אירועי לוג און

יום האישה הבינלאומי – הרצאת Girl Power להעצמת נשות לוג-און

יום האישה הבינלאומי 2018 נערך ביום חמישי ה-8.3 ובחברה שלנו החליטו לציין זאת בצורה חגיגית ומיוחדת. לוג-און ערכה מפגש ברביעי האחרון (14.3) במתחם התחנה בנווה צדק שבתל-אביב. לוג און בחרה להעצים את נשות החברה בדרך משעשעת ומהנה. מגיע לעובדות החרוצות אצלנו לקבל תשומת לב מיוחדת, לפחות פעם בשנה...

נשים, תגרמו לאנשים להאמין בעצמכן!

יום האישה נתן הזדמנות נוספת לכנס את העובדים שלנו ולפנק אותם באירוע מעשיר. הפעם לוג און הזמינה את כל נשות החברה במטרה להעצים ולהביע את הערכתה אליהן. לאחר כיבוד מרשים על רקע השקיעה המהממת וברכות מפי סמנכ"ל משאבי האנוש - תומר ויקינסקי, התחילה ההרצאה לשמה התכנסנו. האירוע סבב סביב הרצאתה המרתקת של אודליה יקיר - "The Gift".

אודליה היא מנטורית להעצמה אישית, שחקנית, עיתונאית, תסריטאית, יוצרת טלוויזיה ישראלית ומעל הכל אישה חכמה ונפלאה. כפי שאומרת אודליה, בפרויקט "המתנה", מאמינים שכל אדם נולד עם מתנה ייחודית שהוא בא לתת לעולם. אותה מתנה ייחודית שהוא קיבל כבר נמצאת אצל כל אחד מאיתנו, אין צורך להמציא אותה, רק למצוא אותה. במקום לשאול "מה באתי לעשות כאן" - יותר מדויק לשאול "מה באתי לתת".

אודליה העבירה את ההרצאה תוך שיתוף נשות החברה במשבר שעברה שעזר לה להבין מהי המתנה האמיתית שהיא באה לתת לעולם ולא מה שהיא חשבה שהייתה המתנה שלה. המסר הועבר בצורה נעימה והומוריסטית כיאה לקומיקאית כמו אודליה.

נגע בכל אחת ואחת בצורה אישית...

התגובות החיוביות הורגשו בקהל. ניתן היה לראות כיצד הצליחה אודליה להגיע לליבה של כל אחת מהמוזמנות שבקהל. לא היה ספק בכך שאת יום האישה 2018 הצלחנו להעביר לנשות לוג און בצורה משעשעת, מעשירה וטעימה. בנוסף לכל חולק שי לכל עובדת. כל אחת מהמשתתפות קיבלה כרטיס כניסה זוגי למתחם Moviex concept כמו שמגיע להן!

רוצות (וגם רוצים) לקרוא עוד בנושא העצמה נשית? כנסו למאמר שלנו המדבר על המיתוסים הקיימים על נשים בתעשייה שהגיע הזמן לנפץ. יום האישה מתפרש על יום אחד בלבד, אך בשבילנו כל אחת מכן היא Wonder woman בכל ימות השנה!

דברו איתי כדי למצוא את המשרה הבאה שלכם!