בלוג-און

משרות הייטק, מבחנים ממוחשבים ומבחני מיון

שלב מיון ואבחון מועמדים בכלל, ובתחום משרות הייטק בפרט, הינו חלק משמעותי ובלתי נפרד מתהליך הגיוס בלוג-און. במסגרת תהליך זה, מועמדים שניסיונם התעסוקתי המקצועי כפי שמשתקף מקורות החיים שלהם עומד בקנה אחד עם דרישות התפקיד היבשות, מתקדמים לשלב הבא ועוברים סדרת מבחנים ממוחשבים מקצועיים אשר מטרתם לאמוד את רמתם המקצועית והטכנולוגית. כל זה מתבצע על מנת שהצוות המגייס בלוג-און יוכל לבצע את ההתאמה הטובה ביותר בין הפרופיל הטכנולוגי של המועמד לבין הרמה המקצועית הנדרשת לעבודה בהייטק, מידת בכירות התפקיד ויכולות המועמד להתנהל בו בצורה האופטימלית.

מבחנים ממוחשבים למשרות הייטק- מה חדש?

כחלק מעדכון שוטף של כלי המיון שלנו, שדרגנו גם את שיטת המבחנים המקצועיים לפלטפורמה ממוחשבת, המאפשרת להעריך ולקבוע ציונים לרמתם המקצועית של המועמדים למשרות הייטק באמצעות מבחנים טכנולוגיים ווביים. את המבחנים אנו בונים באמצעות מאגר עצום של שאלות טכנולוגיות פרקטיות ויישומיות, אשר נכתבו על ידי למעלה מ-100 מומחים טכנולוגיים מובילים מכל העולם. מבחנים אלו מתעדכנים On-Line ובתדירות גבוהה בהתאם לטכנולוגיות החדשות היוצאות לשוק ההייטק. כך אנו שומרים על תקפותם, מהימנותם ועל מידת הרלוונטיות שלהם למגוון רחב במיוחד של טכנולוגיות, תפקידים ולקוחות.

הכנסתה של הפלטפורמה החדשנית והמתקדמת לפעילות בלוג-און מאפשרת לנו ולמועמדים לבצע את המבחנים מכל מקום ומכל מחשב, עם נגישות וגמישות מקסימלית לצורכיהם השונים של הנבחנים. המבחנים נבנים בהתאמה אישית לכל מועמד ולכל משרה ע"פ פרופיל העיסוק הנדרש. בחינה ברזולוציה גבוהה של יכולותיו המקצועיות של המועמד מאפשרת גם לנו וגם למועמדים לנתח ביחד את נקודות החוזקה והחולשה הטכנולוגיות שלהם. בהתאם, נתונים אלו משמשים הן את המועמד עצמו לקבלת משוב, הן את יכולתו להיערך בצורה טובה לראיון העבודה המקצועי הרלוונטי והן את המנהלים המגייסים בסוף התהליך לטובת עמידה והתרשמות מיכולותיהם הטכנולוגיות של המועמדים.

מבחינת צוות הגיוס של לוג-און, מדובר בלא פחות מבשורה המאפשרת קפיצת מדרגה משמעותית בכל הנוגע לשימוש בכלי אבחון ומיון מהמתקדמים שמופעלים כיום בשוק, כשבמרכז ניצבים – המועמדים שנהנים מגמישות מקסימלית וממערכת מקצועית שמשקפת להם את חזית הטכנולוגיה, והמנהלים המגייסים שימשיכו להתמקד בעיקר ולאתר אליהם את המועמדים המתאימים ביותר למשרות שהם מציעים.

דברו איתי כדי למצוא את המשרה הבאה שלכם!