בלוג-און

הקורונה משנה את האימוג'ים – אלו האימוג'ים שהפכו לפופולאריים בעקבות המגפה

אין ספק שהקורונה שינתה לנו את החיים, רובנו עברנו לעבוד מהבית, חלק מאיתנו נאלצו לחפש עבודה חדשה וכל האינטראקציה החברתית והמקצועית שלנו עברה בבת אחת מפנים מול פנים לתוך המסכים. וככה, ביום בהיר אחד, הפכו האימוג'ים לרלוונטיים יותר מתמיד! אימוג'ים הם הדרך שלנו להביע את עצמנו בתוך הרשתות החברתיות, בין אם זה Whatsapp, פייסבוק, טוויטר או אפילו לינדקאין. אימוג'ים משלימים את מה שחסר לנו במסכים – הבעות פנים. וכשרוב (או כל) מה שיש לנו זה אינטראקציה דיגיטלית אחד עם השני, ברור שגם האימוג'ים יושפעו מהמצב וישתנו בהתאם למציאות המשונה שנגיף הקורונה יצר. אז בואו לגלות אילו אימוג'ים נהיו פופולאריים במיוחד בעקבות הקורונה!

אימוג'י הידוע כסמל לתפילה או אמירת תודה / בקשה. לפי מחקרים של טוויטר נראה כי אימוג'י זה נהיה פופולארי מאוד החל מאפריל 2020. Emojipedia החוקרת את הפופולאריות של האימוג'ים טוענת כי העלייה בפופולאריות של האימוג'י הזה קשורה ישירות להתפשטות המגפה באפריל.

אתם אולי כבר מתקשים לזכור עולם שבו האימוג'י הזה בכלל לא רלוונטי, אבל עד התפרצות המגפה הוא היה בשימוש באחוזים נמוכים מאוד ברחבי העולם. לאחר כניסת הקורונה לחיינו אימוג'י זה נמצא כמעט בכל אזכור של קורונה. לפי  Emojipeda כ35% מהשיחות העוסקות במגפה מכילות אימוג'י זה.  האימוג'י שנפגע מעלייתו של האימוג'י עם המסכה הוא האימוג'י הפצוע     שבעבר היה פופולארי באותה המידה כמו האימוג'י עם המסכה אך עכשיו נמצא בירידה משמעותית באחוזי השימוש בעקבות חוסר הרלוונטיות שלו.  

אימוג'י נוסף שכמעט ולא היה רלוונטי לפני ינואר 2020 ונהיה פופולארי מאוד במהלך החודשים הראשונים למגפה. אימוג'י הבקטריה נכנס לתוקף מ-2018 ומעולם לא היה בשימוש כה נרחב עד לשנה האחרונה. חשוב לציין כי לאימוג'י זה יש מספר ורסיות המשתנות מפלטפורמה לפלטפורמה וכולן נחשבות כשימוש באימוג'י בקטריה.

 

                                                                                                               

הנוכחות של דגל איטליה באימוג'ים הופיעה לראשונה בסגר הראשון על צפון איטליה. לאחר מכן נשאר במקום הראשון מבחינת פופולאריות של דגלים למשך זמן רב ואפילו עקף את דגל סין שנהיה פחות רלוונטי עם הפצת הנגיף מסין אל שאר העולם.

נתון קצת מפתיע שטוויטר מפרסמת הוא שהאימוג'י הכי פופולארי עדיין נשאר הפרצוף הצוחק. אז כן, על כולנו עברה שנה לא פשוטה שבהחלט השפיעה על האימוג'ים שאנחנו בוחרים כדי להעביר מסרים לסביבה החברתית שלנו. אבל דבר אחד נשאר אותו הדבר – האופטימיות שלנו והיכולת לצחוק ולנסות להקל על המצב, גם אם זה רק דרך המסך 😉

מחפשים עבודה בהייטק? 🖥️💰👩🏻‍💻👨🏼‍💻💼 יש לנו מגוון משרות להציע לכם >>>

דברו איתי כדי למצוא את המשרה הבאה שלכם!