תקנון האתר ותנאי השימוש

אתר "לוג-און תוכנה", הנושא את שם המתחם b.log-on.com (להלן "האתר"), הינו אתר המשמש כאתר ייצוגי עבור "חברת לוג-און תוכנה בע"מ", והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן.
טרם השימוש באתר אינטרנט זה ("לוג-און", Log-On"") אנא קרא תנאים אלה בעיון. כל כניסה לאתר ו/או שימוש באתר משמעותם שאתה מקבל עליך את התנאים החלים עלייך כמשתמש ("התנאים"), הנך מאשר הסכמתך לתנאים ומצהיר כי קראת אותם והבנת את תוכנם. שימוש באתר אינו מורשה באם אינך מסכים לתנאים. תנאי השימוש מנוסחים בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, אך הם מתייחסים לכלל המגדרים.

1. איסוף מידע ופרטים אישיים

לצורך קבלת שירותי החברה, לרבות שירותי השמה ומיקור חוץ, ועל מנת שתוכל החברה ("לוג-און") לבצע את שירותיה, הנך נדרש למסור ללוג-און מידע אישי כגון שם, כתובת דוא"ל, מספר טלפון, מצב תעסוקה, השכלה, ומידע נוסף בעת הצורך (להלן "מידע המועמד"). המידע יכול להיות מועבר לחברת לוג-און באמצעות קבצי קורות חיים ו/או באמצעות הזנת הפרטים במסגרת השתתפות במבצעי "חבר מביא חבר" (להלן התקנון) וטופס יצירת קשר. באישור קבלת דיוור הנך מאפשר לחברת לוג-און להעביר תכנים באופן שוטף לתיבת הדוא"ל שלך. לוג-און פועלת לשמירה על פרטיות המועמדים בכפוף לחוק הישראלי ולניהול מאגר מידע כפי שמוגדר על ידי רשם המאגרים. חברת לוג-און משתמשת באמצעים המקובלים בשוק בכל הנוגע לאבטחת מידע של פרטי המועמדים מפני גישה בלתי מורשית. לוג-און שומרת על זכותה להעביר את מידע המועמד לצד שלישי ("הלקוח") לפי בקשת המועמד, בהסכמת המועמד, ולתועלת המועמד במסגרת תחום עיסוקה כחברה המבצעת שירותי השמה בהייטק ושיבוץ של כוח אדם.
1.1. כידוע לך, קבוצת "Go for IT" הינה חלק בלתי נפרד מחברת לוג-און ובהתאם חולקת עמה פרטים בעת הצורך, לתועלת המועמד. מידע ופרטים אישיים, לרבות קבצי קורות חיים, עשויים להיות מועברים לחברת הבת "Go for IT" השמה בהייטק (גו פור איט) ולהיפך.

2. השימוש באתר

השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן. הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

3. קניין רוחני

3.1. האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקה, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר החברה ("לוג-און") ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר לוג-און ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר לוג-און.
3.2. ידוע לך כי כלל החומרים באתר מוגנים תחת זכויות יוצרים, פטנטים, סימני מסחר או זכויות קניין רוחני אחרות. על כן, אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקה, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר. לוג-און אינה מעניקה זכות בקניין הרוחני של החברה או של צדדים שלישיים. כל שימוש בלתי מורשה יגרור הפסקת זכותך לשימוש באתר.

4. תוכן האתר

4.1. אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד שלישי או שיקולים אחרים, הפרעות בזמינות האתר. לכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כלשהו בשל הפסקת השירות/הורדת האתר.
4.2. קישורים לאתרים חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.
4.3. התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותה הבלעדית של לוג-און ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 3) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.
4.4. זירת המועמדים: הנתונים בזירת המועמדים הם אישיים ודיסקרטיים, משמשים לצפייה שלכם בלבד ופרסום ו/או חשיפה שלהם על ידכם אינה מותרת בשום צורה ואופן.

5. ניהול משתמשים ומבקרים באתר

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת ה-IP של המחשב שלו, כתובת ה-MACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק סיבה אשר מקובלת על הגולש.

6. גילוי נאות

6.1. אתר זה אוסף מידע מסוים באופן אוטומטי, לרבות באמצעות השימוש ב-"Google Analytics", שאיננו ניתן לזיהוי בקשר למשתמשים באתר, כגון כתובת IP של מחשבכם, כתובת IP של ספק האינטרנט, תאריך ושעת כניסה לאתר, מערכת ההפעלה שבמחשבך, עמודי האתר בהם ביקרת, כתובת אתר כלשהו ממנו הגעת לאתר בקישור. מידע זה אינו ניתן לזיהוי ומשמש לניהול האתר בלבד. המידע נאסף לצורך מדדי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולשים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.
6.2. באתר זה עשוי להיעשות שימוש בקבצי Cookies (להלן: "עוגיות"), המאפשרים איתור וזיהוי ביקורים עתידיים של מחשבך ומשפרים את נוחות השימוש באתר, לרבות הצעת תכנים מותאמים אישית, שמירת פרטי מידע אישיים בטפסים מקוונים וכיו"ב.
6.3. כאמור בסעיף 6.1, בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר, המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.
6.4. באם הדפדפן שלך מתיר הסרת שימוש בעוגיות, תוכל לעשות זאת, אולם הדבר עלול לפגוע ביכולת הגישה לאתר ולחלק מתכונותיו.

7. אבטחת מידע

"לוג און" מפעילה אמצעי אבטחת מידע לצמצום סיכוני חדירה לאתר החברה ו/או למחשבי החברה. אין באפשרות החברה לוודא כי מידע לא ייורט על ידי צד שלישי הפועל ברשת שלא בהרשאה מטעמה וכן אין באמצעי אבטחת המידע ביטחון מוחלט. החברה עושה כל שביכולתה לשמור על המידע אך איננה מתחייבת שהשירותים באתר החברה יהיו חסינים באופן מוחלט מפני גישה בלתי-מורשית למידע.

8. הגבלת גישה

לוג-און שומרת על הזכות לסירוב להענקת גישה לאתר או לחלקים ממנו, לפי שיקול דעתה וללא התראה מראש.

9. אזור שיפוט

לוג-און מנהלת את האתר ממשרדיה בישראל; על תנאים אלה ועל האתר יחולו חוקי מדינת ישראל והם יפורשו על פיהם. בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחלוקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב.

דברו איתי כדי למצוא את המשרה הבאה שלכם!