בלוג-און

It’s A Match – הכל על האנשים שיתאימו לכם את משרת החלומות!

מי שמכיר כבר יודע, אצלנו במחלקת הגיוס של לוג-און, אנחנו אחראים על חיבורים בין עובדים מוכשרים ללקוחות שלנו, החברות. אבל מי גורם לקסם הזה לקרות? בשביל להבין יותר על איך לוג-און יוצרת את החיבורים המוצלחים האלו, ישבנו לשיחה קלילה עם מנהלת הלקוחות אלונה לל'צוק, על העבודה שלה, חוויות מהתפקיד ואיך זה להיות הקופידון של העולם הטכנולוגי.

לקוח תכיר מועמד, מועמד תכיר לקוח

אז מה זה בעצם מנהל לקוח? "אנחנו בלוג-און מגייסים עובדים למגוון לקוחות בארץ, שכוללים את כל מגזר הביטוח, הבנקים והאשראי, ביטחון, בריאות, משרדי ממשלה, חברות הייטק וגם הרבה לקוחות בינלאומיים. כל פעם שנפתחת משרה אצל אחד הלקוחות, אני אחראית לקבל את המשרה, לעבור על החידודים והדרישות ולהעביר אותם הלאה לצוות הגיוס" מספרת אלונה. על העבודה מול מנהלות הלקוח האחרות היא אומרת "אני לא אגיד רבים, אם המגייסות מצאו מועמד טוב, ישר כולן אומרות 'הוא מתאים לי פה ופה!' וכל אחת רוצה אותו ללקוח שלה." אבל כמובן ששיתוף הפעולה נוכח מאוד גם, בעיקר שזה מגיע לטובת המועמדים: "קרה לנו פעם שמועמד התקדם לתהליכים מאוד סופיים אצלי ואצל עוד מנהלת לקוח ובסוף אמרנו למועמד שאנחנו פשוט רוצים שיבוא ללוג-און ולא משנה לנו לאן, העיקר שיבוא. כי המטרה שלנו משותפת, יש תחרות בריאה".

חברת שידוכים

"אנחנו הקופידון", מחשבה שעלתה בראשה של אלונה בזמן השיחה שלנו, "בסוף אנחנו ממש הגשר בין הלקוחות למועמדים, אנחנו עושים את החיבור של הפאזל, מביאים בן אדם לעבוד בתוך הארגון ובאמת נותנים השפעה מאוד גדולה בקריירה שלו". כאשר מתקבל מועמד דרך תהליך הגיוס של החברה, מנהלי הלקוחות בלוג-און מתפקדים באמת כמעין משדכים, הם דואגים להתאים אותו לתפקיד המשמעותי והטוב ביותר בשבילו, המתאים לדרישות ולציפיות הלקוח וגם להוות מקום אופטימלי עבור העובד להתפתח ולהתקדם בתוך הארגון.

 ניהול לקוחות משמעותי

כששאלנו את אלונה מה היא הכי אוהבת בתפקיד הא ענתה: "אני הכי ממצה את עצמי בחיבורים ובקשרים, זה תפקיד שהוא כולו קשרים וקשרים זה דבר טוב בחיים ובטח בעבודה, כל קשר שאני יוצרת עם מנהל ספציפי או עם מגייסת בארגון מאוד עוזר לי להמשיך ולתת את השירות שלי. זאת אומרת שיותר סומכים עליי ומאמינים בי. שזה גם משהו חשוב, מעבר לעבודה שאני עושה, אני בסוף יוצרת חברים לעבודה וחברים לחיים". הערכה על העבודה כמנהל לקוחות מגיעה מכל כיוון ובמיוחד מהצד של המועמדים, "זה בסוף עובדים שמתחילים לעבוד ונהיים עובדי לוג-און, אני מקבלת הודעות WhatsApp של עובדים ששולחים לי סלפי בעבודה עם דש מזה ודש מזה. וזה באמת מחמם את הלב". בסופו של דבר, התפקיד של אלונה ושל שאר מנהלי הלקוחות הוא לדאוג שגם הלקוחות שלנו מרוצים מהעובדים שסופקו להם וגם שהמועמדים מוצאים את המשרה במקום שהכי מתאים ונכון להם.

למדנו המון בשיחה שלנו עם אלונה, גם על התפקיד המשמעותי של ניהול לקוחות וגם על העבודה של לוג-און בתחום הגיוס, ואנחנו מקווים שגם אתם. אם אתם מרגישים שגם לכם יש את קשרי האנוש האיכותיים, זיקה לתחום הטכנולוגי, ורצון לתפקיד משמעתי שמתניע ומשפר קריירות של עובדים רבים, אז חדשות טובות, אנחנו מגייסים את מנהל הלקוח הבא שלנו למטה לוג-און!

וגם אם בא לכם להכיר את מנהלי הלקוחות שלנו מזווית אחרת, אנחנו מחפשים עובדים במגוון תחומי ההייטק! >>>

 

 

דברו איתי כדי למצוא את המשרה הבאה שלכם!