בלוג-און

הכירו את סטרט-אפ אבטחת המידע אשר מגן על הרשת הארגונית גם מהבית!

בצל משבר הקורונה, אנו עדים לכך כי ישנה עליה בדרישה ובצורך לעבוד מהבית. ארגונים רבים נאלצים להתמודד עם בעיות אבטחת המידע העולות כתוצאה מכך ומהצורך לתת גישה למערכות הליבה, בעוד שהמחשבים הביתיים אינם מוגנים. בימים אלה יהיו רבים שינצלו את החולשות בעבודה מרחוק באמצעות פישינג התחזות לצורך גניבת אישורי גישה, קבצים המכילים נוזקות ואיומי סייבר נוספים.

אתם חיים ונושמים את תחום אבטחת המידע והסייבר? יש לנו מגוון משרות להציע לכם – הקליקו כאן >>>

מה קורה בימים בהם אין וירוס עמו אנו צריכים להתמודד אתם שואלים? בתוך הארגון ישנה סידרה של מעגלי אבטחה, שבודקים ומסננים את התנועה הנכנסת והיוצאת מהמחשבים. הדבר כולל מערכות של חומות אש חכמות שעובדות בשכבות, סוגים שונים של תוכנות אנטי וירוס במוקדים שונים, תוכנות ניטור שמחפשות וצדות חדירות לרשת ועוד. ועדין בימים רגילים כאשר רוב העובדים נמצאים במשרד שהוא כביכול סביבה יותר מוגנת ונשלטת על ידי אבטחת המידע של הארגון, כ 80-85 אחוז מהתקיפות המוצלחות בעולם הסייבר משתמשות בגורם האנושי כשער הכניסה לרשת ולמידע הארגוני. בעיות אבטחת מידע היו קיימות מאז ומתמיד, כבר ב-2019 ריכזנו את ארבעת איומי אבטחת המידע המרכזיים מהם חברות צריכות להיזהר.

המוח הישראלי מצא גם לזה פתרון! אחת החברות הרווחיות ביותר בסצנת הסטרט-אפ הישראלית עמה לוג-און בחרה לעבוד היא מינרווה לאבס חברה ישראלית שהוקמה בשנת 2014, אשר מבדילה עצמה מרוב מוצרי ההגנה הקיימים בשוק. בניגוד למוצרים אחרים, שכדי למנוע התקפה הם נדרשים לזהות אותה, קרי לאחר שהנזק נגרם, מינרווה מאפשרת למנוע התפרצות נוזקות בלי לזהות אותן קודם ובלי להתבסס על מידע מוקדם כלשהו. זאת לפני שהן עושות את הנזק או מממשות את ההתקפה. הפתרון של מינרווה לאבס מבוסס על תוכנת הגנה, הפועלת מהרגע שהעובד מפעיל את ה- VPN מהמחשב הביתי שלו, כך שבעת שהוא גולש מהבית לרשת הארגונית הוא מוגן לאורך החיבור. 

נכון להיום, החברה מגנה על יותר ממיליון תחנות קצה בארץ ובעולם, במנעד רחב של חברות וארגונים מובילים, כולל תאגידים טכנולוגיים עולמיים. מדובר במגוון רחב של תחומים, כמו בנקאות ופיננסים, תשתיות קריטיות, שינוע, בריאות ורפואה ועוד. מנכ״ל החברה מסביר כי מינרווה לאבס לא הוקמה על מנת לפתח עוד אנטי-וירוס, אלא להתגבר על כל החסרונות המוכרים של Endpoint security. לכן, למשל, אין אצלם דרישות סף למחשב, אין צורך בהפעלה מחדש של המחשב או השבתת הארגון וגם אין צורך בניטור של המערכת 24/7 – זה מוצר מניעתי.

לאור המצב המורכב בו אנו נמצאים מינרווה לאבס נרתמה לעזור לעסקים והצטרפה למאמץ העולמי בהתמודדות עם התפשטות וירוס הקורונה בארץ ובעולם, החברה תספק את הפתרון חינם לתקופה של 30 יום, וזאת מתוך מטרה לאפשר לארגונים לשמור על רציפות מבצעית ותפקודית בצורה מאובטחת. נוסף על כן, מערך הסייבר הלאומי ריכז רשימת המלצות הגנה לארגונים ועסקים לעבודה מהבית בעקבות התפשטות נגיף הקורונה. ואם כל זה לא מספיק, בעבר פרסמנו מאמר המרכז 14 טיפים שיהפכו אתכם לאלופי אבטחת מידע, כדאי לכם להציץ.

לכתבה שפורסמה באתר TheMarker על חברת מינרוונה לאבס לחצו כאן >>>

חפשו עכשיו את המשרה הבאה שלכם בהייטק:

דברו איתי כדי למצוא את המשרה הבאה שלכם!