בלוג-און

מסכמים את שנת 2020 – ראיון עם דני זיתוני מנכ"ל משותף וסמנכ"ל מוצרים בלוג-און

זו הייתה שנה מורכבת, שהביאה עמה אתגרים חדשים אבל גם לא מעט הזדמנויות אל עולם ההייטק. כמו במרוצת עשרות שנות פעילותה בשוק המקומי והבינלאומי כך גם ב-2020, חברת לוג-און לא קפאה על שמריה והמשיכה לבחון מגוון של אפשרויות במטרה להרחיב את סל הפתרונות והמוצרים שהיא מספקת ללקוחותיה. עם סיום השנה, תפסנו לשיחה את דני זיתוני, מנכ"ל משותף וסמנכ"ל מוצרים בלוג-און כדי לסכם את שנת 2020 וביחד עמו להעריך כיצד 2021 תושפע מהעשייה הרבה של החברה בשנה שחלפה.

איך נראתה שנת 2020 עבור לוג-און?

"מעבר לעובדה שגייסנו מספר רב של עובדים חדשים השנה, לוג-און ביצעה מספר צעדים משמעותיים. במהלך השנה ובעיקר בחודשים האחרונים, הרחבנו מאוד את סל המוצרים שלנו בשוק העולמי ואת מספר הלקוחות ברחבי העולם. הצטרפו אלינו השנה לקוחות חדשים בברזיל, ביפן ובארה"ב למוצרים VTFM-NewGen ו- TUC, ועוד עשרות לקוחות חדשים ברחבי העולם למוצרים DP Technician ו –PDS monitor שרכשנו לאחרונה".

האם משבר הקורונה השפיע על החברה וההתרחבות שלה?

"תקופת הקורונה שינתה את הפעילות שלנו באופן דרמטי ואני מקווה שהצלחנו להוציא את המיטב מהמשבר. נראה כי לאור המצב חברות קטנות ואנשים פרטיים חיפשו להצטרף לחברות גדולות ויציבות יותר ואף חברות גדולות מצאו עצמן זקוקות לפתרונות יצירתיים לקשיים שעלו וכך הגדלנו את סל המוצרים שלנו. השנה שילשנו בעצם את כמות הלקוחות והמוצרים שלנו! הגדילה המאסיבית הזו בלוג-און אינה מובנת מאליה בכלל, במיוחד לא בתקופה כזו שבה הכול נעשה רק בזום".

מה אתה יכול לספר לנו על המוצרים החדשים של לוג-און?

"לאחרונה הכרזנו בהתרגשות גדולה על המוצר Log-On Wave for IBM Z, העוזר לאדמיניסטרטורים לנהל שרתים וירטואליים באמצעות ממשק גרפי נוח ולהקל על ניהול של שרתי Linux רבים המצויים בסביבת IBM Z. השנה גם הצלחנו להוסיף תכונה חדשה למוצר VTFM-NewGen. הוספנו לו יכולת לשלוח קבצים ל-Cloud. הפיתוח הזה דרש מאתנו עבודת מחקר רבה, כרגע אנחנו תומכים במספר שרתי Cloud וממשיכים להתפתח עוד. בנוסף, רכשנו השנה שני מוצרים שכבר נמכרו לעשרות לקוחות בינלאומיים ברחבי העולם – DP Technician ו – PDS monitor.

DP Technician הוא מוצר שנועד להקל על מתכנתי מערכת z/OS, אנשי התמיכה הטכנית וצוותי אחסון DASD. הוא מבטיח טיפול מהיר בבעיות ומניעת תקלות מורכבות על ידי הפשטה של פעולות יום יומיות מסובכות. PDS monitor, הוא המוצר היחיד שיכול לדווח על גישה של אנשי (PDS(E לספריות השונות, ללכוד מודולים שהופעלו באופן פנימי על ידי תוכנות אחרות ולבצע מעקב אחר תאריך, שעה וזהות משתמש בכל אירוע.

בימים האחרונים הכרזנו על מוצר חדש בשם Log-On APL2, המפשט ומאיץ את התכנון והפיתוח של מערכות הנדסיות, מתמטיות, מדעיות, פיננסיות וכן כאלו המבוססות על חוקיות. הכניסה של APL2 ממנפת את הניסיון שלנו בפיתוח ותמיכה בפתרונות מתוחכמים לאתגרי תכנות מורכבים. אנו מצפים להמשיך ולתמוך בשפת התכנות החשובה הזו ובקהילת המשתמשים שלה.

כדי לתמוך בכל הפעילות הזו, הקמנו חברה בת של לוג-און בארה"ב. החברה תומכת בכל הרכישות החדשות שלנו ועומדת מול הלקוחות הרבים בצפון אמריקה".

הנהלת חברת לוג-און
הנהלת חברת לוג-און (מימין לשמאל): שי גבע, אבי לאון, דני זיתוני, תומר ויקינסקי, יוסף שגב, מיקי פרוידברגר וגיל מיגדן. צילום: אילן סימן טוב

ומה עם הפעילות של לוג-און בישראל?

"בישראל אנחנו ממשיכים להפיץ מוצרים כמובן וגם השנה הרחבנו את בסיס הלקוחות שלנו. אוכל לספר על המוצר Auditor לבקרת איכות קוד שהוטמע השנה אצל חברת ביטוח מובילה נוספת לאחר שכבר משתמשים בו מספר רב של ארגונים פיננסיים. בנוסף, המוצר Xinfo לניתוח רכיבי התוכנה במתקנים נמכר והוטמע השנה בהצלחה בקרב ארגון ממשלתי מהגדולים במשק לאחר שנמכר בעבר לגופים פיננסיים מובילים. לקראת סוף השנה גם השלמנו מכירות של Model9 לשלושה ארגונים – משרד ממשלתי ושני ארגונים פיננסים גדולים. מעבר לכך, מתפתחות עוד אפשרויות שונות למכירת מגוון מוצרים ללקוחות בארץ שאני מאמין שיבשילו כבר בתחילתה של שנת 2021".

תרצה לסכם את שנת 2020 בכמה מילים אחרונות?

"כן, אני חושב שיחסית לשנת קורונה, יש פה מהפכה אמיתית הן מבחינת המכירות והן מבחינת הלקוחות. אנחנו במצב הרבה יותר טוב ממה שהיינו לפני הקורונה וזו לפחות הנחמה הקטנה שלנו בתקופת משבר שכזו. למרות שאי אפשר להתראות אחד עם השני ולהיפגש, הצלחנו יחד להביא את לוג-און להישגים משמעותיים, גם מרחוק".

רוצים לדעת עוד על חברת לוג-און תוכנה? בקרו באתר שלנו! >>>

מחפשים את המשרה הבאה שלכם בהייטק? יש לנו מגוון משרות להציע לכם! >>>

דברו איתי כדי למצוא את המשרה הבאה שלכם!