בלוג-און

הרבה יותר מתמיכה – יום הערכה לאנשי System 2022!

ב-29 ביולי נציין את יום הערכה לאנשי System, אז בואו נעריך! הכנו רשימה של 5 דרכים בהם אנשי System מחזיקים את הארגון. כי פשוט אי אפשר בלעדיהם!

  1. תומכים בענן – בעודנו ממשיכים להתקדם לעתיד שכולו מגובה על הענן, אנשי System כאן בשביל לדאוג שכל המידע יעבור בצורה הבטוחה והיעילה ביותר.
  2. תומכים ב-Windows – גם כשכולנו אנשים טכנולוגיים העובדים בסביבות ממוחשבות באופן יום יומי, יוצא לנו להיתקל בסיבוכים ותקלות במערכת ההפעלה של המחשב. כמו גיבורים בלי גלימות, אנשי System פותרים לנו את כל הבעיות הקטנות והמציקות שנוכל לחזור לעבודה רציפה ונוחה!
  3. תומכים בגיבויים – תקלות קורות! סיוטו של כל עובד הוא לגלות שההתקדמות שלו בעבודה אבדה או שובשה. טוב שאנשי System דואגים לבצע גיבויים יום-יומיים על מנת להציל אותנו מרגעים נוראיים שכאלו.
  4. תומכים בסיסמאות – שינוי סיסמא קבוע הוא תהליך מעצבן אך חשוב מאוד עבור אבטחת המידע. אנשי System אחראיים על שינוי הסיסמאות וגם בשביל הרגעים בהם אתם פשוט לא מצליחים לזכור את הסיסמא שלכם. זה בסדר זה קורה לכולם 😊
  5. תומכים בעדכונים – זה אומנם נשמע פשוט אך עדכוני תוכנה ומערכות הפעלה בחברות גדולות הם תהליכים לא פשוטים. אנשי System כאן בשביל לפקח ולהעביר את התהליך עם הכי פחות באגים ותקלות שאפשר.

יש לא מעט על הצלחת של אנשי System, אז זה די ובברור שמגיע להם הערכה רבה על העבודה הממושכת שלהם ולא רק ביום הערכה!

מחפשים להצטרף למשפחת אנשי System? יש לנו המון משרות בכל תחומי הסיסטם כאן!

דברו איתי כדי למצוא את המשרה הבאה שלכם!