עמותת "אחד לאחד"

אצלנו בלוג-און, פעילות ומעורבות חברתית תופסות מקום של כבוד. עמותת "אחד לאחד" הנה עמותת תורמים ומתנדבים שלא למטרות רווח, הפועלת בחסות לוג-און ומסייעת לאוכלוסיות נזקקות בתחומים שונים, כגון חינוך, מתן עזרה רפואית, והנגשת צרכים בסיסיים. לעמותה סניפים ברחבי הארץ שפועלים ביחד עם גורמי רווחה בעשרות רשויות מקומיות במטרה לספק סיוע בתחומים בהם פתרונות רווחה אחרים אינם זמינים לטובת הנזקק.

עמותת "אחד-לאחד" הוקמה בשנת 1998 ע"י קבוצת חברים, חלקם אנשי הייטק, מתוך הרגשה שצריך וגם אפשר לעזור לנזקקים. כל אחד מהחברים הרגיש צורך לעזור ל"מגזר" אחר – ילדים בסיכון, נוער אתיופי מנותק, מזון למשפחה מהשכונה או חוג לילד. מתוך ההעדפות השונות הגדרנו את עמותת "אחד-לאחד" כעמותה של תורמים ופעילים התומכת במגוון תחומים, כשאופי הפעילות נקבע ע"י החברים בעמותה.

התורמים באים הן מחוגי ההייטק והן מתחומים אחרים, מהארץ ומחו"ל, חברות ואנשים פרטיים. התורמים יכולים לקבל מידע מפורט על הנזקקים, למעט שמם וכתובתם. התורם בוחר את התחום אליו תופנה תרומתו, בין אם לעיר מסוימת, לאוכלוסיה מסוימת כמו עולים או אפילו לנזקק ספציפי. התורם מקבל, במידה והוא רוצה בכך, מידע מפורט לגבי תוצאות תרומתו.

עמותת "אחד-לאחד" פועלת במספר סניפים יחד עם גורמי רווחה במספר רשויות מקומיות. מטרתנו לספק סיוע בתחומים בהם פתרונות רווחה אחרים אינם זמינים לטובת הנזקק. העיקרון המנחה את העמותה מדיניות "ללא תקורה" כל התרומה מגיעה לנזקק לצורך רכישת שרות או מוצר, ומועברת ישירות למטרה לשמה נתרם. העמותה מקפידה לשמור על צנעת הפרט של הנזקק וכבודו, וכן על אלמוניותו של התורם.

מעוניינים לקחת חלק בפעילות העמותה? להתנדבות, תרומות ומידע נוסף, היכנסו לאתר עמותת אחד לאחד.

דברו איתי כדי למצוא את המשרה הבאה שלכם!