אירועי לוג און

יום המשפחה בלוג-און – תחרות תמונות משפחתיות נושאת פרסים!

בשגרת יומינו העמוסה, כולנו לפעמים נוטים לשכוח שזמן האיכות עם המשפחה הוא הזמן החשוב ביותר. יום המשפחה הוא ההזדמנות להזכיר לכולנו שהמשפחה היא מעל לכל. אצלנו בחברת לוג-און בחרנו לעזור לעובדים שלנו להיזכר במשמעות החשובה בעזרת צ'ופר קטן מאיתנו - שובר פיצה משפחתית והפתעה נוספת בעקבותיו.

משימת יום המשפחה - לא רק ארוחה משפחתית

כתוספת להנאה הטעימה ולזמן האיכות עם המשפחה, החלטנו לפתוח בתחרות תמונות משפחתיות עם הפיצה המשפחתית שקיבלו מאיתנו במתנה! הפרס הנחשק לזוכים הינו שובר לחדר בריחה לכל המשפחה! זמן איכות כפול מתנת לוג-און! התמונות המיוחדות ביותר הוגרלו לקבלת הפרס.

העובדים ראו זאת כרעיון נפלא והחלו לשלוח את התמונות היצירתיות בזו אחר זו. ההתלהבות במשרדים הייתה בשיאה ובמסדרונות נשמעו חילופי חוויות מערבי משפחה יוצאי דופן. בזאת כבר הבנו שאת מטרתנו לציון יום המשפחה - כבר השגנו!

הזוכים המאושרים שהשקיעו בתמונות מצחיקות ומיוחדות הם...

אליחי זפקוביץ ונכדיו המקסימים, גיא וקשי בתמונה עם כל המשפחה, יעקב חן ומשפחתו שנותרו כמעט ללא משולש פיצה כי הקטנה גנבה את כל המגש, ירדן נחמיה ומשפחתה שהאכילו זה את זה במעגל פיצות יצירתי, מלכה פרידמן שהפכה את קרטון הפיצה לברכה אמיתית ועופר וולפגור וילדיו שנשארו המומים בעקבות מגש הפיצה בידיהם!

אצלנו בחברת לוג-און בוחרים להשקיע בעובדים שלנו בחגים הגדולים וגם בימים הקטנים והמיוחדים בפני עצמם במהלך השנה... כשמגיע אז מגיע!

דברו איתי כדי למצוא את המשרה הבאה שלכם!