בלוג-און

איפה הקידום שלי? למה עדיין לא קיבלתם את הקידום שייחלתם לו

עבדתם קשה, הבאתם תוצאות, יזמתם והובלתם מהלכים בחברה, ועדיין – לא קיבלתם את הקידום לו ייחלתם. אין מתסכל יותר מההרגשה שאתם מתאמצים אבל לא מקבלים את ההכרה שמגיעה לכם. מלבד הביצועים שלכם בעבודה והזמן שאתם מבלים ליד השולחן, ישנם גורמים נוספים המשפיעים על הקידום שלכם. אז למה זה לא קורה? ומה תוכלו לעשות אחרת כדי לקבל קידום סוף סוף? הנה כמה טיפים מאיתנו אליכם.

קידום

1. לדעת לתקשר את המטרות שלכם

למרות שלפעמים היו רוצים בכך, המנהל או המנהלת שלכם לא יכולים לקרוא את המחשבות שלכם. ועל אף הדעה הרווחת, קידום בעבודה לא תלוי בהכרח בזמן שאתם בתפקיד או במקום העבודה. זה קשור להתקדמות הכוללת שלכם בעבודה ולצעדים בהם אתם נוקטים לקראת התקדמות. לכן, אם המטרה שלכם היא קידום, אתם חייבים לתקשר זאת לדרג הניהולי במקום העבודה. קבעו פגישה עם הבוס כדי לדון ביעדים שלכם וכיצד תוכל לעבוד יחד כדי להשיג אותם.

2. עבודה היא גם מערכת יחסים

נכון, ביצועי העבודה שלכם חשובים כדי שתקבלו קידום, אבל זה ממש לא הדבר היחיד שחשוב. כדי להתקדם בקריירה ובתפקיד הבא בחברה, עליכם להשקיע גם ביצירת מערכות יחסים עם עמיתיכם והממונים עליכם. תהליך הנטוורקינג הוא דרך אחת מעולה ליצור ולחזק קשרים בעבודה. התהליך יכול לפתוח עבורכם דלתות ואפילו להפוך אתכם למועמדים בולטים וראויים יותר לקידום. הקדישו זמן כדי להכיר את הקולגות שלכם, שבו איתם לארוחת צהרים, השתתפו באירועי חברה ובפרויקטים קבוצתיים.

קידום

3. תהיו אנשי השיווק של עצמכם

סיבה נוספת לכך שכנראה ומדלגים עליכם בעת חלוקת הקידומים בחברה היא שאתם לא משווקים את עצמכם כראוי. אין רע בלהיות צנועים, אבל לפעמים כדאי וחשוב להתגאות בעצמכם ובעבודתכם. כשאתם מקטינים את גודל העבודה וההשקעה שלכם, אתם מקטינים את עצמכם. זכרו – אתם המבקרים הגדולים ביותר של עצמכם, אבל באותו אופן, אתם גם יכולים להיות המשווקים הכי גדולים של עצמכם. לכן, במקום להגיד: "זה כלום" על העבודה שעשיתם, קחו קרדיט היכן שצריך ואנשים יתחילו לזהות את ההישגים שלכם.

4. תפגינו כישורי מנהיגות ויוזמה

המשמעות של קידום היא לא רק שינוי של הגדרת התפקיד והגדלת תלוש השכר. קידום תלוי לעיתים גם ביכולת שלכם ליזום ולהפגין כישורי מנהיגות. דבר זה נכון בעיקר לגבי מנהלים הרואים בקידום הזדמנות לעוד עובדים במשרות ניהוליות. רבים מאיתנו מאמינים שיוכלו לנהל בקלות, אבל לא רבים לוקחים בחשבון את האחריות והמאמץ הגדול שכרוכים בתפקיד. בעוד שאתם יכולים להיות מעולים בתפקיד הנוכחי, כדי להתקדם לתפקיד ניהולי צריך מאפיינים נוספים. לכן, ייתכן ואם לא הראיתם שאתם מסוגלים להוביל אנשים, ללא קשר לוותק או לביצועים, לא תהיו מועמדים לקידום.

קידום

5. ואולי פשוט הגיע הזמן להמשיך לעבודה הבאה

כמה שננסה וכמה שנרצה, יש דברים שאינם בשליטתנו. לפעמים אי קידום לא תלוי בכם כלל, ותלוי אך ורק במקום העבודה הנוכחי. יכול להיות שמדובר במנהלים לא מפרגנים, או במקום עבודה שלא מספק או מעודד הזדמנויות להתפתח בקריירה. ככה או ככה, אם אתם מרגישים שאתם נשחקים במקום להתקדם, כנראה ואין לכם מה לחפש במקום העבודה הנוכחי. אם הגעתם להבנה שזה הזמן שלכם להמשיך למקום הבא, אל תחששו לקחת סיכונים ולהתקדם לתפקידים מחוץ לאזור הנוחות שלכם. ואם תשאפו גבוה, אנחנו בטוחים שלבסוף גם תגיעו גבוה!

קבלת קידום דורשת יותר מעבודה קשה בלבד. זה עשוי לקחת זמן, מאמץ ותסכול, אבל בעזרת גישה נכונה – השמיים הם הגבול. עליכם לפעול כדי לעשות את השינוי ולמצב את עצמכם כמועמדים מובילים לקידום הרצוי. ואין סיבה שלא תקבלו אותו!

הגיע הזמן להתקדם! שלחו לנו קורות חיים ונעזור לכם למצוא את המשרה שתעלה את הקריירה שלכם שלב!>>>

 

 

דברו איתי כדי למצוא את המשרה הבאה שלכם!