בלוג-און

כדאי שתכירו את 5 משרות הטכנולוגיה המבוקשות ביותר לשנת 2019!

משרות בעולם ההייטק בשנת 2019 יראו יחסית דומה למשרות של השנה הקודמת… אלא שבשנה הקרבה המפתח לאותן משרות מבוקשות יהיה טכנולוגיות מתפתחות. בינה מלאכותית, אוטומציה, מציאות מדומה ועוד טכנולוגיות עליהן תוכלו לקרוא במאמר העוסק במהפכה הדיגיטלית שעוברת תעשיית ההייטק. כמו כן, הביקוש לעבודות כמו הנדסת מוצר, Data science, שיווק ומכירות ימשיך לגדול במטרה לתמוך בחדשנות המתפשטת ברחבי העולם.

עוד ניתן לראות כי יותר ויותר חברות מסורתיות מתחילות להידמות לחברות טכנולוגיות, טרנד הצפוי להמשיך גם בשנה הבאה. מעסיקים מתעשיות מגוונות, החל מתחום הרפואה ועד לתחום הפיננסים, ממשיכים להשתמש בטכנולוגיות השונות על מנת לייעל את ה-Workflows ולהגדיל את העסק. כתוצאה מכך, הביקוש לעובדים ברמה הגבוהה ביותר, עם שילוב של מיומנויות טכנולוגיות ומיומנויות רגשיות ימשיך לגדול גם השנה.

ריכזנו עבורכם את חמש המשרות הטכנולוגיות המבוקשות ביותר לשנת 2019:

מהנדסי אבטחת מידע– אבטחה היא הדאגה העיקרית עבור חברות וצרכנים כאחד בעולם בו כולם מחוברים לאינטרנט. בעקבות כך, אנו רואים גידול עצום במספר משרות מהנדסי האבטחה, אשר נועדו להיות קו הגנה ראשוני של מוצרים ושירותים שונים. עולם ההייטק יתמקד באבטחת IOT, כפי שציינו במאמר העוסק באיומי אבטחת המידע המרכזיים לשנת 2019. מכשירים מחוברים אשר נחשבים למרכיב עיקרי בחיי היום יום שלנו נמצאים בסכנה תמידית לפריצה. בעקבות כך, החברות בודקות כיצד יוכלו להגן על המוצרים החדשים אותם אנו מציבים באינטרנט ומוודאות שהם לא פגיעים.

Data scientist– משרה זו נבחרה למקום הראשון ב- Best job in America במשך שלוש השנים האחרונות ברציפות. הביקוש ל-Data scientist עומד להישאר גבוה גם בשנת 2019, שכן כמעט לכל חברה כיום יש את היכולת לאסוף נתונים וכל שצריך הוא עובדים שיכולים לארגן ביעילות ולנתח את המידע הקיים.

מפתחי Python– החדשנות שהביאה עמה הבינה המלאכותית וטכנולוגית ה-Machine learning, הובילה לגדילה בביקוש של מפתחי Python בחברות הייטק השונות. Python נחשבת לשפת תכנות פופולרית מאוד וקלה יחסית ללימוד, בעלת קהילת מפתחים גדולה מאוד, אם עוד לא למדתם אותה זה הזמן!

מפתחי Java– הביקוש למפתחי Java בתחום זה יישאר גבוה גם בשנת 2019. למרות הצמיחה של שפות תכנות כמו Python ו-R, ממשיכה Java לשלוט בחברות השונות, בעקבות הצמיחה של הענן. ואם נהיה יותר ממוקדים,מפתחי Full stack הם בין העובדים המבוקשים ביותר על ידי מעסיקים בתחום ההייטק כיום. חברות מעדיפות מפתח שיכול לעבוד בכל הרמות ולכן יש להם יתרון משמעותי על פני האחרים.

מהנדסי DevOps– עם השנים, ככל שהטכנולוגיות הולכות ומשתכללות, נוצרים פערים בין תחום הפיתוח לתחום הייצור. תפקיד ה-DevOps בא לתת מענה לאותם פערים תוך כדי הבנה בפיתוח, במערכות הפעלה, בסיסי נתונים, ביצוע אוטומציות, כתיבת קוד ועוד. הטמעת שיטת ה-DevOps במהלך השינוי הדיגיטלי מביאה לשיפור בביצועים הארגוניים ובתוצאות האיכות וממשיכה להיות התחום החם הבא!

המשרות הממוקמות בהמשך הרשימה הן משרות Blockchain, Cloud engineer, ו-Scrum master אשר סוגרות את רשימת ה-TOP 10 של משרות טכנולוגיות מבוקשות לשנת 2019. גם אתם רוצים להיות חלק מהעולם הטכנולוגי? הירשמו עכשיו לקורס הכשרת מתכנתי Assembler שפתחנו ותעשו הסבה לעולם הפיתוח! מוזמנים תמיד להיכנס לעמוד המשרות שלנו ולמצוא את המשרה המתאימה לכם ביותר. לא מצאתם משרה עבורכם? שלחו קורות חיים של חבר, אנחנו נסדר לו עבודה ואתם תרוויחו כסף!