מאות כבר בחרו לוג-און - מה איתך?

לעבוד בלוג-און

סביבת העבודה בלוג-און

אצלנו סביבת העבודה תותאם למידותייך בלבד. ההשתלבות כעובד בחברת לוג-און תאפשר לך לבחור את התחום, את המיקום, את הטכנולוגיה, את האנשים שינהלו אותך ואפילו את אלה שיעבדו לצדך. אנו מאמינים כי ניתן לפרוח ולממש את הפוטנציאל הגלום בך רק בתפקיד שיהלום את כישורייך ואת ניסיונך התעסוקתי, בסביבת עבודה שתתחשב בשאיפותייך ותאפשר לך אופק התפתחותי, הן מבחינה אישית והן מבחינה מקצועית.

העובדים שלנו

עובדי לוג-און נחשפים לארגונים ולחברות המובילים בשוק כשהם מקבלים הזדמנות לפעול בתחומים החמים ביותר ולקחת חלק בפיתוח של מוצרים, אפליקציות ומודלים מהמורכבים בעולם. מתוקף כך, עובדי לוג-און נדרשים להתמודד עם אתגרים לא מבוטלים ומחויבים לידע ושליטה בטכנולוגיות החדשות ביותר. עובדינו הם הפנים שלנו, ומסייעים לנו לשמר את פרישתנו בשוק ואת היותה של לוג-און חברה מובילה בתחומה.

התרבות

לעבוד עם הטובים ביותר זו זכות גדולה אך מחייבת. אנו בלוג-און מעודדים כל אחד מ– 500 עובדינו לחשיבה יצירתית, פורצת מסגרות ומחוץ לקופסה, מצפים מכל אחד לתת את הטוב ביותר, לכבד ולקבל את האחר, לפעול בגמישות מחשבתית ובשיתופי פעולה המאפשרים היטמעות בכל סביבת עבודה בכל זמן, בשאיפה למצוינות ולביצוע תפקידם ברמה גבוהה.

ניהול קריירה - איתכם לאורך כל הדרך

אצלנו, לכל עובד ברמת הניסיון התעסוקתי יש עבר, הווה ועתיד. בתמיכת צוותי המטה, הגיוס והמכירות שלנו, המשלבים ידע רב מתחומי מדעי ההתנהגות והטכנולוגיה, בשילוב היכרות עמוקה עם רוחות השוק, אנו פועלים לסנכרן בין אלו ומוודאים כי בכל נקודת זמן התפקיד שתמלאו יהיה חלק נוסף ומותאם לחלקים האחרים בפאזל של הקריירה שלכם. אנו נאמן אתכם לחשוב על הנכון ביותר עבורכם במונחי תעסוקה ונגבה זאת בדרכי פעולה אפשריות להגשמת המטרות.

פנאי ורווחה

בסופו של דבר, אין כמו האנשים שמרכיבים את המארג המדהים הזה שנקרא לוג-און. על מנת לטפח את ההון האנושי שלנו, אנו משקיעים רבות בעשייה ובמחשבה לרווחת העובדים בכל ארגון ובכל חברה, מצפון ועד דרום. עובדי לוג-און נהנים מביטוח בריאות פרטי מעודכן וממבצעים והטבות אטרקטיביים כמעט בכל תחומי החיים. אנו חושבים על העובדים שלנו בכל שלב בארגון הפעילויות, החל ממפגשי פנאי והעשרה, ערבי גיבוש, מתנות מפנקות ותווי שי בחגים ובימי הולדת, מענקים תקופתיים וכמובן – אירוע קיץ ענק ומושקע מדי שנה. רבים מלקוחותינו נהנים גם הם מהאירועים, מברכים ומעודדים לאור הקשר הישיר בין פעילות זו לשימור יציבותם ומידת שביעות רצונם של עובדי החברה המוצבים אצלם. 

צפו בגלריית התמונות מהאירועים שלנו!

עובדים מספרים

 • שיר , רכזת גיוס
  רציתי להגיד שפסטיבל הסרטים בחנוכה היה ממש ממש מוצלח! היה אוכל טעים והסרטים היו ממש טובים. תודה רבה מירב!
 • אריה , בודק תוכנה
  פסטיבל הסרטים של חנוכה -
  כרגיל האירוע היה מאד מוצלח.
  תודה על הארגון והפרגון. לא כל החברות עושות אירועים לעובדים כמו לוג-און!
 • לירון , מהנדסת תוכנה
  זו הפעם הראשונה שהייתי באירוע חברה, והופתעתי, שיחקתם אותה! אני שמחה שנתתם לי את ההזדמנות לקחת חלק מלוג און, ואין ספק שאני בונה את עצמי כאן, מתפתחת ומקווה להגיע איתכם הכי גבוה שיש.
 • דורית , מפתחת תוכנה
  אירוע הקיץ היה מהנה מאוד. לא היה חסר דבר ואף יצאנו עם מתנה ומזכרות נהדרות. כן ירבו אירועים כאלו!
 • משה , מפתח תוכנה
  רציתי להודות לכם על היום הנפלא שהיה לנו ביום שישי בחמי געש, מאוד מאוד מאוד נהנו, אני אשתי והקטן. אז שוב אני מודה על הארגון המעולה ליום הנפלא הזה!
 • אסתר , בודקת תוכנה
  אירוע ראש השנה - נהנינו מאוד מהאירוע. ישר כוח על הארגון, ניכר שהייתה מחשבה רבה. האוכל היה מעולה (וגם הגלידות). ההופעה של אברהם טל הייתה מצוינת. תודה על הכל!
 • יובל , מהנדס תוכנה
  אירוע ראש השנה - הכל היה מצוין, מהאוכל העשיר, השתייה והבופה בכלל, הכל היה טעים ובשפע. ומילה טובה על המופע של אברהם טל שהפתיע לטובה מאוד ונתן הופעה מצוינת ואיכותית והיה ניכר לעין שכולם נהנו, בחירה מצוינת.
 • מיכל , מפתחת תוכנה
  אירוע ראש השנה 2017 - תודה למירב על הפקת הערב הכל כך מושקע. העריכה היפה, האוכל שהיה כל כך בשפע על המקום הנעים, ההופעה הנהדרת והמתנה המקסימה! ממש נהנינו!
 • רותם , מנהלת פרויקטים
  מורן, היית מקסימה איתי לאורך כל הדרך. בטלפונים, בראיון, בתיאומים. רק תודות ושבחים! אין ספק שבחרתי נכון!
 • עומרי , מפתח תוכנה
  רציתי לנצל את הבמה כדי להודות לצוות הייטק המדהים והאכפתי, שליווה אותי לאורך כל התהליך עד שהתקבלתי למשרה. ממליץ בחום!
 • תומר , איש סיסטם
  אחרי תקופה ארוכה של חיפוש עבודה, בזכות לוג-און הצלחתי למצוא עבודה בארגון ממשלתי, והיתרון הכי גדול - קרוב לבית! תודה לדורית ולצוות המקסים, אלופות!
 • רינת , מפתחת אוטומציה
  עוד לפני שהתקבלתי לעבודה הרגשתי באווירה המשפחתית וקיבלתי יחס חם ואישי, שבאמת חושבים עליי כבן אדם ולא כעוד סתם עובדת.