בלוג-און

שנה חדשה? אנחנו מעדכנים גרסה – VTFM NewGen 4.20 יוצאת לדרך!

לוג און שמחה להכריז על זמינותה של גרסה 4.2.0 של המוצר VTFM NewGen. נזכיר כי המוצר נקנה בעבר מ-IBM ומאפשר לחברות גדולות לעבוד עם קלטות וירטואליות המוקצות על דיסקים בטוחים ומתקדמים מבלי לבצע שינויים בתוכנה. ל- VTFM NewGen יש כבר למעלה מ-20 לקוחות גדולים ביפן, חברת תעופה מניו-זילנד וכן בנקים וחברות ענק בארה"ב המשתמשות במוצר.

השנה, לוג-און הוסיפה תכונה נוספת לגרסה החדשה של המוצר המצליח שלה, מסוגלות לשלוח קבצים ל-Cloud. הפיתוח של שליחת קבצים ל-Cloud נקרא VTFM Cloud Services או בקיצור – VCS.  ה-VCS מסוגל לאחסן ולאחזר מערכי נתונים של קלטות וירטואליות מאחסון ענן ואל אחסון ענן. ה- VCS איננו דורש תוכנת צד שלישי וצורך משאבי מעבד מוגבלים בלבד. בנוסף לכך, ה-VCS מספק תמיכה ואבטחה לשרת אחסון הענן ותומך בפרוטוקולים הפופולאריים ביותר כמו Amazon-S3 למשל. ה-VCS איננו דורש ביצוע התאמות מיוחדות לגרסה הנוכחית של VTFM.

כמו כן, בגרסה זו נוסף רכיב אשר משפר משמעותית את זמן הגישה לקטלוג של VTFM מסביבות שונות, בין באותו LPAR ובין מ LPARs שונים. רכיב זה מאפשר גישה ישירה לקטלוג ללא נעילות כך שכל רכיבי המוצר מקבלים גישה מידית לקטלוג ולכן כל התהליכים מתבצעים ללא שהיות.

רוצים לדעת יותר? היכנסו לאתר שלנו >>>

גם אתם רוצים לקדם את עולם ההייטק בישראל? יש לנו מגוון משרות להציע לכם >>>

דברו איתי כדי למצוא את המשרה הבאה שלכם!