בלוג-און

הסוף לסטיגמות – היתרונות של עבודה בהייטק דרך חברת מיקור חוץ

תקופת הקורונה גרמה לרבים לחזור בחזרה לשוק העבודה ולחפש משרה חדשה. למרות המצב הבעייתי והצורך בעבודה, אנשים רבים עדיין נמנעים מחיפוש משרות דרך חברת מיקור חוץ. מדוע זה קורה? לעבודה בחברת Outsourcing, או ״מיקור חוץ״ בשמה העברי, קיימות סטיגמות רבות, כשרובן כלל אינן נכונות או מוצדקות! הגיע הזמן לשכוח את כל מה שחשבתם על חברות Outsourcing, לנפץ קצת מיתוסים ולהכיר את היתרונות הרבים שיש לחברות מיקור חוץ להציע לכם!

חיים קלים

היתרון הראשון והמובן מאליו הוא העובדה שחברת מיקור חוץ עושה בשבילכם את העבודה! מי לא רוצה חיים קלים יותר? כשתפנו לחברת מיקור חוץ תקבלו שירות ממגייסות טכנולוגיות מקצועיות שתפקידן הוא למצוא את המשרה המתאימה ביותר עבורכם וכל זאת, כמובן, ללא תשלום.  

ליווי אישי

כשאתם מתמיינים לתפקידים טכנולוגיים שונים, ישנה חשיבות רבה לקורות החיים שלכם, האופן בו אתם עוברים ראיון עבודה (צפו במדריך שלנו לראיון עבודה בווידיאו למשרות הייטק) ועוד. לחברות Outsourcing יש ניסיון רב בהגשת מועמדים לראיונות עבודה ולכן יכולות להנחות אתכם ולתת דגשים חשובים כשצריך. ההיכרות של חברות מיקור החוץ עם עולם הגיוס ועם הארגונים השונים נותנת להן ניסיון וידע רב אשר מהווים יתרון משמעותי בתהליך מיון למשרות הייטק. מוזמנים להציץ בבלוג שלנו הכולל מדריכים וטיפים רבים שיעזרו לכם למצוא את המשרה הבאה שלכם!

מחפשים את המשרה הבאה שלכם בהייטק? לחצו כאן >>>

משרות שלא הכרתם

ישנן משרות הייטק רבות שאינן חשופות אליכם, אך כן חשופות לחברות האאוטסורסינג. מעבר לכך, ישנן חברות וארגונים שמגייסים רק דרך חברות מיקור חוץ! למה זה קורה? התשובה לכך היא שחברות גדולות לא תמיד מעוניינות לפרסם בגלוי את המשרות הפתוחות אצלן ולכן יעדיפו לפנות לחברות מיקור חוץ אשר יחסכו זמן יקר ויעבירו להן מועמדים איכותיים. פה אתם נכנסים לתמונה 😉

דאגה לאינטרסים

כבר הבנתם שחברות ה- Outsourcing חשופות למגוון רחב של משרות הייטק. המגוון הזה מאפשר להן למצוא את המשרה המתאימה ביותר עבורכם תוך שמירה על האינטרסים וההעדפות שלכם. אם אתם מחפשים משרה המאפשרת איזון בית-עבודה, שעות עבודה גמישות, קרבה הביתה וכד׳, או דווקא אתגר טכנולוגי ופיתוח מקצועי, חברת ה- Outsourcing תעזור לכם למצוא את המשרה המתאימה ביותר עבורכם.

יציבות וביטחון מקצועי

מרגישים שמיציתם את מקום העבודה הנוכחי שלכם? מחפשים אתגר חדש? כאשר אתם עובדים דרך חברת מיקור חוץ אתם יכולים להרגיש בטוחים לבקש שינוי במקום העבודה. בתור עובדי החברה, החברה שמה בראש מעיינה את חיפוש המשרה הבאה שלכם ובכך מאפשרת יציבות וביטחון מקצועי. בתור עובדים בחברת מיקור חוץ תוכלו להתקדם ולפתח את הקריירה שלכם באותו ארגון או תוך מעבר בין מספר תפקידים וארגונים. אנשים רבים עובדים תחת אותה חברת מיקור חוץ במשך שנים! מעבר לכך, חברת מיקור החוץ מכירה אתכם טוב ויודעת מה יהיה הצעד הנכון ביותר לקריירה שלכם.

Best of Both Worlds

בתור עובדים בחברת אאוטסורסינג אתם בעצם שייכים לשני ארגונים – לחברת האאוטסורסינג ולארגון בו אתם עובדים באופן פיזי. השייכות הכפולה הזו מאפשרת לכם ליהנות משני העולמות ולנצל את היתרונות שבעבודה בכל אחד מהארגונים – Happy Hour, אירועי חברה וכמובן – שי לחג! מי אמר שאי אפשר לרקוד על שתי חתונות? 😉

היתרון בבית תוכנה

לוג-און היא חברה העובדת בשיטת מיקור חוץ וגם מתפקדת כבית תוכנה. השילוב של אלו יוצר הזדמנויות נדירות שיכולות לשדרג את הקריירה שלכם! ללוג-און מרכז פיתוח מתקדם, מוצרים ופתרונות טכנולוגיים, שיתופי פעולה ולקוחות בארץ ובעולם. אנו נשמח להשתמש ביתרונות שיש לנו להציע כדי לעזור לכם למצוא את המשרה הבאה שלכם בהייטק! בתקופה זו אנו ממשיכים לגייס ONLINE למגוון משרות טכנולוגיות >>

 

דברו איתי כדי למצוא את המשרה הבאה שלכם!