בלוג-און

חווית גיוס אחרת – שירות ה-AI שמשנה את כללי הגיוס בהייטק

כדי להישאר up-to-date ורלוונטיים בשוק תחרותי, גם עולם הגיוס בהייטק חייב להתאים עצמו לטכנולוגיה הכי עדכנית וחדשנית בשוק. לכן, השילוב בין שירותי בינה מלאכותית (AI) ותהליכי גיוס הוא מתבקש. אי שם בשנת 2019, עוד לפני ההד התקשורתי סביב טכנולוגיית ה-AI, היינו אנחנו ורעיון מהפכני אחד. כדי להמשיך לייעל את חווית הגיוס דרכנו, עמלנו בלוג-און על פיתוח חדשני בתחומו באותו תקופה, המשלב בין שני תחומי מומחיות שלנו בלוג-און. כאשר מהצד האחד עמד ניסיוננו הרב והידע המצטבר שלנו בעולמות התוכנה ומהצד השני, התמחותנו בגיוס טכנולוגי עבור החברה עצמה ולקוחותיה. כך הגיח לחיינו לוגי, מגייס טכנולוגי כמעט אנושי בלוג-און, הפועל על טכנולוגיית AI חדשנית שנועדה להקל על המועמד והמעסיק כאחד. אז איך זה יכול לעזור לכם לקבל החלטות מושכלות ויעילות יותר לפני התחלת תהליך הגיוס? ומהם היתרונות של ראיון ראשוני על ידי מגייס AI עבורכם כמועמדים? על הכול ועוד ענינו בהמשך.

גיוס

1. יעילות ומהירות

אין דרך לעדן את זה, בסופו של יום תהליכי גיוס מסורתיים אורכים זמן רב, דורשים חיפוש ארוך, סינון והתאמת קורות חיים וכמובן, ביצוע ראיונות רבים. מגייס ה-AI שלנו, לוגי, הופך את הסינון הראשוני של קורות החיים לאוטומטי, מזהה במהירות את המועמדים המתאימים ביותר ואת התחומים והמשרות המתאימות להם ביותר, על סמך קריטריונים מוגדרים מראש. כל התקשורת, יש לציין, מתבצעת דרך פלטפורמות נוחות ונגישות לשיח כמו WhatsApp, הודעות SMS ואימייל. זה מאיץ באופן משמעותי את תהליך הגיוס עבור כל הצדדים המעורבים, מאפשר לארגונים לאייש תפקידים קריטיים במהירות וביעילות רבות יותר.

2. זמינות 24/7 ובכל מקום

מגייס שזמין כל היום, כל יום ובכל שעה? כזה שאפשר לתקשר איתו מכל מקום ומכל יעד? – עשינו עסק! מאיפה מזמינים? אם יש משהו שאף פעם אין לנו מספיק ממנו ואנחנו תמיד זקוקים ליותר ממנו – זה זמן. וזמן, כפי שאתם בוודאי יודעים, זה כסף – ולא מעט ממנו. שירותים מבוססי בינה מלאכותית, כמו המגייס שלנו לוגי, זמינים עבורכם מסביב לשעון ומאפשרים לכם להגיש מועמדות למשרות ולקבל מידע בכל עת ובכל מקום. גמישות זו מועילה במיוחד עבור ארגונים עם פעילות גלובלית ומועמדים באזורי זמן שונים, ומבטיחה ששום הזדמנות לא תיעלם מעיניכם.

גיוס

3. מדויק ואובייקטיבי יותר

כמגייס AI, לוגי ממזער הטיות אנושיות שיכולות להשפיע על החלטות גיוס עובדים. כך שמועמדים מוערכים רק על סמך קריטריונים אובייקטיביים, המבטיחים הערכת מועמדים הוגנת, ניטרלית וללא דעות קדומות. גישה זו מובילה לשיטות גיוס שוויוניות ומכילות יותר, ובסופו של דבר מטפחת כוחות עבודה מגוונים ודינמיים בארגון.

4. חווית מועמד חיובית יותר

חווית מועמד חיובית היא חיונית בשוק העבודה התחרותי של היום. תהליך גיוס משולב עם AI יכול לשפר את החוויה הזו על ידי מתן עדכונים בזמן לכם כמועמדים ושמירה על מעורבותכם לאורך תהליך הגיוס. זה לא רק משאיר את המועמדים עם רושם חיובי אלא יכול גם להוביל לאחוזי קבלה גבוהים יותר.

גיוס

5. יותר אפשרויות, יותר הזדמנויות

שירותי AI יכולים לסנן משרות ולהתאימן לכל מועמד ומועמדת. אל תתבלבלו, סינון לא אומר שתקבלו פחות אפשרויות, ההפך הוא הנכון. לוגי, המגייס הטכנולוגי שלנו, מחזיק בבסיס נתונים רחב המתעדכן יום יום, אותם שולף ממאגר המשרות בלוג-און. בהתבסס על הריאיון המקדים, לוגי יכול להכווין ולדייק אתכם לסוגי המשרות והתחומים שיתאימו לכם, על פי קריטריונים ודרישותיכם.

שירותי גיוס מבוססי בינה מלאכותית משנים את הדרך שבה ארגונים ניגשים למציאת כישרונות ובה מועמדים ניגשים לתהליכי גיוס. היעילות, הדיוק והתובנות מונעות הנתונים שלהם חשובות לאין ערוך בשוק העבודה התחרותי של היום. אם כי חשוב להדגיש כי, לצד יתרונותיהם הרבים, אין בשירותי ה-AI להחליף את חוויית הגיוס האנושית. גם בלוג-און, אנחנו רואים ערך עליון בליווי אנושי שלכם לאורך כל תהליך המיון והגיוס, על ידי מגייס.ת טכנולוגי.ת מקצועי.ת מטעמנו. בעוד לוגי משמש ככלי עזר עבורכם ועבורנו ליצור את הקשר וההכוונה הראשונית. ככל שטכנולוגיית ה-AI תמשיך להתפתח וככל שנמנף את יתרונותיה, כך שירותיה רק יהפכו למתוחכמים יותר וחיוניים עבורנו גם בתחום הגיוס.

אז עכשיו כשדיברנו והסברנו מספיק, לא הגיע הזמן שתשוחחו עם לוגי בעצמכם?

דברו איתי כדי למצוא את המשרה הבאה שלכם!