בלוג-און

הפתרון שיקטין לכם את עלויות ה-Mainframe!

אם אתם משתמשים במערכות z/OS בסביבת mainframe, ורוצים לחסוך בעליות הרישוי הגבוהות של הסביבה הזו, כדאי שתכירו את הפתרון של VirtualZ, שמופץ כעת לראשונה בישראל על ידי לוג-און.

הפתרון של VirtualZ מבוסס על טכנולוגיה ייחודית ומתקדמת לניוד עבודות אצווה (batch jobs), או חלקים של עבודות (steps), באופן אוטומטי ושקוף למשתמש בין מחשבים או LPARs במערך הMainframe. החלק שנויד עובד על המשאבים של מחשב היעד אך התוצאות חוזרות למחשב המקור כאילו הריצה בוצעה שם. משתמש הקצה בעצם כלל לא מודע לניוד כך שכל המערך שנבנה (למשל תלויות בין עבודות, הפעלת רצף של עבודות וכיוצא באלה) ממשיך לפעול כרגיל וללא כל שינוי.

ליכולת הזו יש מספר שימושים. אחד המעניינים שבהם הוא חיסכון בעלויות הרישוי של מוצרים, כגון: SAS, EASYTRIEVE, קומפיילרים, ומוצרים רבים נוספים.  

כידוע מחיר הרישוי של מוצרים בסביבת mainframe תלוי בכמות המחשבים שהמוצר מורץ בהם ובעוצמתם. אם יכולתם לגרום לכך שכל ההפעלות של מוצר מסוים במערך העבודות שלנו יהיו במחשב (או ב LPAR) מסויים, ואולי אפילו במחשב שעוצמתו נמוכה יחסית (כי הוא מיועד רק להפעלות של מוצרים מסוימים), הייתם חוסכים חלק משמעותי מעלויות הרישוי.

עכשיו אתם יכולים! עם VirtualZ תוכלו לממש את האסטרטגיה הזה באופן אוטומטי ושקוף למשתמשים ומבלי לשנות את מערכי העבודה או הנהלים.

אז מהו בעצם פוטנציאל החיסכון שלכם? כדי לענות על השאלה הזו מגיע עם הפתרון "מחשבון חיסכון עלויות". מדובר בתוכנית שירות שחוקרת את הפעילות שבוצעה במחשב בתקופה האחרונה (על בסיס רשומות SMF) ומצביעה על החסכונות האפשריים.

"מדריכי החיסכון" המגיעים עם המוצר יספקו לכם פרספקטיבה עמוקה ובהירה לבחינת עלויות הרישוי שלכם ולגיבוש אסטרטגית יישום להשגת חיסכון מרבי שתהיה מותאמת לארגון שלכם ולכל אחד מהמוצרים באופן פרטני. מדריכים אלה נשענים על הניסיון רחב ההיקף ורב השנים של החברה ולקוחותיה.

בין אם ביצעתם כבר אופטימיזציה לסביבה העבודה של הארגון שלכם ובין אם אתם רק בהתחלה, השימוש בפתרון של VirtualZ עשוי להביא לחסכון משמעותי בעלויות שאתם משלמים היום, וכדאי לבדוק אותו ללא דיחוי. 

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל:  
וורנר צולי – מנהל תחום מוצרים,  במשרדי חברת לוג-און 03-5763133 , 052-3505226

חפשו עכשיו את המשרה הבאה שלכם בהייטק:

דברו איתי כדי למצוא את המשרה הבאה שלכם!