אירועי לוג און

פורים 2018 – מי שנכנס ללוג-און מרבין בשמחה

לוג-און מנצלת כל חג כסיבה למסיבה! פורים נותן תזכורת נוספת לעובדים שלנו עד כמה כיף להם לעבוד כאן... כמו בכל שנה, גם הפעם החגיגה הייתה בשיאה והחיוכים לא ירדו לרגע מהפנים של העובדים! ככה אנחנו אוהבים לראות אותם.

פורים 2018 - קריוקי, ריקודים, אוכל וחברים!

כמידי שנה וכמו בכל חג, לוג-און בוחרת לנצל את ההזדמנות ולהזמין את כל העובדים למסיבה נוצצת וצבעונית במיוחד! זה בדיוק הזמן להראות לעובדים עד כמה הם מוערכים ולפנק אותם כמו שמגיע להם! אצלנו בלוג-און דוגלים בהורדת כל המסיכות, אבל בחג משוגע כמו זה החלטנו להצטרף לשיגעון ולחרוג ממנהגינו...אז מה היה שם?

העובדים התחפשו, את האוכל זללו, האורות נדלקו, מסכים נפתחו והמיקרופונים מיד ליד עברו! היה מדהים ומאורגן בצורה מושלמת, אפשר להגיד שמכאן לא ייצא הנציג הבא לאירוויזיון אז נחסוך מכם את הזיופים שנשמעו...

מסיבת הקריוקי נמשכה ערב שלם. שירים, ריקודים, אוכל טעים ואווירה שמחה ונעימה כמו שרק לוג-און יודעת להפיק. מה אפשר להגיד? ככה זה בלוג-און לפנק לפנק לפנק עד לא ידע. מקנאים? בצדק.

פורים זה חג שמצווה בו לחגוג ולהיות שמח! אפשר להגיד שאת המצווה שלנו בחג הזה, ביצענו! רוצים גם אתם להיות חלק מהחגיגה? תוכלו להתחיל בהצצה בתמונות. רוצים להיות חלק מלוג-און? כנסו לעמוד המשרות שלנו ומצאו את המשרה שתפורה בדיוק בשבילכם. אולי תחגגו איתנו בחג הבא!

 

דברו איתי כדי למצוא את המשרה הבאה שלכם!