בלוג-און

מצפן הדרושים – כל הדרכים למציאת משרה בהייטק!

כבר זמן רב עבר מאז שהיינו מחפשים משרות חדשות בעמודי הדרושים של העיתון. היום כמו בכל תחום בחיינו, האינטרנט הפך להיות הדרך המרכזית (ואולי היחידה) של מחפשי העבודה למצוא את המשרות המתאימות להם. אך באינטרנט כמו באינטרנט, ניתן להיתקל בהצפה של מידע ותחושת אי סדר כללית בכל הנוגע לאיפה ואיך מחפשים משרות. לשם כך כתבנו לפניכם מדריך של כל הדרכים הכי מומלצות לחיפוש עבודה בהייטק! גם אם אתם מחפשי עבודה במשרה מלאה או סתם אוהבים להיות עם יד על הדופק, תמצאו כאן את המצפן הנכון בשבילכם למציאת משרה בהייטק!

עמוד המשרות של לוג-און

עמוד המשרות של לוג-און, נקודת האפס של כל המשרות החמות ביותר בשוק. העמוד שלנו מתעדכן באופן יום-יומי עם משרות מכל התחומים והתפקידים הטכנולוגיים כגון: מפתחי תוכנה, בודקי תוכנה, אנשי סיסטם, משרות UI/UX, בוגרי יחידות טכנולוגיות, משרות לבוגרים ללא ניסיון ועוד. בעזרת כלי הסינון תוכלו להציג רק את המשרות הרלוונטיות לכם לפי תחומים, תפקידים ומיקום. כמה פשוט ככה יעיל!

טלגרם

אפליקציית המסרונים הדיסקרטית היא כבר מזמן יישומון חובה על כל סמארטפון. ישנם מגוון ערוצים שמטרתם להציע משרות ועובדות בכל התחומים הטכנולוגיים המתעדכנים בקצב מהיר. טבעה הדיסקרטי של האפליקציה מצוין עבור עובדים במקום עבודה המחפשים להתקדם למשרה אחרת. גם ללוג-און יש ערוץ טלגרם המתעדכן בקביעות, הצטרפו אלינו!

לוגי המגייס הדיגיטלי

אם כבר משרה טכנולוגית אז למה לא מגייס טכנולוגי. לוגי, המגייס הדיגיטלי שלנו, הוא בעל בינה מלאכותית ויודע לערוך שיחות וראיונות דרך הווטצאפ. לאחר אותו ראיון דיגיטלי, לוגי יחפש עבורכם משרה מתאימה דרך יכולות הבינה המלאכותית שלו, כדי להביא אתכם למשרה הנכונה ביותר עבורכם. בשביל לדבר עם לוגי רק צריך לכתוב שלום כאן! אין ספק שהעתיד כבר כאן.

לינקדאין

הרשת החברתית של העולם העסקי. אם אתם לא מכירים או משתמשים אנחנו ממליצים בחום, ויש לנו גם מדריך אפקטיבי לבניית פרופיל מקצועי! לינקדאין מאפשרת לכם ליצור חיבורים עם אנשים מכל קשתות הקריירה ולקדם את עצמכם ואת תדמיתכם מול ארגונים וחברות. לוג-און דואגת להציע מגוון של משרות בקבוצות הרלוונטיות. חפשו אותנו!

שמרו על עיניים פקוחות

דרך זו לחיפוש משרה אומנם כללית אבל היא אולי הדרך הכי חשובה. המשרה הנכונה עבורכם יכולה להגיע מכל מקום. אם זה מהפייסבוק או אפילו מהאינסטגרם. עמודי דרושים, פרסומות בקמפיין או מחבר שמציע לכם להצטרף לעבודה איתו! שמרו על קורות החיים שלכם בשליפה מהירה ונצלו כל הזדמנות שמגיעה בפניכם!

 

דברו איתי כדי למצוא את המשרה הבאה שלכם!