויות שלכם נגמרות בפרישה, לחברות מיקור החוץ יש מנעד אפשרויות שיכולות לעזור ולשפר לכם את העבודה. בין אם זה דרך הכשרות ופיתוח אישי שלכם עבור המשרה הבאה או אפילו שיבוץ מחדש בחברה אחרת ללא צורך בהתפטרות. מנהלות העובדים בלוג-און עובדות במרץ כדי לפתור לכם את כל הבעיות, מהיום-יומיות ועד המורכבות יותר.

מה אתם אומרים, השתכנעתם? היתרונות הרבים של חברת מיקור חוץ, בין אם זה ביעילות חיפוש המשרה, או היתרונות של העבודה השוטפת דרכם, הופך את חברות המיקור חוץ לחלק אינטגראלי שצריך להיות לכם בארסנל של חיפוש העבודה.

איך מתחילים? פשוט מאוד! מחפשים משרה מתאימה ממגוון המשרות שיש לנו באתר ושלחים קורות חיים! >>>

 

דברו איתי כדי למצוא את המשרה הבאה שלכם!