בלוג-און

3 יתרונות מרכזיים לעבודה מחוץ לחלל העבודה

אם אי פעם מצאתם את עצמכם מוקסמים מיום קייצי, בו השמש זורחת והציפורים מצייצות- יש לכך סיבה טובה. לטבע יש כוח עצום והשפעה עלינו ועל האופן בו אנו מתנהגים ויתרה מכך על האופן בו אנו עובדים! Google בעצמה כבר הבינה את החשיבות של העבודה בחיק הטבע ויישמה זאת על ידי הכנסת הטבע למשרדיה.

כוחו של הטבע הוא אין סופי. מחקרים מראים כי על מנת להיות מרוצה ופרודוקטיבי בעבודה, העובד צריך יותר ממשרד ממוזג וחופשות קטנות פעם ב… העובד צריך שינויים באוויר אותו הוא נושם בזמן העבודה, בטמפרטורה ובנוף. הוא צריך גירוי משמעותי שיקטע את השגרה של העבודה במשרד והכי חשוב- העובד צריך את הגישה והיכולת לתקשר עם העולם החיצון. בעבר סיפרנו לכם על היתרונות והחסרונות בעבודה מהבית, כעת נתקדם שלב וננסה להוציא אתכם מאזור הנוחות שלכם. תתפלאו! זה יתרום לכם רבות.

למה בעצם לעבוד מחוץ למשרד אתם שואלים? ריכזנו עבורכם שלושה נימוקים מרכזיים:

עבודה מחוץ לחלל העבודה מפחיתה לחץ

חיות מעבדה חיות במצב תמידי של לחץ. לא בגלל עומסי העבודה או תשלומי המשכנתא הגבוהים שיש להן כמובן… הן לחוצות כי סביבת העבודה שלהן שונה בהרבה מסביבת העבודה הטבעית שלהן- הטבע. בתנאי המעבדה הן מתמודדות עם רעשי המזגן, תאורה מלאכותית, רעשי מחזיקי מפתחות וגלגלי הכיסאות שזזים, בקיצור הבנתם את הרעיון.
זוהי לא סביבתם הטבעית של בעלי החיים. עובדה זו נכונה גם לגביכם. תאמינו או לא אבל הסביבה הטבעית שלכם אינה חדר מלא אורות ניאון ומסכי מחשב.

עבודה מחוץ לחלל העבודה מקימה אתכם מהכיסא המשרדי שלכם

כולם כבר יודעים שישיבה ממושכת במהלך היום מגדילה באופן דרמטי את הסיכון ללקות במגוון מחלות. העבודה בטבע תמנע מצב של ישיבה ממושכת, מה שתואם לצורך הבסיסי והביולוגי של בני האדם- לנוע. מה הפתרון? מצאו פינה מוצלת בים, בפארק, בבית הקפה או אפילו בגינתכם הפרטית, שבו בנוחות אל מול הלפטופ וכבר תראו איך היום שלכם מתקדם בצורה יעילה ופרודוקטיבית.

עבודה מחוץ לחלל העבודה כדי לצאת מהקיבעון

אתם יודעים שכדי להצליח בפרויקט בעבודה אתם צריכים להיות מרוכזים, אבל יחד עם זאת חשוב לזכור לשמור על איזון. בדיוק כמו שאתם לוקחים הפסקות בין סטים באימון, כך גם צריך לקחת הפסקות מהעבודה על מנת לשמור על פרודוקטיביות גבוהה. על איזה הפסקות אנחנו מדברים? עבודה בחוץ מעניקה לכם את ההזדמנות לעצור את העשייה מפעם לפעם, לצאת מהקופסא ומהקיבעון שנשאבים אליו כתוצאה מהעבודה השוטפת ולהתבונן על הדברים מזווית אחרת. כך תוכלו לפתור בעיות או קשיים שנתקלתם בהם והייתם צריכים רק הפסקה קטנה כדי לפתור אותם.

עצרו הכול! בואו נתחיל מהתחלה, התהייה הגדולה שעולה לכולכם- מה הסיכוי שהבוס יאשר לי לעבוד מחוץ למשרד? כפי שהזכרנו במאמרנו בעבר ״עובד מרוצה=מנהל מרוצה״ נמצא כי קיים קשר ישיר בין שביעות רצון בעבודה לבין הצלחת הארגון. כלומר, גם לבוס שלכם משתלם לתת לכם הזדמנות לעבוד מחוץ למשרד מדי פעם, על מנת להוביל להצלחת הארגון.

ולסיכום, בעידן בו אנו חיים עם טכנולוגיות מתקדמות, קל יותר מתמיד לקחת את העבודה החוצה. עבור רובנו, העובדים בהייטק, מרבית העבודה היא דיגיטלית. פירוש הדבר הוא שאנו משוחררים מערימות דפים, מה שהופך את העבודה בחוץ לקלה מתמיד. אז הקיץ הגיע וזה בדיוק הזמן שלכם למצוא מקומות חדשים בחיק הטבע בהם אתם יכולים להתמקם לפחות פעם בחודש ולשבור את שגרת העבודה שלכם! רוצים לעבוד בחוץ אבל עוד לא מצאתם את המשרה המתאימה לכם ביותר? אתם יכולים להיות רגועים, אנחנו כאן כדי לעזור לכם למצוא משרות בתחום בו אתם עוסקים.

דברו איתי כדי למצוא את המשרה הבאה שלכם!