בלוג-און

הכירו את לוגי – המגייס שפשוט קולט אותך!

חיפוש עבודה יכול להיות תהליך מתיש ומאוד מייאש. במטרה לשפר את תהליכי המיון, הגיוס והקליטה, ומתוך הבנה שלאנשים טכנולוגיים מגיע גיוס טכנולוגי, השיקה לוג-און את לוגי המגייס הדיגיטלי. אז מניין לוגי הגיע? מה היכולות שלו? ולמה אתם צרכים להכיר אותו כבר עכשיו? גלו כאן!

הכל התחיל מרעיון

לוגי נולד מרעיון – להעביר את תהליך הגיוס שהתבצע עד היום על ידי מגייס בשר ודם, לצ'אט בוט יעיל ואפקטיבי. פיתוחו החל בשנת 2019 ולמעשה הוא ממשיך להתפתח כל הזמן באמצעות עדכונים ושיפורים שהופכים אותו לחכם יותר ואנושי יותר מיום ליום. אותה חכמה נובעת מהבינה המלאכותית של לוגי (A.I), שנותנת ללוגי את היכולת שלו לנהל שיחה, להגיב בהתאם ולבסוף למצוא את המשרה הטכנולוגית המתאימה ביותר עבור המועמד!

איש שיחה

אז איך מדברים עם לוגי? פשוט מתכתבים! לא צריך להיות מפתח או מומחה למערכות מידע (למרות שאתם כנראה כן) בשביל לנהל שיחה עם לוגי. הבינה המלאכותית של לוגי מאפשרת לו לנהל שיחה קלילה ופשוטה עם כל מועמד ב-WhatsApp. אז בדיוק כמו שאתם שולחים הודעות לחבריכם ולבני משפחתכם, כך גם לוגי מחכה לשמוע מכם ולעזור לכם למצוא משרה באופן מיידי!

מגייס רב יכולות

כמובן שלא נוכל לחשוף את כל הסודות שמאחורי לוגי. אך בבסיסו, מערכות הבינה שלו מאפשרות לו לנתח את תשובות המועמד, להצליב אותן מול המשרות הרבות במאגר שלנו וכך בעצם למצוא עבור המועמד את המשרה המתאימה ביותר. השיחות עם לוגי מתבצעות באמצעות רצף שאלות מכוונות הנוגעות לטכנולוגיות שאיתן צבר ניסיון, וותק, ציפיות שכר וכו'. והנה טיפ קטן למתמיינים, תדאגו לענות על כל השאלות של לוגי עד לסיום התהליך, ככל שללוגי יהיו יותר נתונים רלוונטיים עליכם, כך הוא גם ימצא את המשרה המתאימה ביותר עבורכם.

כל הכלים שבארגז

לוגי מצטרף לעוד כלים רבים שאנחנו בלוג-און פיתחנו עבור המועמדים שלנו. זירת המועמדים לדוגמה, נותנת לכם עוד כלים רבים כמו פלטפורמת בניית קורות חיים טכנולוגיים לשוק ההייטק ומעקב אחר סטטוס התקדמותכם במשרות אליהן אתם מתמיינים. כמובן שכל הכלים עובדים בסינרגיה וגם לוגי מצא לו בית בזירה ששם תוכלו לעקוב אחר השיחות האחרונות שלכם עם המגייס הדיגיטלי.

אז עכשיו שאתם מכירים את לוגי, למה שלא תציגו את עצמכם?!

כמובן שבעתיד מחכים לכם עוד הרבה שדרוגים ושכלולים של לוגי, אנחנו ממליצים לכם להמשיך לעקוב ולהתעדכן! נאחל לכם בהצלחה בחיפוש העבודה ואל תשכחו למסור ד"ש ללוגי מאיתנו!

דברו איתי כדי למצוא את המשרה הבאה שלכם!