מוצאים לכם היום את עובדי המחר!

 

אייקונים

 

 

חברת לוג-און תוכנה בע"מ מהווה צומת מפגש בין אלפי מועמדים ממוקדי מטרה להגיע ליעד הבא במפת הקריירה שלהם ובין עשרות רבות של ארגוני אנטרפרייז מקומיים, מרכזי פיתוח גלובאליים וסטרטאפים הפועלים במגוון נרחב של עולמות תוכן וטכנולוגיות מתקדמות בתחומי התשתיות והפיתוח.

 

לוג-און תוכנה מבטיחה ללקוחותיה MATCH מדויק ואיכותי בין דרישותיהם הארגוניות לבין כישורי המועמדים בפועל, תוך תקופת העסקה יצרנית וארוכת טווח.

 

 

למה דווקא איתנו?

 

ייעוץ ופתרונות תוכנה

יש לכם משרות לאייש? לנו יש מאגר מועמדים עצום ומגוון! למעלה מ-40 שנות פעילות לצד ארגונים וחברות מהמובילים בשוק ההייטק המקומי והבינלאומי, הפכו את יועציה של לוג-און למוקדי ידע וניסיון טכנולוגי המאפשר להם לעמוד ברף הגבוה שלקוחותינו מציבים. כלקוחות שלנו, אחנו מציעים לכם קשת רחבה של פתרונות תוכנה ושיטות עדכניות בעולם הטכנולוגי המתפתח והכול בהתאמה מדויקת לצרכיכם הארגוניים. 

איך זה עובד לעבוד אצלנו? לכל הפרטים לחצו כאן!

BOOTCAMPS והכשרות טכנולוגיות

אנחנו נכשיר עבורכם את דור העתיד בהייטק. אנחנו בלוג-און מתמחים בהקמה, הכשרה וליווי של צוותים טכנולוגיים במסלולי BOOTCAMPS מקצועיים המותאמים לסביבת וחווית העבודה בהייטק. בוגרי ההכשרות שלנו הם אנשים איכותיים ובעלי ידע שווה ערך לניסיון מעשי העונה לדרישות השוק. באמצעות כוונון טכנולוגי והתאמה לסביבת העבודה, כל אחד מהם יכול להיות הכוכב הבא בארגון שלכם!

לפרטים נוספים על גיוס בוגרי הכשרות ה-Bootcamp שלנו לחצו כאן!

GO4IT השמה בהייטק

שירות ההשמה של GO4IT מקבוצת לוג-און בע"מ, משמש כדרך נוספת בה אנו מסייעים לחברות וארגונים חיצוניים בתהליך האיתור, הסינון וההשמה של מועמדים שקורצו מהחומר הטוב ביותר בשוק. אנו מגיעים אליכם לארגון, לומדים אותו, סופגים אווירה ומתחייבים לתהליך גיוס מהיר, ממוקד ובעיקר מוצלח. אצלנו מאמינים באיכות על פני כמות ואתם יכולים להיות בטוחים שנשלח אליכם רק את המועמדים המתאימים ביותר לכל משרה.

רוצים לשמוע עוד על התכנית שלנו? לחצו כאן!

מוצרים בפרישה בינלאומית

כיום, עולה הצורך בייצור מוצרים התואמים את הסטנדרט המקצועי ובו בעת גם את צורכי המשתמש. כאן לוג-און תוכנה נכנסת לתמונה. כחברת תוכנה לכל דבר וענין, אנו מחזיקים במרכז פיתוח מתקדם בו פועלים בשוטף עשרות מהנדסי תוכנה הנחשבים למומחים ולמובילים טכנולוגיים בתחומם בשוק. אלו אחראיים על פיתוח ועדכון סל מגוון של פרויקטים ומוצרי תוכנה משלימים המשמשים את לקוחותינו ברחבי העולם, תוך מתן שירותי תמיכה, הטמעה ואינטגרציה למוצרים. 

לחצו כאן לקריאה נוספת על המוצרים שלנו!

מגייס טכנולוגי מבוסס AI

לבחור לוג-און זה לבחור חווית גיוס אחרת – ובמקרה שלנו חוויה טכנולוגית מתקדמת. בין הכלים הדגיטליים והמתקדמים שעומדים לרשותו של מערך הגיוס שלנו ניתן למצוא מערכת לניהול גיוס מבוססת בינה מלאכותית (AI) מהמתקדמות בשוק המקומי. לוגי, המגייס הדיגיטלי והכמעט אנושי שלנו, מהווה שירות ייחודי בנוף עולם הגיוס המתפתח ותרומתו בתהליך הגיוס עבור לקוחותינו ניכרת. בעזרת שירות ה-AI של לוגי נגדיל לכם את כתב הכמויות, נייעל את תהליך הסינון ואיתור המועמדים ונסלול את דרכם של המתאימים והמדויקים ביותר אליכם.

רוצים לעשות היכרות עם לוגי? למידע נוסף על מגייס ה-AI שלנו לחצו כאן!

מרכזי הפיתוח של חברת לוג-און תוכנה בע"מ

מתוקף פעילותה של לוג-און לאורך השנים, כחברת תוכנה לכל דבר וענין, ובמטרה לספק שירותי מחשוב ללקוחותיה, לתמוך במוצרי התוכנה שלה, ולבצע פרוייקטי תוכנה מקצה לקצה.

אנו מנהלים ומתחזקים 2 מרכזי פיתוח מתקדמים בהם פועלים ביחד בשוטף עשרות מהנדסי תוכנה מומחים ומובילים בתחומם בשוק, אנשי מחשוב ותשתיות במגוון נרחב של פלטפורמות.

באמצעות מרכז הפיתוח הראשי של החברה הפועל מאתר החברה שכתובתו החילזון 3, מתחם הבורסה, ברמת גן, חברת לוג-און מפתחת, מפיצה, ומתחזקת מוצרי תכנה תשתיתיים המותקנים בקרב עשרות לקוחות וארגוני אנטרפרייז בשוק המקומי, ובלמעלה מ-300 לקוחות בינלאומיים בפרישה עולמית. כך גם, החברה מבצעת ממרכז הפיתוח שלה פרוייקטי מיקור חוץ משמעותיים ביותר בעבור חברות וארגוני אנטרפרייז בעולמות הפיננסיים והביטחוניים, בין השאר גם בתחומי התשתיות והדיגיטל.

באמצעות מרכז הפיתוח המשני שלנו, שפועל באופן היברידי, בצפון הארץ, אנו משלימים את פעילותו של המרכז הראשי, ומאפשרים את הרחבת מעגלי השירות שאנו מספקים ללקוחותינו, בארץ, ובחו"ל.

המרכז מחובר למחשבי לוג-און, הוא מופעל על ידי 5 מהנדסי תוכנה ומנהלי מוצר וותיקים ומיומנים, שמלווים את פעילותה של חברת לוג-און לאורך השנים, מבצעים פיתוח ותחזוקה של מוצרים קיימים וחדשים, ומסייעים בהטמעתם באתרי הלקוחות.