בלוג-און

"זה לא מוזיקה… זה פודקאסט!" 6 פודקאסטים מרתקים על הייטק!

שמדברים על הרלוונטיות של הרדיו היום, נוהגים לחשוב שהמדיום הוותיק כבר לא פופולארי כמו פעם. אך ההפך הוא הנכון, כמו הרבה תחומים אחרים, הרדיו התפתח לדיגיטל והיום נקרא בשמו החדש והנוצץ – פודקאסט. טירוף הפודקאסטים, סדרות של קטעי אודיו בהם לרוב דנים ומדברים, הביא לנוכחות מגוונת של נושאים שונים, וביניהם פודקאסטים על תחום ההייטק. אז אם גם אתם אוהבים להקשיב לפודקאסטים בזמן שאתם נוהגים, עושים ספורט או סתם כאשר אתם נרדמים, ויש בכם עוד סקרנות ואהבה לעולם ההייטק, אתם חייבים להכיר את הפודקאסטים האלו!

1. עוד פודקאסט לסטארטאפים

כפי ששמו האירוני מציג, הפודקאסט של איתן לויט ודוד כץ עוסק בעולם הסטרטאפים על כל רבדיו. כל שבוע הם מציעים פרקים בנושאים שונים הקשורים לתחום ומארחים אנשי מפתח בתעשייה לחקירת נושאים כמו בניית מוצר, גיוס כספים ומכירת טכנולוגיות. פודקאסט חשוב לכל אדם המתעניין בעולם הסטארט-אפ.

לשמיעה: Apple Podcasts, Google Podcasts, Spotify, RSS

2. מפתחים חסרי תרבות

פודקאסט בהנחיית אבי עציוני, יפתח בר וגל צלרמאיר. כל פרק עוסק בנושא אחר ורלוונטי לעבודת פיתוח בהייטק. הנושאים הם לא רק בצד המקצועי אלא גם בתחומים אישיים יותר כגון: שכר, סביבות עבודה וקולגות. אם אתם מחפשים פודקאסט הייטק כללי ומקיף, הוא המתאים בשבילכם!

לשמיעה: Apple PodcastsSpotify, RSS

3. הסטארטאפיסטיות

על אף ששוויון מגדרי בהייטק הוא עדיין נושא לא פתור ועם דרך ארוכה לפנינו, הפודקאסט של ליבליב פיב וגילי גולנדר נותן במה ליזמות לבוא, לשתף את סיפורן ולחלוק תובנות על הצלחתן בתעשייה. פודקאסט חשוב ומעורר השראה!

לשמיעה: Apple PodcastsRSS

שימו לב! הפודקאסטים הבאים הם באנגלית. אם אתם מרגישים שאתם מתקשים עם השפה ורוצים לשפר אותה בלי לפגוע בשגרת יומכם, יש לנו טיפים מעולים בשבילכם! >>>

4. Accidental Tech Podcast

ATP, כפי שהמעריצים השרופים מכנים אותו, הוא פודקאסט העוסק במוצרים חדשים, שפות תכנות וחדשות בעולם ההייטק. שלושת המנחים הם מתכנים המציגים את הזווית הקרובה והמקצועית שלהם על הנושאים המדוברים, תוך כדי שהם מגבשים שפת הומור ובדיחות בין הפרקים, לחוויה שדומה לישיבה עם חברים מבריקים וטובים. אם אתם אוהבים את הפודקאסטים שלכם קלילים אך גם עמוקים ומעניינים, אל תפספסו!

לשמיעה: Apple Podcasts, RSS

5. How I Built This

הפודקאסט של רשת NPR מציג בכל פרק את סיפור ההצלחה של יזם שהקים מותג או מוצר מצליח. באמצעות ראיונות של אותם יזמים ושל אנשי מפתח אחרים, המנחה גיא רז מציג תמונה מקיפה על הדרך להצלחה שבאמצעותה ניתן ללמוד שיעורים חשובים לקרירה שלכם.

לשמיעה: Apple Podcasts, Google Podcasts, Spotify, RSS

6. Clockwise

ישיבות שולחן עגול בין שני מנחים ושתי מומחי תעשייה על הנושאים החמים והרלוונטיים ביותר בתחום ההייטק. הייחוד בפורמט הוא שכל פרק לא עובר את החצי שעה ומאפשר לשיחה להישאר ממוקדת ומעניינית לאורכה. מומלץ לאנשים שמחפשים פודקאסטים קצרים אך ללא ויתור על עומקם.

לשמיעה: Apple Podcasts, Spotify, RSS

הפודקאסטים שריכזנו עבורכם הם הזדמנות מעולה ללמוד, להשתפר ולהבין יותר על תחום הייטק. בדרך שהיא גם מהנה וגם משתלבת כמעט בכל עיסוק אחר שאתם מבצעים. אז קדימה, שימו אוזניות, תבחרו אחת מההמלצות שלנו ותצללו לחוויה מרתקת!

רוצים ליישם את הידע החדש שלכם? יש לנו משרות הייטק מעולות שמחכות רק לכם! >>>

דברו איתי כדי למצוא את המשרה הבאה שלכם!