בלוג-און

מהפכה בתהליך המיון להייטק – הכירו את זירת המועמדים!

חווית חיפוש עבודה יכולה להיות לא פשוטה, אחד הקשיים שניצבים בפני המועמדים המתמיינים הוא החוסר בשקיפות, תחושה כללית של אי ודאות בנוגע לסיכויים להתקבל לעבודה שאנחנו כל כך רוצים. לוג-און שומעת אתכם, והביאה לעולם את פלטפורמת "זירת המועמדים". להציג אותה במשפט אחד יעשה עוול לשלל האפשריות שניצבות בפניכם בעת הכניסה למערכת, אבל אם בכל זאת ננסה: הזירה היא המקום שלכם, המועמדים, לקחת חלק אקטיבי במעקב אחר התקדמותכם לעבר משרת החלומות שלכם. הכנו בפניכם סיור קצר סביב כל האפשרויות שניצבות בפניכם בזירה, אז קחו נשימה ובואו לצלול אל תוך חווית המיון של העתיד!

"ובצד הימני של הזירה קבלו את…!"

אז התחלתם לחפש עבודה, מזל טוב! לא משנה איך הגעתם אלינו, אם זה דרך פנייה של מגייסת, אתר הגיוס שלנומודעה ברשתות החברתיות או לוגי המגייס הדיגיטלי, אתם תקבלו הזמנה אישית להצטרפות לזירה. עדיין לא מצאתם משרה ספציפית? הזירה פתוחה לכולם ויכולה להוות גם את המדרגה הראשונה. המקום הראשון שתרצו לבקר בו הוא בעמוד "תהליכים שלי". עמוד זה הוא הלב של הזירה, המקום בו תוכלו לעקוב ולהתעדכן בכל הפרטים של המסע שלכם לעבר המשרה. כפי שאמרנו מקודם, שקיפות היא שם המשחק ובכל שלב תוכלו להתעדכן במקומכם בתהליך, מידע על הארגון שאליו אתם מתמיינים, פרטים על המגייס ומנהל הלקוח ואף טיפים יעילים לאיך לצלוח את השלב הבא! אנחנו ממליצים להיכנס ולהתעדכן באופן קבוע בעמוד זה, המעקב והמעורבות בתהליכים תביא אתכם להצלחה בזירה!

מתמודד נכנס לזירה

נבחרת החלומות

מה עוד?! הזירה מלאה אפשרויות והזדמנויות לקידום הקריירה שלכם. מרגישים שאתם אשפי נטוורקינג? לוג-און מזמינה אותכם לחבוש את כובע המגייס שלכם באמצעות עמודת "חבר מביא חבר", אתם שולחים לנו קורות חיים של החברים, בני משפחה או סתם אנשים סופר-מוכשרים שאתם מכירים, ואתם יכולים לעקוב אחר ההתקדמות שלהם אל עבר משרת החלומות שלהם. חוץ מלהיות חברים טובים שזה לגמרי חשוב, כמגייסים במשרה חלקית אתם יכולים להרוויח עד 4,000 שקלים על כל חבר שהתקבל!

מתאגרפים במשקל קל או כבד?

הנתונים שלכם הם הכל בזירה, אנחנו מאמינים בלהביא את המקסימום שלכם לתהליך הגיוס וכמובן שמסמך קורות חיים הוא בדיוק התצוגה של כך. בדיוק בשביל זה יצרנו פלטפורמת בניית קורות חיים משוכללת לשימוש בזירה ומחוצה לה, בה תוכלו בשלב אחרי שלב להרכיב מסמך קורות חיים מקצועי ואפקטיבי שמתאים לעולם ההייטק. ואל תשכחו להיזהר מטעויות נפוצות בכתיבת קורות חיים שאיגדנו לכם כאן! >>>

לוגי, מאמן אישי.

גם לוגי מצא לו בית בזירה! אם עדיין לא הכרתם את המגייס הדיגיטלי המשוכלל של לוג-און, אל תתביישו לשלוח לו הודעה ולהכיר! בלשונית הייעודית שלו בזירה, תוכלו לבצע שיחה בשביל שיעדכן את הפרטים האישיים שלכם. בא לכם להיזכר ברגעים היפים? תוכלו לצפות בראיון האחרון שביצעתם. זהו זמן טוב לספר לכם שגם לוגי וגם אנחנו שמים בעדיפות עליונה שמירה על הפרטים והאבטחה שלכם, הזירה מאובטחת במערכת הגנת מידע משוכללת כך שתוכלו להיות שקטים שהמידע האישי שלכם בטוח ושמור. כבר אמרנו שלוגי מחכה לשמוע מכם?

אז כאן אנחנו מסיימים את סיורנו. תהיו בטוחים שהפיצ'רים האלו הם רק קצה המזלג של מה שיש לזירה עוד להציע, כאשר אנחנו נמשיך לתמוך ולהוסיף עוד כלים ואפשרויות יעלות ומגוונות עם הזמן. אנחנו בלוג-און מאמינים שהזירה היא העתיד של תהליך המיון בהייטק ומזמינים את כולכם לבוא ולהתרשם בעצמכם. אז מה אומרים? הקהל כבר מריע, מוכנים לעלות לזירה?

דברו איתי כדי למצוא את המשרה הבאה שלכם!