בלוג-און

זמן איכות – 5 טיפים לעבודה מהבית עם ילדים!

החופש הגדול שנחשב לתקופה הטובה ביותר בעיניי הילדים, יכול להיות מצב מעיק ומסובך להורים שעובדים. ההורים מוצאים את עצמם מג'נגלים בין המשך העבודה הרציפה שלהם והפעלת הילדים. בדיוק בשביל זה הכנו לכם 5 טיפים לעבודה מהבית בצמוד לילדים, ככה שתוכלו לצלוח את התקופה הזאת בשלום! 😊

בוקר טוב מתחילים!

קל להתפזר בחופש הגדול, גם לכם וגם לילדים. תדאגו לקום בבוקר כמו לכל יום עבודה רגיל והרגילו את הילדים להתכונן לשגרת בוקר קבועה: לקבוע שעת התעוררות קבועה לילדים (גם אם זו משימה לא פשוטה) להחליף את הפיג'מה לבגדי יום, לאכול ארוחת בוקר, ולהתחיל את היום כראוי גם אם לא יוצאים מהבית. גם להורים יש נטייה להתפזר בחופש הגדול, חשוב שתרגילו את עצמכם להתייחס ליום העבודה מהבית כיום עבודה רגיל עם שגרה קבועה כך שתוכלו לשמור על הריכוז והתפוקה שלכם גם בתקופה כזאת.

משרד קטן לילד

ילדים מאוד אוהבים לחקות את ההורים שלהם, השתמשו בזה לטובתכם! הנה הרעיון: הכינו עמדה קטנה שמדמה משרד קטן, עם טושים, דפים ומשחקים. מקמו אותה ליד שולחן העבודה שלכם כך שתיתן תחושה שאתם כולכם במשרד קטן בייתי. תוכלו גם לתת לילד משימות שונות של ציורים ומשחקים במהלך היום כדי שירגיש פרודוקטיבי!

אוכל קדימה אוכל

אין מה לעשות, הצוציקים צריכים לאכול. משימת הבישול והאכלה לוקחת זמן רב ויכולה להוות קושי בשילוב תוך כדי העבודה. פתרון יעיל היא הכנה מראש של Meal-Preps, למי שלא מכיר: בישול אחד גדול מבעוד מועד וחלוקה שלהם למנות שונות למהלך השבוע. בשעות הביניים, כדי להתחמק ממפלת הממתקים והחטיפים, הכינו פירות חתוכים או אלטרנטיבות בריאות שיהיו בהישג ידם של הילדים.

לא מתפזרים

הלו"ז הקבוע שלכם כבר לא מתאים! הקושי המרכזי בעבודה מהבית עם הילדים זה שילוב העבודה עם העסקת הילדים בחופש הגדול. הפתרון: התכוננו לכך מראש, הכינו לוז חדש עבור החופש הגדול שמאחד ומשלב את המשימות שלכם בעבודה ביחד עם שעות בהם אתם מתרכזים בהעסקת הילדים. כך תוכלו לשמור על רצף פרודוקטיבי ולא לקרוס תחת הלחץ של משימות שמתנגשות.

כולנו באותה סירה

יש רק חופש גדול אחד, ותהיו בטוחים שגם הורים אחרים נמצאים איתכם באותו מצב. נסו לקיים שותפות עם הורים אחרים, כזאת שבה אתם לוקחים על עצמכם את הילדים שלהם בימים מסוימים והם לוקחים על עצמם בימים אחרים. לא רק שהילדים ייהנו מלבלות ימים שלמים עם חבריהם, אתם תרוויחו זמן יקר עבור ימים עמוסים במיוחד בעבודה.

וזהו, הכי חשוב לנסות להנות ביחד מהתקופה המשותפת כדי לנצל את הזמן, להתחבר, ולהנות גם בלי לוותר על העבודה!

אתם בכלל מחפשים עבודה בחופשה הקרובה? שימו סוף לחיפושים! המון משרות שוות מחכות לכם כאן! >>>

 

 

 

 

 

 

 

דברו איתי כדי למצוא את המשרה הבאה שלכם!