בלוג-און

לוג-און מדורגת במקום ה-11 מבין חברות המחשוב והתוכנה מהמעסיקים הטובים בישראל!

שנת 2022 עוד לא הגיעה לסיומה ואנחנו גאים להכריז על הישג ענק לבית לוג-און. על פי סקר שערכה חברת המידע הבינלאומית Statista בשיתוף גלובס, לוג-און דורגה במקום ה-11 מבין חברות המחשוב והתוכנה הישראליות והבינלאומיות (ביניהן מיקרוסופט, IBM ואפל) ובמקום 74 מבין 150 המעסיקים הטובים בישראל לשנת 2023. אבל מה זה בכלל אומר? הנה כמה מהערכים שהופכים את חברת לוג-און לאחד מהמקומות הטובים ביותר לעובדים בישראל.

עובדים

מצוינות ומקצועיות: אצלנו בונים לעובדים שלנו קריירה

לעבוד עם הטובים ביותר זו זכות גדולה ומחייבת. לפי הסקר של Statista, אטרקטיביות החברה נקבעת על ידי מוניטין המעסיק, כלומר לפי הצמיחה של החברה ולפי תדמיתה המקצועית. עובדי לוג-און נחשפים לחברות ולגופים המובילים בשוק כשהם משתלבים בסביבות עבודה מתקדמות. העובדים מקבלים הזדמנות לפעול בתחומים החמים ביותר בעולמות של פיתוח תוכנה, דיגיטציה ואוטומציה של תהליכים, תוך שימוש ויישום של הטכנולוגיות החדשות בעולם.

מתוקף כך, עובדי לוג-און מצוידים בארגז כלים מקצועי המוביל ומלווה אותם בדרך למצוינות ולביצוע תפקידם ברמה גבוהה. בלוג-און אנחנו מאמינים בהתאמת התפקיד ותנאי העבודה לעובדים שלנו כחלק נוסף במשימה הלא פשוטה של ניהול הקריירה שלהם. העובדים שלנו הם הפנים של הארגון והם המסייעים לנו לשמר את את פרישתנו הרחבה בשוק ההייטק המקומי כמו גם להמשיך ולגדול בשוק כחברה מובילה בתחומה.

דירוג עובדים

אופק התפתחותי: לפתח לא חייב להיות רק בתחום התוכנה

כשזה נוגע לאופק ההתפתחותי של העובדים שלנו, אין גבולות. באמצעות צוותי הניהול שלנו אנחנו מעודדים כל אחד מ- 800 עובדינו להמשיך לשאוף הכי גבוה שאפשר, לפרוץ מסגרות, לצאת מהקופסה ולהעז להתמודד עם אתגרים חדשים. לכן, מיטב משאבינו מושקעים בעובדים שלנו, בליווי שלהם ובפיתוחם האישי והמקצועי.

אנחנו מצפים מכל אחד מהעובדים שלנו לתת את הטוב ביותר, לכבד ולקבל את האחר, לפעול בגמישות מחשבתית ובשיתופי פעולה המאפשרים היטמעות בכל סביבת עבודה ובכל זמן. אנו מאמנים אותם לחשוב על הטוב ביותר עבורם במונחי תעסוקה ומגבים אותם בדרכי פעולה אפשריות להגשמת המטרות. אנחנו מאמינים כי ניתן לממש את הפוטנציאל בכל אחד מהעובדים שלנו, בתפקיד שיהלום את כישוריהם, את ניסיונם התעסוקתי ובסביבת עבודה שתתחשב בשאיפות שלהם.

פנאי ורווחה: רווחת העובדים היא גם הרווח שלנו

בהסתכלות על נתוניי הסקר, אחד מהמדדים שהופכים חברה למעסיקה טובה עבור עובדיה הוא התחושה שרואים אותם. לכל עובד יש מחויבויות וצרכים נוספים המחייבים איזון בין החיים המקצועיים ובין החיים הפרטיים שלו. אחת מהדרכים לממש איזון זה היא בהפיכת חיי הפנאי לחלק אינטגרלי גם מחיי העבודה עצמם.

בשביל טיפוח ההון האנושי שלנו, אנו משקיעים רבות בעשייה ובמחשבה לרווחת העובדים על אף היותם מוצבים מטעמינו בכל ארגון ובכל חברה, מצפון ועד דרום. עובדי לוג-און נהנים מביטוח בריאות פרטי וממבצעים והטבות אטרקטיביים בכל תחומי החיים. למרות המרחק אנו מקפידים לשמור על הזיקה והחיבור לתרבות הארגונית שלנו באמצעות קיומם של מפגשי פנאי והעשרה, ערבי גיבוש, ארוחות משותפות, מתנות מפנקות בחגים ובימי הולדת, מענקים תקופתיים, עידוד למצוינות באמצעות טקסי הוקרה שנתיים, ואירועי חברה שווים במיוחד.

זכינו בעובדות ובעובדים שלנו! זכינו בלקוחות שלנו! זכינו במטה תומך ובהנהלה מקצוענית וותיקה! ומעל הכל זכינו ביכולת לחבר בין כל צורך של עובד לצורך של לקוח ולהשיא כל נקודת מפגש כזאת ליצירת ערך חדשה. אנחנו במסע ארוך מאתגר ומרתק זה כבר כמעט 40 שנים של פעילות. אנחנו מברכים על ההוקרה המשמעותית הזאת וגאים בזכייתנו בסקר המעסיקים הטובים ביותר לשנת 2023.

רוצים להיות חלק במסע המשותף? מחכים לקורות החיים שלכם>>>

 

 

 

 

דברו איתי כדי למצוא את המשרה הבאה שלכם!