בלוג-און

חדשות לוג-און – שנה חדשה בפתח!

כרגיל בלוג-און, ניתן לשמוע את הרחשים על ההצלחות והחדשות הטובות של תחום המוצר בכל מקום. עם ראש השנה שבדיוק בפתח, זהו זמן מצוין לסכם לכם קצת מהידיעות המעניינות של תחום המוצר בעוד מהדורה של חדשות לוג-און!

אז מה חדש בתחום המוצרים של לוג-און? לא מעט! בנק גדול באירופה הוא הלקוח החדש של המוצר wave. לוג-און תומכת רשמית במוצר עבור חברה אמריקאית גדולה, המותקן אצל 8 לקוחות גדולים ברחבי העולם. לקוחות חדשים רכשו את מוצר NVFT, שביניהם: אחד הבנקים הגדולים בעולם וחברת סליקה אירופאית. בהחלט הרבה התרחשויות בגזרת המוצר של לוג-און!

והחדשות הטובות בתחום המוצר לא נגמרות שם! מי שעוקב ומכיר יודע שלוג-און נוהגת להופיע ולככב במגוון כנסים וועידות ברחבי העולם. בחודש שעבר לקחנו חלק בוועידה SHARE Columbus באוהיו. הצוות שלנו הציג ללקוחות את מגוון התוכנות הרחב של Log-On תוך הסבר מפורט על מוצרי התוכנה שאנו מציעים וכיצד הם יכולים לעזור ולייעל את עבודתם!

לוג-און בתערוכה

כפי שאתם רואים, תחום המוצר בלוג-און פותח את השנה ברגל ימין, ונראה שצוות הפיתוח והמכירות שלנו משקיעים ומצליחים לכבוש עוד הרבה יעדים. אם גם אתם רוצים להתחיל את השנה ברגל ימין ועם משרה טכנולוגית חדשה, יש לנו גם עכשיו, בתקופת החגים, המון משרות הייטק חמות בשבילכם! >>>

וכמובן נאחל לכם מכל צוות לוג-און שנה טובה ומתוקה!

 

 

דברו איתי כדי למצוא את המשרה הבאה שלכם!