בלוג-און

כל מה שצריך זו הזדמנות אחת – בוגרי יחידות טכנולוגיות, תכירו את המקום שיפתח לכם את הדלת להייטק

בעולם שמתפתח טכנולוגית ללא הרף, הניסיון והכישורים שרוכשים בוגרי יחידות טכנולוגיות הם כמו יהלום שממתין לליטוש. כבוגרי יחידות מובחרות, ייתכן ואתם כבר מרגישים מוכנים לשוק העבודה האזרחי. אך למעשה, זה לא מתחיל ומסתיים רק בזה. בלוג-און אנו ערים לקושי הקיים בצעדים הראשונים בשוק העבודה לאחר השירות הצבאי. אנחנו כאן כדי לספק לכם מסגרת תומכת ובטוחה שתלווה ותפתח אתכם בדרככם לתפקידי הייטק מבוקשים.

יחידות⭐ פורצים קדימה: מצוינות צבאית, ניצחון אזרחי

יוצאי יחידות טכנולוגיות של צה"ל ניחנים בשילוב ייחודי של כישורים ותכונות – פתרון בעיות שאין שני לו, יכולת הסתגלות בלחץ ויכולת עבודה צוותית. תכונות אלו מתורגמות בצורה חלקה לשוק העבודה האזרחי, שבו חברות הייטק מחפשות באופן פעיל אנשים שיכולים לנווט במורכבות הטכנולוגיה המודרנית. אנחנו מבינים בלוג-און את הערך העצום שבוגרי יחידות טכנולוגיות מביאים איתם לשולחן בחיים האזרחיים. בכדי לממש את היתרון היחסי כבר בתחילת דרככם המקצועית ולמנף את מסלול הקריירה שלכם, אנו מציעים לכם לא לחכות לשחרור או לאחריו כדי להתחיל לחפש. חקרו את התפקידים הקיימים בשוק העבודה שבחוץ, היות ומדובר בעולם מושגים קצת שונה מזה הצבאי.

⭐ לאן אפשר להתקדם כבוגרי יחידות טכנולוגיות?

השאלה האמיתית היא: לאן לא? בוגרי יחידות חיל התקשוב (כמו ממר"ם) ויחידות חיל המודיעין (כמו 8200), רוכשים כלים מקצועיים בתחומים מגוונים. אבטחת מידע, שירותי ענן, פיתוח תוכנה, תמיכה טכנית, Fintech Machine Learning, QA, System, DevOps, Data ואפילו ניהול פרויקטים. ובקיצור – השמיים הם הגבול. יחידות טכנולוגיות רבות מבטיחות שבוגריהן יעזבו לחיים האזרחיים כמומחים ומקצוענים בתחומם. חברות מזהות את הפוטנציאל הגדול ובמידת הצורך אף משקיעות ברצון בהכשרה משלימה לבוגרים גם ללא הרבה ניסיון.  

⭐ לבחור לוג-און, לבחור ביטחון: למה דווקא אצלנו?

כחברת תוכנה עם ניסיון וידע מצטבר של למעלה מארבעה עשורים, לצד התמחותנו במיקור חוץ עבור לקוחות מובילים בשוק, נוכל ביתר קלות לפתח ולכוון אתכם לתחום ולתפקיד הטכנולוגי המדויק עבורכם. כל זה בהתאם לדרישות השוק, יכולותיכם ושאיפות הקריירה שלכם כמובן. כחלק משירותי מיקור החוץ, אנחנו מספקים לכם ליווי מקצועי ואישי לאורך כל הדרך. החל משלב האיתור, המיון ועד לשלב ההכשרה והקריירה, אנחנו מובילים בוגרי יחידות טכנולוגיות למסלול קריירה מבטיח בחברות הייטק ואנטרפרייז מהמובילות במשק, ומציעים במסגרת רשת הקשרים הרחבה שלנו משרות הייטק אטרקטיביות במגוון תחומים. מתוך הכרות רבת השנים עם שוק העבודה בתפקידי הייטק, לוג-און מתמחה בסיוע לבוגרי יחידות טכנולוגיות בתהליך חיפוש עבודה בהייטק ובכתיבת קורות החיים, ומציעה מגוון משרות טכנולוגיות בתנאי העסקה מצוינים, תוך ליווי מתמיד בתהליך וייעוץ קריירה.

חברת לוג-און מכירה בערך העצום שבוגרי יחידות טכנולוגיות מביאים לשולחן והיא כאן לספק עבורכם שלל של כלים והזדמנויות בלעדיות להפוך את המיומנות הצבאית לניצחון אזרחי. כל מה שנשאר לכם לעשות הוא להביא את הכישרון שלכם ואנחנו כבר נדאג לכל השאר!

עומדים להשתחרר? התחילו לחפש את התפקיד הבא כבר מהיום כדי להיות דור המחר!
כנסו למאגר המשרות החמות שיש לנו להציע לכם והגישו מועמדויות!>>>

דברו איתי כדי למצוא את המשרה הבאה שלכם!