בלוג-און

התחדשנו – מוצרים ולקוחות חדשים נוספים ללוג-און!

לא מזמן סיפרנו לכם שהתחדשנו בלקוח נוסף בארה"ב ל-TUC והנה שוב יש לנו חדשות טובות! הפעם, לוג-און תוכנה, אשר מפתחת פתרונות ברמה עולמית עבור מערכות Z של IBM, מכריזה על רכישת שני מוצרים חדשים: DP Technician ו- PDS monitor.

דני זייתוני, מנכ"ל משותף בלוג-און תוכנה אומר כי "באמצעות רכישת שני המוצרים, אנו ממשיכים לפתח כלים חזקים לניהול z/OS. אנו מצפים להביא יכולות נוספות לקהילת ה- DP Technician". עוד הוא מספר ש"שני הפתרונות החדשים ממשיכים את המסורת הארוכה שלנו לספק פתרונות יוצאי דופן למשתמשי System Z."

באמצעות רכישת שני מוצרים אלו לוג-און ממשיכה לקדם פתרונות טכנולוגיים מתקדמים ברחבי העולם. המוצרים החדשים כבר נמכרו ליותר מ-20 לקוחות בינלאומיים בארה"ב, בפיליפינים ובמדינות שונות ברחבי אירופה כמו ספרד ושווייץ.

DP Technician – הוא מוצר הכרחי עבור מתכנתי מערכת z/OS, אנשי תמיכה טכנית ואנשי אחסון DASD אשר משקיעים זמן רב באבחון, תיקון ודיווח על בעיות במערכת. לכן, נדרש פתרון שיפשט את התהליך המורכב ויגביר את פרודוקטיביות העבודה. ה-PD Technician  מכיל מעל 125 פונקציות שנועדו להקל על מתכנתי מערכת z/OS, אנשי התמיכה הטכנית וצוותי אחסון DASD. תכונותיו הייחודיות והמקיפות של המוצר החדש מבטיחות טיפול מהיר בבעיות ומניעה של תקלות גדולות יותר שקשה מאוד לתקן, על ידי הפשטה של פעולות יום יומיות מסובכות המוצר מגביר באופן דרסטי את תפוקת העבודה היומית.

PDS monitor  – תוכנות שאינן בשימוש עשויות להעמיס על ה-PDS(E), להשפיע על ביצועי המערכת ולבזבז מקום ומשאבי מעבד. כך, ארגונים רבים אינם מסוגלים לענות על שאלות בסיסיות בנוגע לניהול ה-(E)PDS. למשל, האם יש שימוש במוצרי תוכנה ובתוכנות פנימיות? באיזו תדירות ועל ידי מי? האם נעשה שימוש בגרסאות העדכניות ביותר של התוכנה? האם הספריות מלאות במשתמשים לא פעילים אשר מובילים לבזבוז מקום בDASD ולזמני תגובה נמוכים? באמצעות ה – PDS monitor ארגונים רבים יכולים לקבל תשובות לשאלות אלו. ה-PDS monitor הוא המוצר היחיד שיכול לדווח על גישה של אנשי (E)PDS לספריות השונות, ללכוד מודולים שהופעלו באופן פנימי על ידי תוכנות אחרות ולבצע מעקב אחר תאריך, שעה וזהות משתמש בכל אירוע.

רוצים לדעת עוד? היכנסו לאתר שלנו >>>

מחפשים את המשרה הבאה שלכם בהייטק? יש לנו מגוון משרות להציע לכם! >>>

דברו איתי כדי למצוא את המשרה הבאה שלכם!