מסלול 45 של רשות החדשנות

תכנית להפעלת הכשרות ON THE JOB TRAINING

חברת לוג-און תוכנה בעלת ניסיון רב שנים בביצוע הכשרות לעובדים חדשים בתחומי ההפעלה, ה- Data, פיתוח ב-OPEN ובתשתיות ה- Mainframe, בביצוע הסבות מרוכזות ובהכשרות של יחידניים במסלולי OJT במסגרת תהליך הקליטה לחברה והשיבוץ לתפקיד.

את פעילות ההכשרה אנו ממקדים על פי רוב ביישור קו מקצועי, השלמת פערי ידע ברמת UP TO DATE ועמידה בסטנדרטים הטכנולוגיים הנדרשים בקרב לקוחותינו באמצעות תהליך OJT מובנה, המשתנה במשכי הזמן שלו ובתכנים המועברים כתלות בתחום העיסוק, בתפקיד, ובסביבות העבודה המגוונות המשתנות כל העת.

 

תהליך זה שאנו מקיימים מזה שנים לכלל עובדינו החדשים, מבטיח לעובדים עם רקע וניסיון טכנולוגי השתלבות מהירה וחלקה בסביבת העבודה, תוך היטמעות מקצועית וחברתית במארג הארגוני, המחלקתי והצוותי. 

עבור עובדינו החדשים הנקלטים מעת לעת להסבות טכנולוגיות, התכנית מבטיחה רכישה של מקצוע חדש והשתלבות בעבודה בתחום ההייטק לאורך שנים. 

 

חברת לוג-און הינה אחת ממספר לא גדול של חברות תוכנה הפועלות בשוק שנבחרו השנה על ידי רשות החדשנות לקחת חלק פעיל בתכנית 45. מטרת התוכנית היא הרחבת מעגל המועסקים במגזר ההייטק תוך הבטחת יציבותם, והסבת עובדים מעולמות תוכן מקצועיים משיקים, לעולם ההייטק הטומן בחובו פוטנציאל השתכרותי גבוה לאורך זמן, סביבות עבודה חדשניות ומגוונות ויצירת ערך רב.

חברת לוג-און שמחה לקחת חלק בתכנית זו במיוחד בעיצומה של מציאות הקורונה, שלצערנו תרמה לא מעט בשנה האחרונה להרחבת מעגל מחוסרי העבודה במשק. אנחנו גאים לשתף פעולה עם רשות החדשנות שנרתמה לסייע רבות לשוק העובדים במקומי. 

 

אם עבודתכם במגזר ההייטק הופסקה בשל נסיבות הקורונה, אם אתם שוהים בחל"ת מתמשך ובלתי נגמר, אם השתחררתם לאחרונה משירות טכנולוגי / טכני צבאי ואתם מגששים את דרככם לשוק ההייטק, אם הנכם חפצים בביצוע של הסבה טכנולוגית כזאת או אחרת, אנו נשמח לקבל את קורות החיים שלכם ולהציע לכם במידת האפשר את התפקיד הבא שלכם בהייטק תוך התאמת הכישורים הידע והרקע שלכם, לסביבת העבודה האופטימלית עבורכם.

 

מהות הכשרה בארגון

העובד החדש יוכל להתמקם מראש בסביבת העבודה שלו, ללמוד אותה בהתאם לתוכנית ההכשרה שהותוותה לו בלו"ז מוגדר, להשתלב בתוכנית העבודה השנתית, לתאם ציפיות ברמת יעדים ומשימות עם דרג הניהול ולבצע תהליך למידה עצמית מונחה של מערכות ושיטות הארגון בהן יעסוק.

בקרה וניהול התהליך

התהליך מנוהל מנוטר ומבוקר באופן ישיר ע"י הגורמים הרלוונטיים בחברת בלוג-און.
במהלך תכנית ההכשרה יתקיימו מפגשים שוטפים עם נציגיה המקצועיים של חברת לוג-און ובתיאום עם השטח, כל עובד חדש המצוי בתהליך זה יזכה למנטורינג אישי.
בתום תהליך ההכשרה ולקראת שיבוץ, תונפק לכל עובד שלקח חלק בהכשרה תעודה המעידה על הסמכתו והתאמתו לביצוע התפקיד שאליו הוא מיועד.

היקף ההכשרה

היקף ההכשרה הנו פונקציה של התפקיד אליו הנך מיועד, מורכבות סביבת העבודה ודרישות הלקוח. הכשרה יכולה לארוך בין שבועיים ועד לחודש ימים כשהתכנית והתנאים בה מותאמים בהתאם.
בתום ההכשרה ועם קבלת האישור להסמכתך, תוכל להתחיל בתפקידך בצורה רשמית.

הגשת בקשה לתכנית 45 של רשות החדשנות

דברו איתי כדי למצוא את המשרה הבאה שלכם!