בלוג-און

5 סיבות טובות להתחיל עבודה חדשה בהייטק דווקא עכשיו

 

1. כי חברות הייטק מגייסות גם בתקופות קשות 

חברות ההייטק ממשיכות לגייס עובדים גם בעיצומו של משבר הקורונה. מרבית חברות ההייטק וחברות התוכנה, ביניהן לוג-און, מוגדרות חיוניות ולכן ממשיכות לפעול ולגייס עובדים. חברות המגייסות עובדים גם בזמני חירום הן חברות יציבות שיודעות להתגמש ולהתאים את עצמן לכל מצב – זו סוג החברה שאתם רוצים לעבוד בה! בנוסף, בעקבות משבר הקורונה תחומים כמו גיימינג, BIאבטחת מידע ו-Big Data נהיו רלוונטיים ונחוצים יותר מתמיד, תוכלו למצוא משרות רבות ומגוונות בתחומים אלו.

 

2. כי זה יחזיר אתכם למשחק

בעולם ההייטק, במיוחד אם נשארים במקום עבודה אחד זמן רב, קל להניח בצד את כישורי חיפוש העבודה שפיתחתם במהלך הקריירה. דווקא עכשיו, זה זמן מעולה לשפר יכולות אלו! גם אם הראיונות נעשים בזום ומרחוק, תוכלו לחזק את כישורי ההצגה העצמית שלכם, לחדש את מסמך קורות החיים, לשדרג את פרופיל הלינקדאין שלכם, להתעדכן במה שקורה בשוק העכשווי ואולי גם להשתלב בסביבת עבודה חדשה!

 

3. כי עכשיו אפשר לעבוד בכל מקום

במיוחד כשמדובר בעולם ההייטק, העבודה מהבית מרגישה די טבעית. עכשיו, תוכלו להגיש מועמדות גם לתפקידים מרוחקים יותר ממקום מגוריכם ולעבוד מהבית. תוכלו לנצל את המצב לטובתכם ולהגיש קורות חיים לתפקידים שלא הייתם מגישים אליהם בדרך כלל. 

 

4. כי עבודה חדשה תרחיב לכם את האופקים

גם אם אתם כבר עובדים בהייטק ונוח לכם עם משרת הפיתוח, ה-QA או הסיסטם, החלפת מקום עבודה עשויה להעשיר את הניסיון שלכם ולהרחיב את רשת הקשרים שלכם (לא רק בלינקדאין!). בעבודה חדשה תוכלו להתקדם לתפקיד מאתגר יותר מקצועית, להכיר טכנולוגיות חדשות שלא יצא לכם לעבוד איתן ולקחת את הקריירה שלכם צעד נוסף קדימה. אם עוד לא נכנסתם אל עולם ההייטק, זו הזדמנות מצוינת לנסות לקבל דריסת רגל בחברה המחפשת עובדים!

 

5. כי אף אחד לא צריך לדעת!

במיוחד אם אתם בחל”ת או עובדים מהבית, זו תקופה טובה להתחיל לחפש משרות הייטק חדשות בדיסקרטיות מוחלטת. תוכלו להסתכל בטלגרם, בפייסבוק, בלינקדאין או באתרי דרושים מבלי שאף אחד ידע על כך. אגב, אצלנו בלוג און, אנחנו מקפידים על תהליך גיוס דיסקרטי לחלוטין!

הצלחנו לשכנע אתכם שהגיע הזמן לחפש משרה חדשה בהייטק? יש לנו מגוון משרות עבורכם!