השירותים שלנו - הפתרונות שלכם

שירותים

ייעוץ ופיתוח תוכנה

למעלה מ-30 שנות פעילות לצד ארגונים וחברות מהמובילים בשוק ההייטק המקומי והבינלאומי, הפכו את יועציה של לוג-און למוקדי ידע טכנולוגיים מתקדמים ועתירי ניסיון בתחומי הפעילות המרכזיים של החברה. אנו מציעים ללקוחותינו קשת רחבה של פתרונות תוכנה ושיטות בעולם הטכנולוגי של היום, ולצורך כך אנו מעמידים לרשותם כוח אדם איכותי, המתמחה במגוון טכנולוגיות וסביבות פיתוח מתקדמות.

בין שירותי פיתוח התוכנה: מוצרי ורכיבי תוכנה בטכנולוגיות שונות, פיתוח ממשקי קישוריות בין מוצרי תוכנה, פיתוח מערכות סלולר ושילובן במערכות תפעוליות בארגונים ותחזוקת מוצרי תוכנה והשתלבות בצוותי פיתוח אצל הלקוחות כחלק מצוות הלקוח. כמו כן, מתמחה לוג-און בשירותי ייעוץ אסטרטגי וטכני להנהלות בארגונים ויצרני תוכנה, הסבות, הכשרות והטמעות במגוון ארגונים על מנת להכשירם לעבודה עם הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בעולם.

מוצרים

סל מוצרי התוכנה שלוג-און מפתחת ומפיצה הינו מגוון ביותר. המוצרים מאפשרים את הגדלת האפקטיביות והקטנת העלויות של מערך המחשוב הארגוני ומשמשים ארגונים רבים בכל רחבי העולם. לוג-און מספקת למוצרים אלו שרותי הטמעה ואינטגרציה וכמובן תמיכה שוטפת ושירות, תוך מינוף יכולותיה וניסיונה בתחומים הטכנולוגיים השונים.

לוג-און מייצגת, מפתחת ומשווקת מוצרי תוכנה מובילים שפותחו על ידה ועל ידי חברות בין לאומיות מאנגליה, גרמניה, ארה"ב, קנדה, שבדיה וישראל בתחום שיפור ביצועים, ניהול טבלאות מרכזיות, בדיקות תוכנה, תמיכה במחלקות הבטחת איכות ועוד.

לחצו כאן לקריאה נוספת על המוצרים שלנו

פרויקטים ויזמות

חטיבת הפרויקטים של לוג-און הוציאה לפועל פרויקטים במגוון רחב של תחומים: מסחר אלקטרוני, קשרי לקוחות, אבטחה, תקשורת, טלפוניה ומחשוב נייד (טלפונים סלולריים, מחשבי כף יד, טאבלטים ועוד), מערכות מרכזיות ומערכות פתוחות. 

חטיבת הפרויקטים של לוג-און פועלת על מנת לסייע ללקוחות בהקמת פרויקטים משלבי ההתחלה שלהם (Scratch), תוך ביצוע של כל שלבי הפרויקט (אפיון, תכנון, קידוד, בדיקות, פריסה, תחזוקה) ועד לפריסת התוצרים אצל המשתמשים הסופיים. הפרויקטים מבוצעים במרכז הפיתוח המתקדם של לוג-און ברמת גן, בעזרת מוצרים הקיימים בחברה או באמצעות מוצרים של חברות אחרות, כאשר בכל אחד מהמקרים המבצעים והמנהלים הם לא אחרים מאשר עובדי לוג-און, שהם מהטובים באנשי הטכנולוגיה בארץ.

חדש בכותרות

  • כנס Model 9 נערך ב-30.11.17 בשיתוף לוג-און, Hitachi ו-Microsoft. בעוד שעולם האחסון מתפתח בצעדי ענק ביכולות ההגנה על נתונים וניהול נפחי אחסון גדולים מקומית ובענן, עולם האחסון ב- Mainfream נותר מאחור? התשובה היא לא! בכנס שמענו כיצד ניתן להביא את היתרונות הטכנולוגיים והכלכליים בפתרונות הקיימים כיום בעולם האחסון אל ה-Mainfream.
  • לוג-און הכריזה על פתרון הגיבוי/שחזור/DR והגנת נתונים למחשבי מיינפריים של הסטארט-אפ הישראלי Model 9, שמאפשר ליהנות מהיתרונות של גיבוי ישיר ומאובטח על מגוון פתרונות אחסון, לרבות שירותי ענן. 
    התוכנה של Model 9, אשר לוג-און מפיצה בישראל, נמצאת כבר בשימוש בייצור אצל מספר לקוחות פיננסיים והשבוע גם הוכרז שהחברה נבחרה לתכנית ההאצה של IBM בישראל, AlphaZone. לחצו כאן להמשך קריאה אודות model 9 מחברת את ה- MF לענן!